Pages:
Author

Topic: Akıllı telefonlara zam - page 2. (Read 183 times)

sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
March 27, 2023, 02:13:16 AM
Vatandaşlarımızın teknolojik aletlere ulaşımı gün geçtikçe zorlaşıyor.Geçen gün anamuhalefet liderinin mutfağına aldığı airfryer bile bu ülkede gündem olmayı başardı.  Cheesy Maalesef ekonomi politikasında ve insanımızın düşünce yapısında köklü bir değişiklik olmazsa durumumuz çok daha kötü olacak.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
March 27, 2023, 01:58:27 AM
Bu haberi ocaktan beri duyuyorum ve sürekli yenilenmiş versiyonu çıkıyor. Bir ihtiyacımız varsa fakat o an elimizde para yoksa panik oluyoruz. Gerçekten sağlam kaynaklı olarak senelik bu haberler verilse de insanlar plan yapsa ona göre. Bu ay alamıyorum önümüzdeki ay alırım diye düşünen olduğunda yeni bir zamla karşılaşıyor. İlla ki borca girmeyi zorunlu tutuyorlar. Basılan paraların böyle sonuçları doğurduğunu hepimiz biliyoruz. Bir şeyler almak isteyen ama birikimine rağmen yetişemeyenler var. Artık her ay zam gelip acaba bu neylerden çıkarılacak düşüncesi yoruyor.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
March 26, 2023, 03:15:12 PM
Garanti vergileri arttırmaya devam ediyorlar ve devam edeceklerdir çünkü kasada para yok açık çok çok büyük yalanlarla gemi yüzmüyor artık. Açıklanan verilerin düzmece olduğunu biliyoruz gerçek çok daha farklı yakında araç ÖTV artışıda gelir alkol sigara artışıda gelir hatta şimdi tam zamanı Ramazan millet içmesin bahanesi ile zam yapmak Smiley
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
March 26, 2023, 02:12:57 PM
Valla bizim insanımız ciddi ciddi zor levelde oynuyor bu hayatı. Sigara kaçak ya da tütün, alkol ev yapımı, teknolojik ürünler kaçak, vergi zirvede korkuyorum birşey demeye sonra açtın şomağzını meser olur Cheesy

Not: Yurtdışından getirdiğiniz telefonu 120 gün kullanabiliyorsunuz yani 3 telefon alırsanız yurtdışından seneyi çıkartabiliyorsunuz. Ve yeni yıla girildiğinde o haklar sıfırlanıyor. Telefonum bozulunca kuzenimin getirdiği iki telefon vardı lan bi deniyim dedim harbiden de oluyor. Bu hükümete böyle para yedirmektense bir tane daha getirtir dönüşümlü kullanırım Cheesy
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
March 26, 2023, 10:19:57 AM
Ticaret bakanlığının yapmış olduğu gümrük uygulamasına göre artık en düşük telefon bedeli 10 bin TL olacak. Ayrıca vergisiz fiyatı 3800 lira olan bir telefon 2500 lira zamlanacak. Haberdeki içerik eğer doğru hesaplandıysa telefonlara çok yüksek zamlar geliyor.

28 marttan önce telefon almak isteyenler bir an önce hareket geçsin arkadaşlar.

Kaynak https://t24.com.tr/haber/tarih-verildi-cep-telefonlarina-buyuk-zam-yolda,1100596
Pages:
Jump to: