Pages:
Author

Topic: Alman Projesi Unibright! - page 2. (Read 1749 times)

legendary
Activity: 1946
Merit: 1310
April 26, 2020, 06:31:18 AM
sabrın sonu cidden selamet. biraz önce tekrar baktımda geçenki düşüşteki zararı kapatıp üstüne bir miktar da koymuş. Sadece izlediğime üzüldüm keşke bir miktar alsaydım.
member
Activity: 714
Merit: 82
April 01, 2020, 08:54:18 PM
Dolar olarak düşmüş ama eth bazında fiyatı fena değil.
Bu projeyi detaylı incelemeye karar verdim. Foruma konu olarak inceleyip yazacağım.
İdex'te küçük miktar ile al-sat yapıyorum bu arada.

--

Logosunu beğenmedim ama profosyonel görünmüyor logo Cheesy png bile değil. Logoya özenmemişler aynı logoyu paintte 5 dakikada yaparım.
Kurşun kalemle logo çizip ss alıp koysamışlar daha iyimiş. Tongue
legendary
March 12, 2020, 11:27:30 AM
zaten paramızın yarısı bir kaç günde gitti bende bakayım senin coin ne durumda dedim ama oda gitmiş. keşke düzeltmenizi yapsaydınız be hocam.
legendary
Activity: 2268
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
March 12, 2020, 11:15:56 AM
Zorla düşürdünüz, valla korkulur sizden!  Cheesy Cheesy

Hocam zorla düşürmedik Smiley iki senedir binlerce kez olan şey. Siz çok güvendiğiniz için ben pek bir şey diyemedim yoksa aynı hatayı hepimiz yaptık. Hala aklımız o müthiş boğa döneminde 3x 4x leri yeterli göremiyoruz ve kaybediyoruz.
legendary
March 11, 2020, 01:00:59 PM
artık sat bence. hem kıskanıyoruz, hem de bu kadar kâr yeter Grin
Hayatta satmam hocam, her şey daha yeni başlıyor.  Cheesy ~

Konuyu önce yeni sandım. İlk mesajdan itibaren okumaya başladım. Sitesinde ve CMC verilerine baktım. 150 milyon adete göre fiyatı başta uygun geldi. Sonra eski bir token olduğunu fark ettim. Grafiği görünce hayret ettim. 2 yıllık bir bekleyişe göre fazla kar etmiş sayılmazsınız. Bu kadar sabretti iseniz 4x karı alıp cebe atmanızı önerirdim. Keşke size verilen öneriyi dinleseydiniz. Baktım 0,28 dolardan 0,19 dolara düşmüş bu öneriden sonra. Böyle bir piyasada hala bir token medet ummanız normal değil. Satın gitsin, keyfinize bakın. Corona efekt var, petrol savaşları var, haling var, eth 2.0 var da var. Sizce gerçekten böyle bir token hayatta kalabilir mi?

Bir çok insanın benzer cümleler kurduğunu gördüm bugüne kadar. Hikayenin sonu genellikle aynı oluyor.

Hocam bir projenin içinde olmakla dışında olmak arasında çok büyük fark var. Arkadaşın yatırım miktarının ona etkisi v.b. hepsi etken. Şu an bende ilk düşünce de satması gerektiğini düşünmekle beraber net çizgilerde konuşmaktan uzak durulması gerektiğini düşünüyorum. 2 yıldır bizi karı(şapkalı) gördünmü sata alıştıran arkadaşların belki trend değiştirme vakti gelmiştir bilemeyiz.

Dışarıdan bakan gözün her zaman doğru olanı çok daha iyi gördüğü tartışılmaz ancak neyin ne olacağını belirleyenler biz olmadığımız için gerçek sonucu bilemeyiz. Çok iyi olduğu düşünülen çok projenin süründüğünü, hiç bir yenilik vaat etmeyen çok projenin göklere çıkarıldığını defalarca birlikte gördük. Arkadaş elindeki tokene inanıyorsa ve kafasındaki rakam bizce mantıklı olandan farklıysa bir miktar zararı da zaten göze almış demektir, umarım aklındaki rakamı kazanır.
sr. member
Activity: 364
Merit: 304
March 11, 2020, 11:49:09 AM
Hayatta satmam hocam, her şey daha yeni başlıyor.  Cheesy ~

Konuyu önce yeni sandım. İlk mesajdan itibaren okumaya başladım. Sitesinde ve CMC verilerine baktım. 150 milyon adete göre fiyatı başta uygun geldi. Sonra eski bir token olduğunu fark ettim. Grafiği görünce hayret ettim. 2 yıllık bir bekleyişe göre fazla kar etmiş sayılmazsınız. Bu kadar sabretti iseniz 4x karı alıp cebe atmanızı önerirdim. Keşke size verilen öneriyi dinleseydiniz. Baktım 0,28 dolardan 0,19 dolara düşmüş bu öneriden sonra. Böyle bir piyasada hala bir token medet ummanız normal değil. Satın gitsin, keyfinize bakın. Corona efekt var, petrol savaşları var, haling var, eth 2.0 var da var. Sizce gerçekten böyle bir token hayatta kalabilir mi?

Bir çok insanın benzer cümleler kurduğunu gördüm bugüne kadar. Hikayenin sonu genellikle aynı oluyor.

hcoam meraktan soruyorum beklentiniz nedir coin miktarı ve piyasayı karşılaştırınca zaten güzel bir noktada değilmi?

Şu Baseline Protokol anlaşması daha yeni yapıldı ~
Borsada beklentiler satın alınır, gerçekleşen olaylar değil. Lütfen dikkatli olun.

legendary
March 10, 2020, 01:48:00 PM
hcoam meraktan soruyorum beklentiniz nedir coin miktarı ve piyasayı karşılaştırınca zaten güzel bir noktada değilmi?
legendary
March 08, 2020, 03:02:26 PM
2 yıl sabredip hefine ulaştığını görmek açıkçası çok sevindirdi ve bu banada umut oluyor insanlar bekliyor sabrediyor. helal olsun.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
March 08, 2020, 12:03:11 AM
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
March 07, 2020, 11:01:55 PM
Benim dikkatimi çeken şey işlem hacminin çoğunun DEX'lerde olması. Hotbit ve Bilaxy'nin sahte hacim rakamlarını dikkate almamak lazım bu arada.

Unibright ICO fiyatına göre ETH bazında 5x yapmış. Demekki projen iyiyse merkezi borsalarda listelenmeye ve boşu boşuna listeleme parası vermeye gerek yok. Şimdi artık CZ düşünsün.  
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
March 04, 2020, 05:10:13 PM
Son bir ayda çok sağlam hareketler yapmış fiyatında. Ocak ortasındaki fiyatı: 0.020 USD / 241 satoshi, şu anki fiyatı ise 0.26 USD / 3000 satoshi.
Ayı piyasasında ATH yapmış! Her projeye nasip olmaz valla böylesi.  Duruyor duruyor, sabredenlere birden kazandırmaya başlıyor...
Sirkülasyondaki adedi de çok iyi: 149 milyon. Toplamı da zaten 150 milyonmuş. Bu bakımdan da önü açık görünüyor. Bence boğa döneminde baya iş yapacak gibi duruyor.
member
March 04, 2020, 03:51:06 PM
10 kat yapmış sanırım. ben olsam satarım ve daha ucuzdan alım koyarım bekleyeceksem bile.
Piyasa düşüşe devam ederse uni'de eski yerine doğru yol alabilir.

member
February 07, 2020, 09:42:50 AM
fiyatı tepeleme yapmış. ben bu coine girmem. idex.markette adını çok gördüm,nfeci yükselp düşüyordu. ilk izlenimim shitcoine benzediği yönünde. şuandada fiyatı çok pahalı.
member
Activity: 980
Merit: 18
February 03, 2020, 04:15:29 AM
almanlar bu işe girerse sektörü uçurur.
member
Activity: 462
Merit: 14
January 30, 2020, 04:37:55 PM
bu projenin boutnysine katıldım diye hatırlıyordum baya önceden açılmış bir başlık fakat şuan bu konuyu unutmuştum aklıma geldi konu sayesinde teşekkürler bi inceleyeyim tekrardan.
legendary
January 30, 2020, 03:54:45 PM
Son bir haftadır sessiz sedasız yükseliyor. Peş peşe anlaşma haberleri gelince fiyata etki etmeye başladı ama hala ico fiyatının çok uzağında. Geçen hafta EMINENT'e (Ethereum Mainnet Integration for Enterprises) dahil olduğu haberi geldi ki bu haberi ilk olarak Chainlink resmi twitter hesabından duyurdu. https://twitter.com/chainlink/status/1221813096806699008

İlginç bir durumda Unibright, altyapısını kullanan firmalar için Ubt token fiyatı 0.14 usd olarak sabitlendi. Borsalarda ise fiyat 0.072  usd. Ekim ayında hem kendim için hem de bir arkadaşım için 0.0124 usd'den yüklü miktarda alım yapmıştım; arkadaşım şu anda sevinçten havalara uçuyor. Ben ilk alımımı ico'da yaptığım için kar konusunda henüz iyi bir noktada değilim.

0.14 dolar ico fiyatına göre atlattığımız sezonu düşündüğümüzde yarı fiyatta olması çok iyi performans. Şu an bulunduğu btc bazlı fiyatı geçtiğimiz şubatta da denemiş aynı şekilde düşme olasılığı daha yüksek gibi.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
March 28, 2019, 08:35:18 AM
lan alman projesi  olarak iota var daha ne goy goy yapiyorsunuz anlamadim ki. he iota da bok gibi orasi ayri. dallama bir tip vardi baslarinda bik bik otuyordu.
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
March 28, 2019, 08:00:02 AM
bu projeden sonra diğer alman projelerine de sempatik bakmaya başladım adamlar gayet güzel bir iş çıkardılar ortaya.
member
Activity: 614
Merit: 11
BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.
March 23, 2019, 04:01:51 PM
Airdropu varsa atın link katılırız bakalım birde alman projelerini deneyelim diğerleri çöp cıkıypr almanlar bakalım arabada oşduğu kadar ico dada iyilermi
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
CAT.EX Exchange
March 23, 2019, 06:42:33 AM
Alman Projelerinin çoğu kaliteli oluyor.UniBrightta çok iyi bir proje.Sanırım bir tane Bounty Kampanyasıda vardı.Özellikle Samsung Ve Nestle gibi büyük firmalarla anlaşması çok iyi bir proje olduğunu kanıtlıyor.
Pages:
Jump to: