Pages:
Author

Topic: Almanya’nın Bitcoin Borsası Kullanıcı Detaylarını Polisle Paylaşmış - page 2. (Read 2253 times)

hero member
Activity: 854
Merit: 500
Olayı o kadar büyütmüşsünüz ki sanki adamlar elinizden paranızı çaldılar. Polis kimlik bilgisi istemiş onlar da paylaşmış bu çok doğal bir şey yani bunu göze almıyorsanız eğer bence hiçbir borsaya bulaşmayın. Zaten kimlik doğrulamadaki amaç bu istedikleri zaman bilgileri verebilmek.
full member
Activity: 457
Merit: 101
ee yapacak bişey yok devleti istemiş paylaşmak zorunda kalmış, sonuçta apple değil ki kullanıcı bilgilerini paylaşmam kurumsal kimliğim, markam zarar görür , müşterilerimi kaybedebilirim desin.
legendary
Activity: 1874
Merit: 1394
The Last Cryptocoin Burner
sanki ülkemizde polis bilgi istese borsaların vermeme durumları varmış gibi yazmış arkadaşlar
full member
Activity: 224
Merit: 100
Any store can buy, sell, and accept Crypto
 Yalnız haber içeriğinde  mahkemelik bir durumdan söz ediyor.  Ülkemizde de yargı mercilerinii ilgilendiren bir durumda, her kurum kendisinden istenen bilgileri makemeye sunmak vermek durumunda değil mi.  Kurum Bilgi vermezse kendisi suçlu durumuna düşebilir.  Benim anladığım burda asıl sıkıntı mahkeme kararı kuruma ulaşmadan bilgi vermesi. ben böyle anladım
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
aynn site kendini öldürmüş yada zaten batıcaklardı . öyle bişey yapıp devlet kanalından kendilerini kurmayı planladılar.

Haklısınız iş birliği yaparak sıyrılma politikası izlemiş olabilirler. Bu tezi polisin baskı yapmış olması da doğruluyor nitelikte.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
aynn site kendini öldürmüş yada zaten batıcaklardı . öyle bişey yapıp devlet kanalından kendilerini kurmayı planladılar.
full member
Activity: 210
Web Developer
Bende onlardan beklerdim, bahsedilen şirketin kendi ömrünü bitirmesi kötü olmuş. Bu durumda birdaha kimse o siteyi kullanmıyacaktır.
full member
Activity: 210
almanlar yaparlar hersey beklerim.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Tam stabil çalışan bir DEX henüz oluşturulamadı. XCP, Bitshares, Waves. Waves bunu sağlayan ilk örnek olursa patlama yapar diyoruz zaten.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Waves'e yarar bu tür haberler Smiley Ama malesef Wavesin daha çoook zamanı ve yolu var.Bir türlü istenileni veremiyorlar..
full member
Activity: 450
Merit: 122
Bizimkiler daha işin farkında değil.İlerde çok basımız ağrır.Polislik bi durumum olduğu için söylemiyorum ama böyle işler sıkıntı bizim ülkemizde biliyosunuz
haberi merak eden arkadaşlar için
https://koinbulteni.com/almanyanin-bitcoin-borsasi-kullanici-detaylarini-polisle-paylasti-1663.html
Pages:
Jump to: