Pages:
Author

Topic: Alım yapmaya devam edenlerden misiniz? - page 3. (Read 2702 times)

jr. member
Activity: 140
Merit: 1
Küçükde olsa bir boğa sezounu gördük.Umarım bu boğa sezounu sürekli devam eder ve gerçek boğa sezonun gelmesi ile birlikte altcoinler yükselişe geçer.Piyasa durumuna göre birkaç hafta daha takip edip kripto para alımı yapılabilir. Smiley
member
Activity: 588
Merit: 22
Bountylerin hiçbiri iş yapmadı.Toplayabildiğimiz kadar topladık.Bakalım piyasa düzelir ve bunlar borsaya girerse para kazanırız.al al nereye kadar.Para kalmadıki. Altlar da yandı bitti kül oldu resmen...
member
Activity: 630
Merit: 37
3 bin dolar seviyelerinden bu yana her yaptığı düzeltmede satın aldım şu an bile ufak düzeltmelerinde satın almaya devam ediyorum 9 bin dolara kadar alım seviyelerinde olduğunu düşünüyorum artık bitcoinin.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Alım yapacak para kalmadı . Zaten aldığım altcoinler düştü de düştü. O yüzden şuan sadece bakıyorum. Beklediğimiz bir boğa gelmez ise işimiz yaş diyebilirim.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
birkac gün önce nakit ile bitcoina girenler bugün iyi kazandi sayilir... hatta alternatiflerini satip bitcoine gecenler bile güzel kazandi. bitcoin koptu gidiyor, hic alt malt dinlemiyor:) bakalim 7yi görebilecek miyiz bayrama kadar - yoksa 10 mu olur? Smiley caktirmadan gidiyor deyyus...
member
Activity: 630
Merit: 37
fiyat bence 7 bin dolara doğru yol aldı şu an 6400-6500 dolar civarlarında ben her ufak düzeltmesinde fiyatı kaç olursa olsun bir miktar yatırım yapıp kenara koyuyorum ve uzun bir süre daha bu şekilde kademeli alımlarıma devam edeceğim.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Ben 3 bin dolara indiğinde de alıyorum şimdi buralardayken de alıyorum 13 bin dolardan da aldım. Satacal yerimi belirledim yatırımımın maksimumunu da belirledim o zamana kadar almaya devam edeceğim.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Bitcoinin yükselişine hem seviniyorum hem de daha fazla alım yapamadan iyice yükselecek mi acaba diye çok geriliyorum. Tabi ki her piyasa koşulunda alım yapmıyorum ama güzel bir fırsat gördüğüm zaman özellikle bitcoin toplamaya çalışıyorum.
jr. member
Merit: 2
alım yapmaya devam etmek istiyorum ama ekonomi çok da fazla el vermiyor. ethereumun, bitcoinin dip seviyeleri hep kaçtı gitti.
copper member
Activity: 196
küçük bir miktar sıcak para ile piyasaya daha uygun koşularda girme beklentisindeyim. biraz daha sabredip uygun koşullarda uzun dönemli bir miktar btc almayı istiyorum.
hero member
Activity: 931
Merit: 500
Kâr aldığım zaman aklıma yatan izlediğim başka bir kriptoyu satın alıyorum, çeşit ve adet çoğaltma peşindeyim bu dönemde, piyasaya taze para sokma düşüncem ise uzun zamandır yok, yeni yatırımcıları özellikle kurumsal olanları bekliyoruz.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Valla eskisi gibi varını yoğunu kripto paraya yatıran kalmadı artık ama açıkçası fırsat bulursam en azından Btc almaya çalışıyorum ufak miktarlarda bile olsa.
full member
Merit: 107
Aslında ayı veya boğa fark etmiyor doğru hamleşeri yaparak ayı piyasasında bile kazanan insanlar var doğrusu. Şuan ki durum gayet iyi ve kazanmaya devam ediyoruz bakalım al sat yaparak.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Alım işini bırakalı çok oldu. Çünkü hold ederek parayı çok uzun süre zaten beklettim. Kendime göre fena olmayan bir yatırımım var büyük yoğunluk BTC, ETH, NEO gibi bilindik coinlerde olduğu için beklemeyi tercih ediyorum.
jr. member
Activity: 266
Elde birşey kalmadı.Eriye eriye bittik alacak güçte yok.Şu an en mantıklısı btc dalgalanırken altcoinlerde adet arttırmak.Buda sabır iyi bir takip gerektiriyor.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Şu konuya açıklık getirmek lazım: "Boğa asla gelmeyecek" diyen kişi yoktur sanırım. Varsa da artık buralarda dolaşmıyordur. Sonuçta forumdaki herkes bir şekilde geleceğini düşünüyor. Geldiğinde; BTC, ETH ve diğerleri ne kadar olacak mesela? Son boğadan örnek vererek minimum BTC 20.000 USD, ETH de 1.400 USD olması gayet makul. Yani şimdiki fiyatlarla kıyasladığımızda; mademki boğa elbet bir gün gelecek, o halde her kademeden alım yapmaya devam etmemiz lazım. 2017'nin aralık ayında -boğa başladığında- herkes elindeki coinler için "keşke zamanında şundan daha fazla alsaymışım" diye söyleniyordu. Aynı durumda kalmamak için güvendiğimiz coinlerin adetlerini artırmalıyız bence. Borç alarak, kredi çekerek değil elbette! İmkânlar elverdiğince...
member
Activity: 560
Merit: 11
Birileri alacak ki bu piyasa ayakta kalacak. Ben önümüzdeki 10-15 yıl için düşünürsek ne zaman alırsanız alın bir alım fırsatı olduğunu düşünüyorum

o kadar uzun vadeli olmaya gerek yok.

bitcoinin sonraki ralli tepesi yapması önceki grafiklerinde olduğu gibi bir kaç sene içerisinde tamamlanması gerekiyor. fiyatların hızlıca yükseldiği tıpkı 2017 gibi bir oluşum içerisinde olduğunda ona göre satıp stabilcoinlere geçilmeli ve %80'e varan devasa dumplarda asla bitcoin, altcoin falan kalınmamalı. bu iki zamanlamayı tutturan alır başını gider.
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Birileri alacak ki bu piyasa ayakta kalacak. Ben önümüzdeki 10-15 yıl için düşünürsek ne zaman alırsanız alın bir alım fırsatı olduğunu düşünüyorum
member
Activity: 504
Merit: 11
Mevcutlarla idare etmeye devam ediyorum. Bu hafta yine bir tanesine veda edeceğim. Bakalım bu haftanın şanslısı hangisi olacak
full member
Activity: 742
Merit: 112
son bitfinex haberinden sonra bir miktar bitcoin kaybederek yeniden aldım. 6000 dolara da kafa atan bitcoin önümüzde duruyor. sonuç olarak bir kaç sene içinde bitcoinin 5 haneli rakamlarda gezeceği ihtimali daha yüksek. uzun vadeli düşünen için 3000 - 4000 - 5000 dolar bunlar arasında bir fark yok.
Pages:
Jump to: