Pages:
Author

Topic: Altcoinler için Aydınlatma ve Çeviri Hizmetleri - page 2. (Read 488 times)

legendary
Activity: 2086
Merit: 1632
forumdaki merit kullanım mantığı aynı ico mantığı gibi işler oldu. bir proje bul , bu proje için fon topla ki bu da merit istemek oluyor. proje iyiyse merit alırsın değilse babayı alırsın gibi .
ama sanırım bu iişte kimse pitipawn ın eline su dökemeyecek gibi. adam forumun tapusunu almaya hazırlanıyor

arkadaş bu komedi ötesi bir durum, biri çıkıyor, dışarda etse yedi sülalesine kadar soyunu kurutacakları küfürleri ardarda sıralıyor, bu zavallı vatandaşa helal olsun harbi delikanlıymış diyenler bile çıkıyor Smiley maalesef Türk milleti nefretle terbiye edilmiş bir toplum olduğu için insanlar aileden çevreden ne görürlerse ona alışıyorlar, bir bakın bakalım Türkçe forumlar kadar aşağılık küfürlerin havada uçuştuğu başka bir bölüm var mı koca sitede...

Her neyse konumuza dönelim, güzel ve karlı alışverişler için mesajlarınızı beklerim, selamlar.
member
Activity: 476
Merit: 12
forumdaki merit kullanım mantığı aynı ico mantığı gibi işler oldu. bir proje bul , bu proje için fon topla ki bu da merit istemek oluyor. proje iyiyse merit alırsın değilse babayı alırsın gibi .
ama sanırım bu iişte kimse pitipawn ın eline su dökemeyecek gibi. adam forumun tapusunu almaya hazırlanıyor
legendary
başlarım ulan meritinize de her boku karşılık bekleyerek yapmanza da. ben tekirdağ namık kemal üniversitesinde ingiliz ve fransız dili edebiyatı okuyorum ana dil seviyesinde ingilizce fransızca ve ispanyolca biliyorum en ufak çeviri ve yabancı dil sıkıntısı olan bana özel mesaj atsın karşılıksız ücretsiz bir biçimde insanlık ve yardımlaşma için yapayım şu salakça başlıklarla iyice içine sıçtınız forumun bu sistem mi forumu kaliteli hale getirecekmiş !

ulan ne adamlar var, ripple kazığı yemiş adamın ipiyle kuyuya inerseniz burnunuz boka batabilir arkadaşlar, böyle kompleksli tipleri dikkate almayın biz işimize bakalım.
member
Activity: 630
Merit: 37
başlarım ulan meritinize de her boku karşılık bekleyerek yapmanza da. ben tekirdağ namık kemal üniversitesinde ingiliz ve fransız dili edebiyatı okuyorum ana dil seviyesinde ingilizce fransızca ve ispanyolca biliyorum en ufak çeviri ve yabancı dil sıkıntısı olan bana özel mesaj atsın karşılıksız ücretsiz bir biçimde insanlık ve yardımlaşma için yapayım şu salakça başlıklarla iyice içine sıçtınız forumun bu sistem mi forumu kaliteli hale getirecekmiş !
legendary
Bitcointalk'ta ve Telegram üzerinden konuşmalarda bir çok Türk arkadaşımızın özellikle İngilizce mevzularda zorlandığına şahit oluyorum.

Herhangi bir projeyle ilgili kafanıza takılan, burada veya başka bir yerde gördüğünüz bir uygulama, ICO, Bounty, Airdrop, katılım vs her ne varsa size açıklamasını yapalım.
Özel mesajdan soracağınız konunun ayrıntılı analizini ve çevirisini makul bir teklifle geldiğiniz anda aynı gün içinde alırsınız beyler,
takdiri size kalmış,

Selamlar, İyi Çalışmalar
Pages:
Jump to: