Pages:
Author

Topic: [Aktif] Zafer Partisi’ne yaptığınız her bağışı 2’ye katlıyorum - page 2. (Read 588 times)

sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
ama bir gurup yada çoğunluğun aksine bir tercihiniz varsa yuhalanıyorsunuz.
Çok yaşa. Muharrem İnce'nin başına neler geldi hepimiz gördük. Kim bu çarka çomak sokarsa kırmızı ampülcüler onu susturmaya çalışıyor. Sen ampüle ampül gibi karşılık verirsen halk neden seni seçsin. Farkın olacak ki halk seni ampülden ayırsın. Gazeteyi açıyorum CHP belediylerinde hırsızlık, rüşvet, tecavüz haberleri görüyorum. Seçmen bu manzaraya baktığında kararını neden değiştirsin? Keşke Muharrem İnce ve Ümit Özdağ güçlerini birleştirseler. Bari Mansur Yavaş ismi üzerinde güçlerini birleştirseler o da yeter.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Ben Anti Amerikancıyım biraz. Ümit Özdağ'ın yerine İnce'nin Memleket Partisine daha yakınım ama Zafer Partisini de beğeniyorum.

Ekşi Sözlük'te Zafer Partisinin yükselen değerinden bahsettim. Ölmüş anama bir sürü küfür ettiler. BPT'nin Telegram anketindeki yükselen oy oranını paylaştım. Yine de küfür kıyamet hakaretleri, etiketlemeleri, trol demeleri bitmedi. Burada Kavala'nın hapis cezası konusunu açmıştım. Herkes birbirine etiket vurmuş o konuda da. İğrenç bir tartışma olmuş ama yine hafif vurmuşlar birbirlerine. Grin Ben Ekşi'de DM'den ve nick altıma 3 hafta aralıksız küfür yedim. Kimseyi de Memleket Partisine oy vermeyi düşündüğümü ikna edemedim. Şimdi Zafer Partisi derken dilim yanıyor. Acaba başıma bir şey gelecek mi diyorum. Grin

İnsanları anlamak oldukça güç birin x bir partiye oy vermesi yada bu x parti hakkında ne düşünüyorsunuz diye sormasının cevabı küfür kıyamet olmamalı görüyoruz ki insanlarımız eleştiriye kapalı, aslında yerinde ve yapıcı eleştiri çok faydalı olacaktır ama bir gurup yada çoğunluğun aksine bir tercihiniz varsa yuhalanıyorsunuz.

Sonuçta herkes istediği parti ve kişiye oy vermede özgürdür (bazıları kısıtlanıyor elbette) Şimdi ben bir arkadaşımı dostumu benden fark bir partiye oy verdi diyerek eleştirmem doğru olmaz belki oy verdiği parti ona daha mantıklı gelmiş olabilir. Burada sürekli iktidarı eleştiriyoruz çünkü iktidar onlar muhalefeti de eleştiriyoruz etkili bir muhalefet olsaydı ülke siyaseti çok daha farklı noktalarda olabilirdi.

Sürekli aynı şeylerden yakınıyoruz 20 senedir tek patinin yönetimindeki Türkiye ekonomisi geldiği noktada içler acısı kısaca battık demek daha doğru olur buna rağmen halen çoğunluğun desteğini almasıda üzücü. Hiç bir partiye üye değilim üye olmayıda düşünmüyorum benim için parti değil kişi önemlidir partiye değil kişiye oy veririm.

Ülkeyi yönetecek kişi yada kişiler ülkenin refah seviyesini yükseltecek ise adaleti herkes için eşit bütün kurumları bağımsız yapacak ise o kişiyi desteklerim yeterki ülkem ileri gitsin bilim ve teknojide ilerlesin eğitimde ilerlesin bilim ülkesi olsun yeterki olsun. İçimde hep bir umut var bir gün bu ülkede her şey değişecek her şey çok daha güzel olacak.

Umarım bir gün çok daha güzel bir Türkiye'de uyanırız.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
Ben Anti Amerikancıyım biraz. Ümit Özdağ'ın yerine İnce'nin Memleket Partisine daha yakınım ama Zafer Partisini de beğeniyorum.

Ekşi Sözlük'te Zafer Partisinin yükselen değerinden bahsettim. Ölmüş anama bir sürü küfür ettiler. BPT'nin Telegram anketindeki yükselen oy oranını paylaştım. Yine de küfür kıyamet hakaretleri, etiketlemeleri, trol demeleri bitmedi. Burada Kavala'nın hapis cezası konusunu açmıştım. Herkes birbirine etiket vurmuş o konuda da. İğrenç bir tartışma olmuş ama yine hafif vurmuşlar birbirlerine. Grin Ben Ekşi'de DM'den ve nick altıma 3 hafta aralıksız küfür yedim. Kimseyi de Memleket Partisine oy vermeyi düşündüğümü ikna edemedim. Şimdi Zafer Partisi derken dilim yanıyor. Acaba başıma bir şey gelecek mi diyorum. Grin
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Ümit Özdağ Youtube'de Haluk Tatar'ın Konuğu soruları cevaplıyor izlemek isteyenler için link bırakayım bilgi vermiş olayım.

https://www.youtube.com/watch?v=GIGonxwAKaw

@Lachrymose konu ile tam olarak bağlantılı olmasada kendisi ile alakalı olduğu için bu başlık altında paylaşmak istedim.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Konudan bağımsız söyleyeceğim bir şey var o da Zafer Partisinin oy oranlarının inanılmaz yükseldiği ben kendimden örnek vereyim doğru düzgün tanımıyordum Zafer partisi ve genel başkanını gündeme başka türlü gelince ve buna karşı dik duruşunu görünce şöyle bir takip edeyim dedim adamın söylediği şeyler akla çok mantıklı geliyor mansur yavaş için bile teklif götüreceğiz gibi bir söylemi oldu şöyle diyeyim gündemi kokluyor seçime yakın vergilerden bir de yaklaşırsa oy oranlarını çok yükseltecek zaten düşen seçim barajında yüzde 7 yi havada karada geçecekler
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
@Lachrymose aklımdan geçeni sen hayata geçirmişsin. Ön ayak olduğun için teşekkürler.
Bence birer waves, bitcoin, avax cüzdanı açıp buraya gönderilecek kripto paraları tek elden bağışlasan daha bir şık olur diye düşünüyorum.

Dedikodulara mahal vermemek için bağış toplamak istemedim ama gerek özelden, gerek konu altından bağış yaptığı miktarı bana sözlü olarak söyleyen kim olursa onun yaptığı bağış kadar da ben bağış yapıyorum.

Bir birim, on birim, yuz birim fark etmez. Bu bir temsiliyet meselesi, milletin vekillerinin millete sırt döndüğü dönemin son eseri, bir kişi ya da isim değil bir ideoloji, bir varoluş meselesi ve bir baş kaldırı. Gören gözler için 1’e 1000 yatırım fırsatı var.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
@Lachrymose aklımdan geçeni sen hayata geçirmişsin. Ön ayak olduğun için teşekkürler.
Bence birer waves, bitcoin, avax cüzdanı açıp buraya gönderilecek kripto paraları tek elden bağışlasan daha bir şık olur diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
Bizden çalınanlar var, geri almamız gerekenler var, doğmamış çocuğunuza biçilmiş binlerce amerikan doları borç var.

Her kademesine sızılmış bir sistemin kurbanıyız ve sırtımız güvendiğimiz insanların sapladığı hançerlerle dolu.

Her şey ailemize ve bizden sonraki nesle iyi bir gelecek bırakmakla ilgili.

Seneye 25'i pul olacak 50 liranızı daha iyi bir yere harcayamazsınız.

Katılıyorum açık söyleyim ben kendimi ''Milliyetçi'' olarak sınıflandıran insanlardan değilim yanlış anlaşılmasın vatanımı milletimi çok seviyorum.İyi Parti'ye oy vermeyi düşünüyordum hatta Zafer Partisi ile olan çekincelerimin başında Ümit Özdağ'ın İyi Parti'yi aşırı derecede eleştirirken Devlet Bahçeli karşısında pasif tutumu yer alıyordu ancak bu insan Suriye'den ülkemize gelen insanlar konusunda çok zor bir yola girdi bazıları bunu popülist söylemler diye küçümseyebilir ama asla katılmıyorum en basit örnek bu adam bu insanlara mülteci demeyin mülteci derseniz bu insanları yollayamayız bu insanlar geçici sığınma statüsünde olan insanlar diye halkı bilinçlendirmeye çalışıyor bu söylemi ben de forumda elimden geldiğince belirtmeye çalıştım ancak hala mülteci mülteci diye konular açılıyor insanlar anlamak istememeye devam ediyor bundan dolayı Ümit Özdağ'ın ne kadar zorlu bir yola girdiğini tekrar anladım ve çevremdekileri meclis seçimleri Zafer Partisine oy vermeye davet edicem.
hero member
Bizden çalınanlar var, geri almamız gerekenler var, doğmamış çocuğunuza biçilmiş binlerce amerikan doları borç var.

Her kademesine sızılmış bir sistemin kurbanıyız ve sırtımız güvendiğimiz insanların sapladığı hançerlerle dolu.

Her şey ailemize ve bizden sonraki nesle iyi bir gelecek bırakmakla ilgili.

Seneye 25'i pul olacak 50 liranızı daha iyi bir yere harcayamazsınız.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Açıkçası Zafer partisinin yerinin millet ittifakı olduğu ve millet ittifakı içinde de Kemalist milliyetçilere hitap eden bir parti olması gerektiğini düşünüyorum. Ama maalesef ittifaklara sıcak bakmıyor. İstediği oy oranı olan %7 bana neredeyse imkansız geliyor o yüzden vereceğim oyun bir anlamı da kalmıyor. O yüzden verip vermemekte çok kararsızım. Bağış konusu mantıklı ama. İşlerine yarar.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
Ben Zafer Partisi'ne oy vermem ancak siyasilerin gündemini değiştirdiği için çok memnunum. Kaçak sığınmacılar konusunda gündemi değiştirmeyi başardılar ki bunun nedeni halkın çok büyük kısmı bu konudan rahatsızken partilerin aman ayranımız dökülmesin ... anlayışı yüzünden hiçbir şey dememesiydi. Zafer Partisi bu konuyu iyi gördü ve çok güzel gündem oldu. Twitterda Zafer Partisi Kayseri il teşkilatı hesabı bile altılı masanın hepsinden daha çok etkileşim almıştı bi ara benim gördüğüm kadarıyla. Seçimde ne yapabilir bilmem ama daha çok uzun zaman var. Ben genel olarak Zafer Partisine teşekkür ediyorum ülke siyasetine bir değişiklik getirdiği için.
hero member
Merit: 623
Etkili bir muhalefet için mutlaka desteklenmesi gereken bir parti olarak görüyorum Zafer Partisini. 6’lı masanın daha kendi aralarında çözüme kavuşturmadıkları o kadar konu var ki heralde memleket meselelerine sıra gelmiyor anlaşılan.
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
150K nedir ya diğerlerine nazaran gerçekten komik bir mebla.

Bu meblağ sanıyorum %100 bağış, partinin herhangi bir geliri olduğunu sanmıyorum.

Maalesef partilere hazine yardımı yapılabilmesi için son genel seçimlerde %3 oy olma şartı konuluyor.Hazineden alınan yardım seçim yıllarında 3 katına çıkarılıyor.Bundan dolayı sizin de söylediğiniz gibi partinin bir geliri olduğunu düşünmüyorum.Görüşlerini tam olarak benimsemiyorum Zafer Partisinin ama suya dokunsak Ak Parti'ye yarar algısını kırması açısından ve etkili muhalefet yapma açısından takdirimi kazandılar.
hero member
150K nedir ya diğerlerine nazaran gerçekten komik bir mebla.

Bu meblağ sanıyorum %100 bağış, partinin herhangi bir geliri olduğunu sanmıyorum.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Son zamanlarda yaptıkları ve tutumları sayesinde benimde ilgimi ve dikkatimi çeken bir parti Zafer partisi. Ancak nereden çıktı hocam bu ne veriyorsan bir fazlasını da ben veriyorum tutumu merak ettim. Görmediğim bilmediğim ve duyunca vay anasını diyeceğim birşey mi? Çünkü şuana kadar yaptıkları ile bağışta bulunmayı düşünecek birşey göremedim.  Belki düşüncelerini birazcık daha açarsan bende katılırım bu kervana çünkü görüşlerine çok değer veriyorum ve göremediğim birşeyi görebilirim  Smiley

Ben kendi bağışımı önceden yaptim; her ay duzenli olarak bağiş yapmaya devam edecektim ama bugün Ozdağ partinin bütçesi aylik 150k, binanin kirasini zar zor oduyoruz dedi. Ben de sadece kendim bagis yapmaya devam ederek bu işin cozulemeyecegini anladim. Birlikten kuvvet dogar mantigiyla bu basligi actim. Simdi sen 1 bagis yapiyosun, senin yaptigin kadar da ben yapiyorum. Özdağ’ın yaptigi video 3.6M izlendi. Adam %1 oyla gittiği her kurumun kapisinda kalan KK’dan daha iyi muhalefet yapiyor.

Türk milleti olarak sen fonlamazsan kim fonlayacak meser?

150K nedir ya diğerlerine nazaran gerçekten komik bir mebla. Belki de dediğin gibi domino taşı etkisi gibi sen ben ddestekleyerek birşeylerin değişmesine katkıda bulunacağız. Şuana kadar yaptıkları ile takdirimi kazanan bir genel başkana sahipler. Siyasi oyunları alavere dalavereleri bir kenara bırakarak çoğunluğun beğendiği Mansur Yavaş'ı bile aday olarak gösterecek kadar durumun vehametini anlayıp buna göre liyakatli bir tutumda sergilediler. Bende önümüzdeki hafta içerisinde karınca kararınca meserin akçasınca bir bağışta bulunacağım.

Bugüne kadar hep hükümetin bizden aldığı ağır vergiler hep yandaşlarını fonlamaya gidiyorken bir defa da bir partiye kendi rızamızla gitsin bakalım...
hero member
Son zamanlarda yaptıkları ve tutumları sayesinde benimde ilgimi ve dikkatimi çeken bir parti Zafer partisi. Ancak nereden çıktı hocam bu ne veriyorsan bir fazlasını da ben veriyorum tutumu merak ettim. Görmediğim bilmediğim ve duyunca vay anasını diyeceğim birşey mi? Çünkü şuana kadar yaptıkları ile bağışta bulunmayı düşünecek birşey göremedim.  Belki düşüncelerini birazcık daha açarsan bende katılırım bu kervana çünkü görüşlerine çok değer veriyorum ve göremediğim birşeyi görebilirim  Smiley

Ben kendi bağışımı önceden yaptim; her ay duzenli olarak bağiş yapmaya devam edecektim ama bugün Ozdağ partinin bütçesi aylik 150k, binanin kirasini zar zor oduyoruz dedi. Ben de sadece kendim bagis yapmaya devam ederek bu işin cozulemeyecegini anladim. Birlikten kuvvet dogar mantigiyla bu basligi actim. Simdi sen 1 bagis yapiyosun, senin yaptigin kadar da ben yapiyorum. Özdağ’ın yaptigi video 3.6M izlendi. Adam %1 oyla gittiği her kurumun kapisinda kalan KK’dan daha iyi muhalefet yapiyor.

Türk milleti olarak sen fonlamazsan kim fonlayacak meser?
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Son zamanlarda yaptıkları ve tutumları sayesinde benimde ilgimi ve dikkatimi çeken bir parti Zafer partisi. Ancak nereden çıktı hocam bu ne veriyorsan bir fazlasını da ben veriyorum tutumu merak ettim. Görmediğim bilmediğim ve duyunca vay anasını diyeceğim birşey mi? Çünkü şuana kadar yaptıkları ile bağışta bulunmayı düşünecek birşey göremedim.  Belki düşüncelerini birazcık daha açarsan bende katılırım bu kervana çünkü görüşlerine çok değer veriyorum ve göremediğim birşeyi görebilirim  Smiley
hero member
Başlıkta da yazdığım gibi Zafer Partisi’ne yaptığınız her bağışı 2’ye katlıyorum. Siz ne kadar bağış yaparsanız bi o kadar da ben yapıyorum. Dileyen baslik altina yazar, dileyen özel mesaj atar.

https://zaferpartisi.org.tr/bagis/
Pages:
Jump to: