Pages:
Author

Topic: Aldığım Coin 10x Değer Kaybetti!!! - page 2. (Read 475 times)

copper member
Activity: 644
Merit: 269
February 19, 2022, 05:37:08 PM
"param/coinim/tokenim10x değer kaybetti" diyen adam her türlü para kaybeder; müstahaktır. Smiley öncelikle bakiyenin eksiye düşmeyeceğini öğrenmesi gerekiyor. sonra yavaş yavaş ne yapması gerektiğini belki öğrenir. Smiley

ayrıca, bu tiplerin çoğu gerçekten kargatulumba gidiyor. işin ilginç tarafı ise kargatulumba giderken çok iyi kazananları da oluyor. acemi şansı gereği; bilinçsiz bir yatırımcı olarak, korkusuzca sığ paritelerde işlem yaparken şansları yüzlerine gülene kadar bekleyebiliyorlar... ne diyek: gözümüz yok, herkesin tuttuğu kendine alüminyum! Smiley

Asıl darbeyi de karga tulumba kazananlar yaşıyor aslında. Bir şekilde yanlışda olsa kazanıyor. 0.5 dolardan doge alıp 0.75 dolardan satan adam yüzde 50 kazanıp seviniyor, etrafına bunu heyecanla anlatıyor. 0.75 dolardan alan adamın elinde dogecoinler patlıyor ve 3-4 kat zarar ediyor (nasıl oluyorsa bu kafayı bende anlamıyorum en fazla yüzde 100 kaybedersin onda da sıfıra ulaşırsın.) sonra onu aldırana veryansın ediyor. Aldıran abimiz de ne olur ne olmaz diye bir kere sat istersen çıkışı yapıyor, karşı taraf dinlememişse ben sana söylemedim mi sat diye diyip bir de üste çıkıyor  Grin
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
February 19, 2022, 03:41:37 PM
"param/coinim/tokenim10x değer kaybetti" diyen adam her türlü para kaybeder; müstahaktır. :) öncelikle bakiyenin eksiye düşmeyeceğini öğrenmesi gerekiyor. sonra yavaş yavaş ne yapması gerektiğini belki öğrenir. :)

ayrıca, bu tiplerin çoğu gerçekten kargatulumba gidiyor. işin ilginç tarafı ise kargatulumba giderken çok iyi kazananları da oluyor. acemi şansı gereği; bilinçsiz bir yatırımcı olarak, korkusuzca sığ paritelerde işlem yaparken şansları yüzlerine gülene kadar bekleyebiliyorlar... ne diyek: gözümüz yok, herkesin tuttuğu kendine alüminyum! :)
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
February 19, 2022, 02:43:38 PM
aga kızdırmışlar seni Cheesy harika yazmışsın ellerine sağlık Smiley Grin

not: film bakıyodum WW84 gördüm senin qız gal gadot  Wink
yav kızdırmadılar da insan bir yerden sonra gerçekten yoruluyor. birileri bize hayal satıyor biz de onu alıp başkasına satıyoruz. süreç böyle işliyor ve elimizdekilerin çoğu aslında tam anlamıyla bir çöp. sağolsun bizim türkler de birilerinin gazlamasıyla zıplıyor. yardım istersin selam vermezler ama 10 dolar vereceğim de 100 tane multi hesap açıp orayı istila ederler.

neyse, gadot iyi hoş hatun da oyunculuk konusunda stv dizilerinde bile yer alamayacak yetenekte.  Grin
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
February 19, 2022, 02:10:52 PM
aga kızdırmışlar seni Cheesy harika yazmışsın ellerine sağlık Smiley Grin

not: film bakıyodum WW84 gördüm senin qız gal gadot  Wink
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
February 19, 2022, 01:49:09 PM
ilk olarak sevgili dostum aldığın şey coin değil token.
ikinci olarak matematik dersine giren beden dersi öğretmenine saygılarımı iletirim. adama diyorum ki "kardeş böyle bir değer kaybını yaşayamazsın". dex'te bir şekilde işlem yapmasını öğrenmişsin ama bence devamını getirme. bırak, zirven burası olsun.

bir diğer şekli de her gruba "contract" yazan insan evladı. lan ne yapacaksın amk yazıp yazıp duruyorsun. sonra scam adresleri bu insanlara kitleyip duruyorlar. ardından da "ekip beni dolandırdı." diye ağlamaları yok mu?! ekip senin 10 dolarını çalmak için pusuda bekliyordu. "mike, contract yazdı birisi. hemen çök."
işin aslı bu soruyu soran kişilerin amacı kimse daha uyanmadan merkezi olmayan borsalardan malı toplamak ama işte daha 1 ay önce girdiği piyasada sadece kendisini akıllı zannetmesinden dolayı insanı yoruyor.

bu tiplerin abisi ise "vay tepeden malı kitlediler." oluyor. yahu 20x yapmış proje ve sen adına ne dersen de gidip buradan almışsın ve sonra da düşünce bizi kazıkladılar diye ağlıyorsun. hayır, ne olmasını bekliyorsun? üstüne bir 20x yapmasını mı? belki yapar eyvallah ama lan shitcoin bu shitcoin. 10x zarar etmediğine şükret:))

bu tiplerin en küçük kardeşi ise "eteryum bence o kadar iyi diil" tayfası. bence de eteryum bok gibi bu yüzden adamlar ethereum adı altında daha kaliteli bir iş çıkarmışlar.

bol 10xler.
Pages:
Jump to: