Pages:
Author

Topic: ''Alsak bir dert, Almasak bir dert!!'' derken bu piyasa gider! - page 3. (Read 646 times)

legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Valla çok büyük sıkıntı bu insan psikolojisi.nasıl alıştıysak boğaya çıkabileceğine tekrar ihtimal veremiyorız.piyasaya yeni girenler bile daha iyi atraksiyon aldı vallla
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
bu pitipawn mıydı, hallowen6666 mıydı bir tane troll vardı, bu cinci ibne o olmasın?  zaten nasıl forumsa trolü bitmiyor. başka bir konuda bana da saldı çaktım tokadı siktir ettim başka cevap yazmadım.
brand new
Activity: 0
Merit: 0
İyide kardeş 1 yılda %100 kar için bu piyasaya giren varsa hiç girmesin ben trade ile günde ortalama %1 karımı alıyorum bu bile yılda %400 denk geliyor

gunde %1 kar alınca yılda %400 mu yapıyormuş?vay be aslan parçası matematiğine kurban.
Gunde %1 aynen devam.

Angut birleşik faiz denen birşey var direk 365 olarakmı yazdık ortalamasını yazdık üç asagı bes yukarı sizin olmayan aklınıza ne diyeyim takıldıgınız şeye bak. Demekki piyasada iyi yontulmussunuz milletin kazancına göz diktiğinize göre. Dur ben sana cevap vereyim bu kafayla nah kazanırsın.

sayın orospu evladı,

angut babandır.sana aslan parçası demişiz espride olsa.agzını bozmana ne gerek vardı.
gunluk %1 faiz birleşik faizle yılda %466 yapar.bu bir.

ikincisi bu kafayla nah kazanırsın demişssin,senin rüyanda bile goremeyegin parayı ben coktan kazandım eleğimi astım.

hadi şimdi siktirrr git amın evladı.

Bu tarz konusan kişilere biz şıpşıp çı diyoruz. Sende bir şıpşıp çısın sanırım böyle nerey sarsam nerde birşey koparsam diye milletin yanında sümsükleyen kişiler var aynı öylesin bu yasına kadar oturup küfürmü öğrendin sen hiç yakıstıramadım burda bir bayanda olabilirdi. Küfürünü geri al herkesden özür dile bir oturup konusalım kendi aramızda seni affedip afretmeyecekmiyiz diye.
jr. member
Activity: 462
Merit: 1
Aslında bu sorunun temeli hedefsiz amaçsız hareket etmek. Dese ki insan ben şu kadar yatıracağım şu kadar kazanmak istiyorum en fazla da bu kadar beklerim. Bunlara göre yatırım yapan aldığına da almadığına da üzülmez.
full member
Activity: 630
Merit: 104
İyide kardeş 1 yılda %100 kar için bu piyasaya giren varsa hiç girmesin ben trade ile günde ortalama %1 karımı alıyorum bu bile yılda %400 denk geliyor

gunde %1 kar alınca yılda %400 mu yapıyormuş?vay be aslan parçası matematiğine kurban.
Gunde %1 aynen devam.

Angut birleşik faiz denen birşey var direk 365 olarakmı yazdık ortalamasını yazdık üç asagı bes yukarı sizin olmayan aklınıza ne diyeyim takıldıgınız şeye bak. Demekki piyasada iyi yontulmussunuz milletin kazancına göz diktiğinize göre. Dur ben sana cevap vereyim bu kafayla nah kazanırsın.

sayın orospu evladı,

angut babandır.sana aslan parçası demişiz espride olsa.agzını bozmana ne gerek vardı.

ikincisi bu kafayla nah kazanırsın demişssin,senin rüyanda bile goremeyegin parayı ben coktan kazandım eleğimi astım.

Smiley)) sağol ağzımı bozdurmadığın için en güzel cevabı vermişsin Smiley)
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Piyasada genel şöyle bir hava gözlemliyorum alttan alabilen çıkacak diyor terste kalan yok daha düşecek diyor. Aslında herkes hem haklı hem haksız biz grafiklere dayandırmaya çalışsakta btc saçma sapan kafasına göre takılıyor.
brand new

Gunde %1 aynen devam.

sr. member
Activity: 2100
Merit: 418

Gunde %1 aynen devam.

sayın orospu evladı,

sr. member
Activity: 2100
Merit: 418

Gunde %1 aynen devam.
member
Activity: 560
Merit: 16
Proof-of-Stake Blockchain Network
Sürekli düşüşte olan piyasanın yükselmesi ile birlikte en büyük sorunumuz ne zaman satacağım ve ne zaman alacağım problemidir.
legendary
Activity: 1946
Merit: 1310
İyide kardeş 1 yılda %100 kar için bu piyasaya giren varsa hiç girmesin ben trade ile günde ortalama %1 karımı alıyorum bu bile yılda %400 denk geliyor bogada ise %600 lere cıkıyor. %100 kar için riske giren %30 banka faizi alsın daha garanti.

Vay yavru sen neymişsin bee. g

Tam ben diyecektim.

herkez günlük %1 kazanıyorsa kaybeden kim acaba Smiley
full member
İyide kardeş 1 yılda %100 kar için bu piyasaya giren varsa hiç girmesin ben trade ile günde ortalama %1 karımı alıyorum bu bile yılda %400 denk geliyor bogada ise %600 lere cıkıyor. %100 kar için riske giren %30 banka faizi alsın daha garanti.

Vay yavru sen neymişsin bee. g
jr. member
Activity: 230
Merit: 9
1. bucuk yıldan beri ayı  ezdiler 2020  yaklaşıyor kimseye vermezler artık bu fiyattan tutamazlar 1 kdolar olduğunda nasııl 100k  dönüp 20k buldu ise  20 k dönüp .3.1k döndüğünde en az  40 50k görme ihtimali  var
brand new
full member
evet arkadaşlar her zaman dipte almak mümkün değildir  yarın bir gün cesaretlenip girdiğiniz fiyattan %5 düşer %10 düşer satarsanız bi bakmıssınız %50 %100 koymuş...Eğer bu teknolojiye güveniyorsanız alın uzun vade atın kısa vadede 3 5 dolar şöyle oldu böyle oldu derseniz işiniz zor... belkide bu son şanss.. alın 2 3 yıl unutun her gün %10 %20 gitmez düştükçe alırsanız faydanızaa..

şahsen market cap 105m e değerken aldım bakalım hepsini btc değil ama eth alım aralığı 140-90 aralığı en yüksek malda 105 dolar da aldık bakalım ne olacak !

1 yılda %100 kar temizz  sabırlı olan kazanıyor..

ve diğer yazımda dediğim gibi

Herkes alırken SAT herkes alırken SAT....

vade size kalmış.....

okuyabilirsiniz.
https://bitcointalksearch.org/topic/alm-yapmaya-devam-edenlerden-misiniz-5074441
Pages:
Jump to: