Pages:
Author

Topic: Altcoinler arasında kayıtsız şartsız çevirme hizmeti - page 2. (Read 279 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
paylaşım için teşekkür ederim hocam. site tamamen güven üzerine çalışıyor bu yüzden riskli gibi geldi bana. benim de aklımda buna benzer bir proje var aslında. bir kişi maksimum 5 dolarlık işlem yapabilecek şekilde altcoinlerinin takasını gerçekleştirebilecek. sitede de günlük en fazla 100 dolarlık koinler olacak ama.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Arkadaşlar arattım ama bulamadım. Size güzel bir hizmetten bahsetmek istiyorum. Küçük bir miktar ile deneme yaptım ve sonuç başarılı ancak kesinlikle ama kesinlikle büyük paralarla denemenizi tavsiye etmem.

Sitemizin adı: https://coinswitch.co

Peki ne işe yarıyor?

Hiçbir üyelik gerektirmeden, binlerce coin/token arasında çevirim yapabiliyorsunuz. Üstelik fena olmayan bir arayüzleri var.

Hızlıca nasıl yapacağınızı bir örnek üzerinden anlatayım.

1- Örneğimizde 10.000 XRP'yi, ETH çevireceğiz.

Gördüğünüz gibi 3 farklı borsadan da teklif var, bunlardan fiyat olarak bize cazip geleni tercih edebiliriz ya da güvendiğinizi seçebilirsiniz.

2- En iyi teklif Binance'den gelmiş gözüküyor. Onu seçerek devam ediyorum. Farklı borsaları da seçebilirsiniz.

3- Ethereumların geleceği adresimizi giriyoruz. Burayı girerken dikkatli olmakta fayda var.

4- Elimizdeki XRP'leri göndereceğimiz adres ekranda gözüken adrestir. Kendi cüzdanımızdan bu adrese gönderiyoruz. Bunların hepsinin örnek olduğunu göndereceğiniz XRP adresinin değişebileceğini sakın unutmayın.

Biz gönderme işlemini tamamladığımızda yaklaşık 10-15 dakika sonra 3. adımda verdiğimiz Ethereum adresine çevirdiğimiz miktar gelmiş oluyor. Aynı şekilde dolar ile de istediğiniz kripto parayı alabiliyorsunuz. Ayrıca kredi kartı desteği de varmış ama denemedim.

Çok önemli not: Siteyle hiçbir bağım yok, denk gelince ufak bir deneme yapıp, çalışıp çalışmadığını kontrol ettim. Çok ufak meblağı acil çevirmeniz gerektiğinde kullanmanızı tavsiye ederim.

Pages:
Jump to: