Pages:
Author

Topic: AllSafe coininin 2 günde 55820x yapması ($_$) - page 2. (Read 893 times)

full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
böyle şeylere denk gelme ihtimalimiz sayısal lotonun bize çıkma ihtimalinden daha düşük bence. hacimsizken pump yiyip satarken hacim oluşmuştur bana göre.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Valla kardeş böyle şeyler oluyor ama yakalamak ciddi ciddi BÜYÜK şans ister.
coin evreninde böyle bir olaya denk gelmek imkansız olmasada çok zor.
Birde hacim problemi var tabi.
Yükselince elindekileri o fiyattan alacak adam bulamazsan hiç bi işe yaramaz.
Eğer bunları araştıracak bir ekip falan kurulursa bende katılırım seve seve Smiley
member
Activity: 67
Merit: 10
Öncelikle bu bir proje analizi vs değildir. Coinmarketcap'da düşük volume olan coinleri incelerken karşıma çıktı ve neden bir sonraki AllSafe benzeri hareketi yapacak coini bulup da yatırım yapmayayım düşüncesiyle bu başlığı açıyorum. Yalnızca 10 dolar atan birisi tam zirvede iken satmışsa 558 bin dolar parası oldu, yalnızca 2 gün içinde. 23 Haziran 2017 tarihinden 25 Haziran 2017 tarihine ne oldu da bu hale geldi, nasıl bir durum coinde böyle bir fırlamaya neden oldu vs bir sürü etken var. Bir çoğunun sebebini bilmiyorum ama grafiği aşağıya paylaşıyorum;

Benim gibi düşük volume sahip coinleri inceleyip, benzer düşüncelere sahip arkadaşları sahaya davet ediyorum  Grin Bu şekilde değeri yerin 7 kat altında gezen ve bambu misali bir gecede metrelerce uzaması ihtimali olan coinleri masaya yatıralım istedim. Bu şekilde olacağını düşündüğünüz, hissettiğiniz coinler var mı?

https://coinmarketcap.com/currencies/allsafe/
Pages:
Jump to: