Pages:
Author

Topic: Altcoinler ne zaman yükselir ? Altcoin piyasası perişan halde - page 2. (Read 626 times)

jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Bunlar son düşüşler.Son kozlarını oynuyorlar.Yükseliş yakında başlayacak gözüküyor.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
kendi tahminlerime göre bu ay yükselişim başlayacağını düşünüyordum ama yanılmışım.özellikle bugün çok sert düşüş yaşadık ve devamıda gelir mi gelmez mi belli değil. umarım artık uzun bekleyiş sona erer ve yükseliş başlar valla sabır taşına döndük resmen
member
Activity: 476
Merit: 12
ya birader bi dünya başlık açıyorsun. açtığın başlık içeriklerine bakıyorum bir tane özgün şey yok. herkesin bildiği sıradan şeyler. biraz yaratıcı olun araştırmacı olun . böyle prim yapamazsınız
full member
Activity: 770
Merit: 103
bence düşüşün son zamanları. yakın zamanda piyasanın önce stabil hale geleceğini daha sonra markete para girmeye başlayacağını düşünüyorum . markete para girmesine rağmen az da kar realizastonu yapmak isteyenler tarafından fiyat yine stabil tutulacaktır. bir süre böyle takıldıktan sonra uçuş başlar.
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Bu düşüşün buyuk çıkıştan önce bir silkeleme hareketi olduğunu düşünüyorum. Kasım ayı geliyor artık. Düşükten toplamal isteyenler olacaktır
member
Activity: 420
Merit: 11
DAO Maker
Her düşüş aslında bir fırsattır bu kadar telaş yapmaya gerek yok.Uzun vadeli sepetlerini yap bekle başka birşey yapmana gerek yok.Bide şimdi ciddi düşme zamanlarında sürü psikolojisine kapılanlar var onlara dıyecek bır lafım yok Smiley

Sizinle aynı fikirdeyim. Bütün düşüşler alım fırsatı verir. herkes satarken siz almıyorsanız sürü ile birlikte kaybedersiniz. Üstelik bunu yapmak hiç de zor değil paranız var ise Çünkü daha yüksekten almış ve zarardaysanız, ortalamayı düşürmüş olursunuz. Bu da yeniden kara geçmek için en yüksek yeri beklemez, ortalama bir yükselişte kara geçersiniz demektir. Asıl zor olanı yükselirken satmaktır:)
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
gene 20 milyar dolar erittiler piyasadan, deyim yerindeyse iç ettiler ve bunun büyük kısmı gerçek rakamlar! hakkaten çok pis oynuyorlar, tam bir kurtlar sofrası! bunlarla baş edilmez...kimde kaç token var kaç coin var açık seçik belli, öyle olunca da kartlar açık dağıtılıyor, millet pes etmeden bunların harekete geçeceği yok
member
Activity: 1011
Merit: 65
Bitcoin 1 düştüyse altcoinler 5 düştü mahvolduk.Tek umudumuz yıl sonu o da olmazsa bitecek altcoinciler
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
valla ne zaman yükselıyor desek bırseyler yapıyorlar durup dururken,

piyasada lıkıdıte sıknıtısı var, market caplere bakmayın, çok fazla coın var pıyasada ve pıyasayı kontrol eden 3-5 kısı var ordan oraya gecıp duruyorlar, tum pıyasa yamuluyor ama sebebsız 3-4 coın artmaya devam edıyor ılgınc seyler oluyor
jr. member
Activity: 230
Merit: 9
20 milyar dolar çıkış oldu  piyasadan olacak  mecburen ekim kasım silkeleme devam aralık ocak tavan btc   14  18k aralarına yol alacak
full member
Activity: 658
Merit: 153
Ethereumu 200 Dolara vurmaları tekrardan iyi olmadı tekrar piyasa 200 Milyar doların altına düşücek galiba neden düşüyor ne oluyor anlam veremiyorum
member
Activity: 532
Merit: 12
Bir çok kişi gibi bende bu son düzeltme diye düşünüyorum. Özellikle altcoinler bu durumda bile çok sert düşmedi. Gelirse altcoinlere iyi bir boğa gelecek gibi. 2 ay boğa yaşasak yeter de artar bile.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
herkesin ümidi yıl sonuna kaldı
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
Yeni giriş olmadığı sürece yükseleceğini zannetmiyorum. Zaten alt coinlere yatırım yapmak bence büyük risk. 2019 yılının başından beri hep düşüşte. Boğa gelmek bilmedi
member
Activity: 434
Merit: 14
btc nin 5k ya düşeceği söyleniyor. herkesin kafası karışık.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
daha magmayı görmedik bence hacı baba. daha gidecek diplere doğru. btc 4-5k görsün sonra yükselsin acele etmeyiiiinnnnnnnnnnn

Magma Eylül'de görüldü başkan. Piyasa çekirdeğin iç katmanını bekliyor. 450 dolar olan Ltc 49 dolara düştü bugün bu magma değilse nedir. Dusus Çekirdeğe kadar ulaşacak mı merak ediyorum. Ama çoğu proje ath seviyesinden %90 aşağıda zarar büyük. Tepeden girenler hele hodl yapıyorsa  intiharın eşiğindedir

bence siz piyasayı takip  etmiyorsunuz! ltc ne zaman 450 dolar oldu? en yüksek seviyesi 375 dolar civarıydı. bilgilerinizi güncelleyin çünkü size yanlış karar aldırabilir. saygılarımla.
jr. member
Activity: 316
Merit: 1
Ne bitmek bilmez düzeltmeymiş arkadaş... Aslında farkettiyseniz marketcapta hala bir yükseliş söz konusu değil rutin devam ediyor piyasaya taze nakit girmediği sürece bu düzeltmenin son olacağına inanmak çok zor. Bana kalırsa yatırımcılar hal güven vermediği için usd beklemeyi tercih ediyor, işimiz balinalara kalmış...
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Bencede BTC son düzeltmesini yapıyor.Bazı altcoinler iplemiyor artık BTC'nin bu düşüşünü.Son düzeltme olduğu iplemediklerinden belli.Artık düşecek yeri kalmadı altcoinlerin.BTC toparladığında altcoinlerde güzel bir hareket görürüz.
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
piyasa aslında kendini ufak ufak toparlıyordu son 1 hafta 10 gündür fakat dün akşamki btc'deki 350 dolar gibi bir düşüş yine kızarttı piyasayı.. ben şahsen bu btc'nin son düzeltmeleri diye düşünüyorum güzel bir çıkış yakalacağız yakındır.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Bugün Bitcoinin düşmesiyle beraber altcoinlerde düşmeye başladı. Ethereum ve Ripple'da ciddi kayıplar var. Önümüzdeki günlerde Bitcoin 5800 Dolar fiyatını test edecek gibi bir his var içimde. 5800 Doların altına düşerse heryer kan gölüne dönebilir. Mutlaka 5800 Dolardan tekrar yukarı yönlü hareket etmesi lazım. Yoksa işler kötü. Angry
Pages:
Jump to: