Pages:
Author

Topic: Altcoinler ABD seçimlerini mi bekliyor? - page 2. (Read 307 times)

hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
November 02, 2020, 03:12:58 PM
Yukarıda arkadaşların da dediği gibi aslında altcoinler bitcoini bekliyor, bitcoinin hareketini tamamlaması lazım, altcoinlerin hareket başlaması için.

Bitcoinin hareketini tamamlaması için de seçim ve pandemi belirsizliğinin ortadan kalkması lazım diye düşünüyorum, yani 2021 ortasında çok iyi günler gelebilir kripto paralar için.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
November 02, 2020, 02:07:27 PM
Herkes Biden'i fiyatlıyor Biden kazanacak Abd karışacak vs. Petrol düşüyor Altın düşüyor borsalar düşüyor. Peki ya Trump kazanırsa ? Fikirleriniz neler ? Son 1 gün artık. Bence Trump kazanırsa altcoinler dahil diğer borsalarda olumlu fiyatlamalar görebiliriz diye düşünmekteyim.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
November 02, 2020, 01:49:31 PM

altcoinler bitcoini, bitcoin seçimleri bekliyor dersek daha doğru olur.3 sene diyeceğim artık 3 sene önceki gibi bir ralli beklemek yanıltıcı olur, olursa da saçmalık olur. selam veren 10x alıp öldü gitti bunlar yine fırlayacaktır ortalığa aman dikkat. çok özel olmasına gerek yok kullanışlı ve kullanılabilir olanlar birazda pazarlama desteğiyle uçup kaçabilirler. tabi tüm bunlar btc hareketleri daha öngörülebilir ve sabit olduğunda. Hayal ticaretine kanmayın, riski göze alıyorsanız kârınızı alıp kaçınız.

Hocam evet doğru bitcoin seçimleri bekliyor altcoinlerde bitcoini bekliyor hele diğer boğada hacimsiz dandik borsalarda bile 3-4x ler beğenilmez oldu cryptopia vardı o zaman oranın çok ekmeğini yemiştik saçma sapan tokenler inanılmaz yükselişler yaşamıştı aynısını yaşarmıyız çok zor o zaman sanırım Satoshi gizliden tüm sektörün parasına para kattı ve gitti ağza çalınan bal misali biz de bekliyoruz tekrar yaşanmasını Grin
sr. member
November 02, 2020, 12:02:56 PM
altcoinler bitcoini, bitcoin seçimleri bekliyor dersek daha doğru olur.3 sene diyeceğim artık 3 sene önceki gibi bir ralli beklemek yanıltıcı olur, olursa da saçmalık olur. selam veren 10x alıp öldü gitti bunlar yine fırlayacaktır ortalığa aman dikkat. çok özel olmasına gerek yok kullanışlı ve kullanılabilir olanlar birazda pazarlama desteğiyle uçup kaçabilirler. tabi tüm bunlar btc hareketleri daha öngörülebilir ve sabit olduğunda. Hayal ticaretine kanmayın, riski göze alıyorsanız kârınızı alıp kaçınız.

Güzel cevap hocam haklısın. Ancak Bitcoin yerinde durursa Altcoinler için yeni bir ışık olabilir diye düşünüyorum o eski rüzgarlar neden olmasın?
full member
Activity: 1018
Merit: 146
November 02, 2020, 11:45:11 AM
legendary
Activity: 1946
Merit: 1310
November 02, 2020, 11:36:11 AM
Bitcoinin fiyatınının değişiminde ABD seçiminin rolü olabilir ancak altcoinlerin tamamen bir av olduğunu düşünüyorum seçimle veya başka bir konu ile hiç alakası yok. balinalar istediği rakama getiriyor ve millete çöpleri yaslayıp avlıyorlar.

Altcoinlerin tamamında karını alıp çıkacaksın yoksa piyasada her türlü balina sizi yiyor. Btc tarafında bu olayın yaşanması daha zor.

Portföyümün yarısından çoğu altlarda ve son 3 aydir saglam düşüş gösterdi btc ise dim dik ayakta kaldı. Şuan altlara girsemmi bilemiyorum ancak girilmeli diye düşünüyorum tabi btc'nin hareketine bağlı.

Altlar toparlansada öyle bir gecede %300 leri göreceğinide düşünmüyorum.

Altlarda şunu yapmak gerekiyor millet satarken siz alacak. Siz satarken onlar alımda olacak. Şahsen altların alımpozisyonunda olduğunu düşünüyorum.
sr. member
November 02, 2020, 10:58:21 AM
Evet 3 yıldır acı çeken bir piyasadayız.2018-2021 neredeyse 3 yıldır altcoinler tamamen çöküşe geçti. İnandığımız projeleri satmak zorunda kaldık kazanmadan çıkmak zorunda kaldık. Bazen sıfırlayıp çekildik bazense sadece inançla ısrarla bekledik. Yine de bu forumdayiz yazıyoruz. Şimdi ne olacak peki? Rüzgar yeniden esecek mi meraktayım. Ben çok kişi kaldığını düşünmüyorum çoğu insan umutsuzca terk etti piyasayı ve bu forumu. Umarım bir gün yeniden yükselişe geçer bu piyasa bende yeniden dahil olurum ama aklımdaki asıl soruya geleceğim;

ABD seçimlerinden sonra bir railli ve kripto paralarin yeniden doğuşu olabilir mi?

Tüm dikkatler yeniden buraya döner mi ?

Saygılar.
Pages:
Jump to: