Pages:
Author

Topic: Altcoin Fiyat Hareketleri - Takip ve Spekülasyon - page 2. (Read 9141 times)

legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
hanımın bilerzikleri istedim ne yapacan dedi dedim tips alacam tereddüt etmeden çıkardı verdi demekki bu coinde bi hayır var Cheesy
nlg
newbie
Activity: 14
Merit: 0
Pump yemesi için coinin dibe düşmesi gerekiyorsa tips bu konuda aday bence, ben de biraz almıştım ama diff problemi çözülmediği için coin fiyatı sürünüyor Smiley fedoracoin ekibi fiyat düşsünde pump yesin diye diff problemini çözmüyor gibi bir his var içimde ümitle Cheesy
legendary
leafcoin takipte kalın coinmarkette hacmini artırdı bugun coinedupada gelmesiyle yükselişe geçti crypta da gelirse sağlam bir pump yiyebilir.
full member
Activity: 308
Merit: 102
moon a tekrar pump gelebilir 11den bi miktar aldım düşerse daha fazlada alırım zaten sadece diff problemini cözselerde yükselmeye başlıcaktır
sr. member
Activity: 281
Merit: 250
Bir coin dibe vurmadan pump görmez arkadaşlar sistematiği anlamaya çalışın. Birileri ucuzdan çok sayıda coin toplayacak ki pump yapıp uğraştıklarında ellerinde satacak bolca coin olsun yaptıkları şeye değsin. Neden meow ve moon gibi coinler uçup gidiyor? İkisi de olabilecek en düşük değer olan 1 satoshiyi görmüş coinler, o civarda millet elinden çıkarmak için ufak ufak satarken başkaları da o coinleri topladılar ve çok güzel paralar kazandılar o pumplardan.
newbie
Activity: 17
Neredeyse bütün coinler dibi gördü birçoğu dahada düşüyor.
Elimizdekileri hemen satmalımıyız yoksa 1-2 hafta daha beklemeliyim karar veremedim bir türlü.
En çokta klondikecoin vardı elimde oda %75 düştü çıkmasını beklerken Smiley
Gülermisin ağlarmısın anlayamadım.  Cheesy

Hafta sonu tekrar çıkış yapabilir altcoinlar son aydır ne oluyorsa hep hafta sonu oluyor.
sr. member
Activity: 406
Neredeyse bütün coinler dibi gördü birçoğu dahada düşüyor.
Elimizdekileri hemen satmalımıyız yoksa 1-2 hafta daha beklemeliyim karar veremedim bir türlü.
En çokta klondikecoin vardı elimde oda %75 düştü çıkmasını beklerken Smiley
Gülermisin ağlarmısın anlayamadım.  Cheesy
legendary
potcoin şu an en iyi mining getireni ama çok fena olay dönecek gibi. mining yapıp satmıyorum valla o derece:)
exchange nerden yapılıyor? 
https://freshmarket.co.in/
sr. member
Activity: 266
potcoin şu an en iyi mining getireni ama çok fena olay dönecek gibi. mining yapıp satmıyorum valla o derece:)
exchange nerden yapılıyor? 
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
TİPS de yukarı yönlü bir eğilim var Smiley
sr. member
Activity: 507
Merit: 252
Sanırım digibyte'ı forumda benden başka çok takip eden yok. Görüşlerim olumlu yakın zamanda müjdeli haber vereceklerini söylediler. Bu haberin büyükbir exchange sitesine dahil olmak değilde direk DGB'yi dolarla exchange yapabileceğin bir siteyle ilgisi olacağını düşünüyorum

Uyarayim klasik pump etmeye calisiliyor. Yemeyin boyle bi seyi. Cok zor bi ihtimal bi usd exchange sitesi. Zamaninda baska coinlerde ayni sekilde gazlandi.

Evet 2.bit TIPS vakası olacak.. Aynısı FTC/PXC/WDC için de yapılmıştı.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Bende 10ltc lik aldım 75 den şu anda 62 Sad
sr. member
Activity: 294
Yaptigim 10ltc lik yatirim su anda 3ltc oldu iyimi Smiley bekleyek gorek bakalim ne olacak Smiley
newbie
Activity: 16
Ben de bekleme taraftarıydım fakat fikrim değişiyor gittikçe. buraya yazarken fiyat 60 da ve 100 e kadar 4400 LTC satım emri var, aldığımız fiyat 110-120 ye kadar ise 5500 LTC.  o fiyata kadar olan tips ise 6,5 milyar. Cryptsy girdiği andan 120 ye düşene kadar da yaklaşık 4,5 milyar adet satış olmuş. Daha bunun bizim gibi coinedupda alanı var, coinedupda satış bekeleyeni saymadık bile. Her gün de devamlı kazılıyor. Belki bir ihtimal kısa da olsa bi pump yapılır diye ümit ediyorum. Açıkcası pek umudum kalmadı. Alım yapmadan önce araştırmadım, buradan cryptsy'de işleme başlayınca 2 kat artar diye okuduk daldık fazla bakmadan. Haliyle kendi düşen ağlamaz Smiley

baska yerden kurtarabileceginize inandiginiz gelisme olursa paylasin, biz de LTC'ye gecip ordan da ilgili coine akariz. zararina mararina artik. zaten adimi zarar ziyan diye degistiricem ben Smiley
full member
Activity: 140
Merit: 100
kaç btclik alım yapmıştınız?
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Ben de bekleme taraftarıydım fakat fikrim değişiyor gittikçe. buraya yazarken fiyat 60 da ve 100 e kadar 4400 LTC satım emri var, aldığımız fiyat 110-120 ye kadar ise 5500 LTC.  o fiyata kadar olan tips ise 6,5 milyar. Cryptsy girdiği andan 120 ye düşene kadar da yaklaşık 4,5 milyar adet satış olmuş. Daha bunun bizim gibi coinedupda alanı var, coinedupda satış bekeleyeni saymadık bile. Her gün de devamlı kazılıyor. Belki bir ihtimal kısa da olsa bi pump yapılır diye ümit ediyorum. Açıkcası pek umudum kalmadı. Alım yapmadan önce araştırmadım, buradan cryptsy'de işleme başlayınca 2 kat artar diye okuduk daldık fazla bakmadan. Haliyle kendi düşen ağlamaz Smiley
newbie
batti balik yan gider. ben bekleme taraftariyim.

edit: simdi okudum ilgili linki. yine de bekleme taraftariyim ben Smiley
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
valla benim tipsler de coinedupdaydı sayfa çok geç açılıyor diye cryptsy'ye göndermiştim.
İşin kötüsü tips hiç artacak gibi durmuyor. Daha şimdiden %50 ye yakın zarardayız.
Kendi konusunda bile bayağı şikayet var diff bu kadar düşükken fiyat daha da düşecek, adamlar kazıp kazıp 150 -200 LTc dump ediyor birden diye. https://bitcointalk.org/index.php?topic=391192.980

Açıkcası zararı gözü alıp yol yakınken çıksak mı diye düşünüyorum ama %50 de az değil ki. Beklesek de iyice düşme ihtimali var.

newbie
TIPS'de biraz önce olusan dalgalanmayla (52'den 70'e) zararimin bir kismini telafi ettim. simdi tekrar 56 seviyesine düstü, sattiklarimi geri topladim. umut verici gelismeler bunlar.

yav bu cryptsy'nin sisteminde hata mı var acaba?
siz yazmazsanız 72 olduğunun farkında bile değildim. Başka şeyle meşguldüm. ben 63 e satış koymuştum bir miktar. olduğu gibi duruyor. Hemde 5-6 saat kadar önce eklemiştim.

cok tuhaf gercekten. ya tek sefere mahsus bir yanlislik var cryptsy ile ilgili ya bunlar da ückagitci cikti. insAllah ückagida gelmeyiz.

Tıps de 70 lik değer gözükmüyor crypsty de?

72'yi coinedup'da yakaladim. o sirada crytsy ile ilgilenmiyordum. ayrica artik tips islemlerimin tamamini coinedup'da yapma karari aldim. hem kesinti yok, hem de cryptsy icimize kurt düsürdü acikcasi.

edit: ayrica cryptsy'de 60'a 59 iken coinedup'da 62'ye 60. ufak da bi fark var yani.
Pages:
Jump to: