Pages:
Author

Topic: AliBaba' nın Kurucusundan Yeni Bir Bitcoin Yorumu - page 2. (Read 521 times)

newbie
Activity: 78
Merit: 0
bitcoin in kusursuz olmadığı aşikar, zaten kusursuz olsaydı lightening networkler, işlem hızı yüksek ücreti düşük olma gayreti içindeki alternatif coinler ortaya çıkmazdı. ama kimse de bitcoinin kripto dünyasına açılan yüz olduğunu ve vizyonunu inkar edemez.
member
Activity: 252
Merit: 11
bunu aylardır söylüyoruz ama ma söyleyince değer kazanıyor Smiley bu teknoloji ölmez abi kim ne derse desin belki katı düzenlemeler getirilir ama bu tekoloji ölmez.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Blockchain teknolojisi zaten durdurulabilir bir şey değil artık. Geleceğin teknolojisi. Bitcoin hakkında endişe duyulabilir tabiki diken üstünde. Fakat ben onun da söneceğini hiç sanmıyorum. Bu kadar yankı uyandırdıktan sonra hop kestik bitti demek öyle kolay olmaz
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Bitcoin hakkında hiçbir şey bilmiyorum demiş fakat  Bitcoin işe yararsa küresel ticaret kurallarının ve finansal sistemlerin tamamen değişmek zorunda kalacağını biliyor. Hatta Bitcoinin bir balon olmadığını da biliyor.  Kendisinin de belirttiği üzere tek sorun buna hazır olmamaları, hazır olduklarında Bitcoin beyanlarıda değişir. Blockchain üzerine çalışmalar yapan bir takımları olduğuna göre henüz hazırlık aşamasındalar kendileri.
member
Activity: 194
Merit: 10
cokda haksiz sayilmaz, ama balon demesi bence yanlis. blockchain i de arastirip uzerine calismalari vs guzel ama her cuma kotu haberler geliyor.
full member
Activity: 742
Merit: 140
Bu balon muhabbeti de kabak tadı verdi artık. Birde Bitcoin ve bu piyasa neden tüm finans sektörünü değiştirsin ? Öyle bir zorunluluk mu var ? Mevcut düzene alternatif olarak devam edebilir. İnsanlar ödeme yöntemlerinde çeşitlilik için kullanabilir.
member
Activity: 448
Merit: 10
Severim bu adamı bitcoin için söylediklerini bilmemde blockchain cidden geleceğin teknolojisi herkes yavaş yavaş kullanmaya başlıyor zaten
member
Activity: 714
Merit: 82
bana görede bitcoin balon Smiley gerçek olan blockchain.

peki neden buradayım, bu işin bir kaç sene daha gideceğini düşünüyorum.

fakat eth kalıcı olabilir. çünkü gelişmeye ve düzenlenmeye musait bir yapısı var.

bitcoin tam bir çöp. dogecoinden tek farkı ilk olması ve adının duyulması. sadece bir şeyin ilk olması onu altın gibi vazgeçilmez bir kaynak haline getirmez.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
bitcoin'in bugün için 8000 dolar etmesinin tek nedeni insanların buna o parayı vermesidir. insanlar bunu düşünmeseydi eğer bitcoin değerlenmezdi. buna balon demek bana çok saçma geliyor.
member
Activity: 448
Merit: 17
Buna katılabilirim ama teknolojiyi en iyi kullanan etherum blockchain dünya genelinde kabul edilmiş teknoloji
member
Activity: 490
Merit: 16
Bence adam haklı blockchain ile bitcoin birbirinden farklı ama birbirine de bağlı aynı zamanda ama bazı noktalarda bende bitcoinin fazla abartıldığını düşünüyorum kaldı ki satoshi beyin de elinde bir dünya bitcoin var bitcoin 1 m dolar olsa adam dünyanın yarısına sahip olacak güvensizlik var 
member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
AliBaba'nın kurucusu bende Çin iktidar partisine yaranmaya çalışan birisi gibi göründü şimdi. Aksi halde blok zincirine saygı duyup kripto paraları yerden yere vurmasının bir açıklamasını ben bulamıyorum  Undecided
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Söylediklerinde doğruluk payı olan yerler var. Ma çok akıllı ve ilkeli bir adam ve havaya konuşmaz.
Ama vur deyince de öldürmeye gerek yok Smiley
jr. member
Activity: 169
Merit: 5
Ne kadar sert konusmus oyle. Yeni bir teknolojiyle ilgili bu kadar sert konusmasi gereksiz olmus. Simdi boyle diyorlar ama iki gun sonra bakti ki para kazanacak, herkes geciyor gecmek zorunda kalacak. Teknoloji denen sey surekli yenileniyor ve biz her defasinda cag atliyoruz. Donusumun kendisi bir zorunluluk gibi.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Böyle insanların yaptığı açıklamalar önemli bir yere sahip ki yeni girecek olan kişiler de bunları dikkate alıyor. O yüzden kötü açıklama gördüğüm zaman korkuyorum bayağı bı. Ayrıca fiyatlar artınca herkes iyimser oluyor bu da ayrı bir sıkıntı
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Alibaba gitsin kendi işiyle uğraşsın dolar ve euro için çalışıyorlarmış da buna yöneleceklermiş. Bitcoin ölçeklenebilirlik sorunlarını aşarsa o zaman sıraya girerler ödeme sistemi yapabilmek için, ama vakti var biz beklemedeyiz. Eminim ki kendilerinin de bir miktar yatırımları vardır, Kendilerini garantiye almak açısından ne olursa olsun bir kısım yatırır bu kan emici vampirler. Fud yaymaktan da başka bildikleri birşey yok. Bu zamanlar biçilmiş kaftan bunlar için!
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bitcoin hakkında hiçbir şey bilmiyorum diye başlayıp, bir ton fikir beyan etmiş. Tamam bitcoin kötü Alipay iyi duymak istediği bu herhalde.
Sesli güldüm, eyvallah  Cheesy
full member
Activity: 490
Merit: 100
Bitcoini balon olarak görüp bunu dile getirmiş olabilir bu bitcoine zarar vermez blockchainin önemini vurgulaması çok iyi bir şey ama btc zaten bunu kullanıyor bununda farkında olmak lazım bu piyasa bitmez.
member
Activity: 268
Merit: 12
Çok ilginçtir ki kripto paralara karşı olumsuz bir tavrı var. ama bir yandan da blockchain teknolojisini övüyor. ve ne iştir ki teknolojiyle bu kadar iç içe olan bir adamın bitcoin ile ilgili bilgisiz olması bana çok saçma geliyor açıkcası.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Blok zinciri teknolojisine zaten sallayamazlar ama Bitcoin için ettikleri sözlerden Amazon'un çok çok gerisinde kalacakları gün pişman olacaklar. Göz göre göre görünen tam da bu  Smiley
Pages:
Jump to: