Pages:
Author

Topic: Altcoinlere tekrardan operasyon yapılıyor - page 3. (Read 577 times)

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Bugün takip edememiştim piyasayı. Bir saat önce açabildim ancak. Ortalık yine kırmızıya boyanmış. Fakat operasyonluk bir şey göremedim ben haberlerde. Sadece; "Binance BTC'ye karşı rekor kırdı" gibi birkaç haber okudum. BTC satıp BNB alanlarda artış var bu aralar. Malum Binance DEX harekete geçti...
BTC'nin birkaç puan düşüşü, dominasyondan kaynaklı olarak altlarda 5-10 puanlık düşüşlere de sebep olabiliyor. Bu da sanırım öyle bir şey olabilir. Zincirleme reaksiyon meselesi yani.
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
Ben de bitcoin'in bir miktar düşüşü yüzünden yaşandığını düşünüyorum.. Elbet toparlar, hem alım fırsatı yaratıyor her düşüşü fırsata çevirmek lazım böylece karlı hale geliyor.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Bitcoinde hafif bir düşüş oldu.Ancak birkaç gün içinde bence MarketCap toparlanacaktır.
full member
Activity: 602
Merit: 100
2 yılı aşkındır bu işteyim BTC düzgün bir şekilde giderken aktcoinlerin bu halde olması garibime gidiyor. Hadi BTC sert hareket edince anlıyoruz da şuan için öyle bir hareket yok bu altcoinler neden kırmızı. Hadi kitmixiyi da geçtik neden düşüyor?

Bitcoin deki düşüş endişe verici seviyelerde olmadığı ya da yatay seyir uzun süre devam ettiği için Traderlar harekete geçmemiş olabilir. Altcoinlerin hareketlenmesi için piyasada bir heves yeni bir ICO dalgası mı gelmesi gerekir diye düşünüyorum bazen
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
satoshi olarak küçükten büyüğe doğru sıralanırsa genelde ekipçilik tarzı fiyat hareketleri görmek mümkün...örneğin pundix düşüyor, btt - dent - ncash - mainframe - storm vs de düşüyor. Aralarındaki çapraz kur değişmeye başladığında extrem bir durum yoksa diğerleri de ona uyuyor. Boğanın mantığı da bunun tersi durum! "Waay pundix 50 satoshi olmuş, btt olarak benim neyim eksik! dur bi 30-40 satoshi olayım" haber yok gelişme yok sadece üzüm üzüme baka baka kararıyor.
member
Activity: 532
Merit: 12
Bitcoin düşüşü nedeniyle olan yamulma sadece ne operasyonu arkadaşlar. Klasik bir döngüye girmiş sadece, kısa süre sonra toparlayacaktır.

İnşallah hocam sizin dediğiniz gibidir. BTC çok sert inmiyor ama şuan için binance de 5200 civarlarında dolanıyor. Yine de bu düşüş BTC ile alakalı değil gibi.
member
Activity: 560
Merit: 16
Bitcoin düşüşü nedeniyle olan yamulma sadece ne operasyonu arkadaşlar. Klasik bir döngüye girmiş sadece, kısa süre sonra toparlayacaktır.
member
Activity: 532
Merit: 22
2 yılı aşkındır bu işteyim BTC düzgün bir şekilde giderken aktcoinlerin bu halde olması garibime gidiyor. Hadi BTC sert hareket edince anlıyoruz da şuan için öyle bir hareket yok bu altcoinler neden kırmızı. Hadi kitmixiyi da geçtik neden düşüyor?
full member
Activity: 616
Özellikle şu son 2 hafta piyasada ciddi bir hareketlenme belirtisi var ama henüz boğanın geldiğini söylemek için erken, Bitcoinde olası bir sert yükseliş altcoinlerin içinden geçer.
member
Activity: 588
Merit: 22
Adamlar saniyeler içerisinde Ltc yi %15 aşağı aldı..Bu tam bir namussuzluk..Bu piyasada birere yemiz..Adamlar oltalarını takmış,istediği gibi zevkine göre olta atıyor..En iyisi psikolojiyi bozmadan bu piyasadan kaçmak
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
altcoinlere sürekli operasyyon çekiliyor zaten sanki düşmek için bahane arıyorlar gibi onlar da. btc düşer onlar da düşer, btc artar onlar yine düşer.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Artık Normal bu durum ama iyi olan şey şu ana kadar hala daha marketcap pek fazla 170 m seviyesinden aşağıya düşüş olmadı.

Ben buradan daha sonrasın da bir sıçrayış dalgası olacağını düşünsem de ne zaman olacak bakalım kim bilir.
member
Activity: 630
Merit: 37
Genel olarak marketcapte göze çarpar bir hareketlilik yok ben bir operasyon olduğunu düşünmüyorum

binance borsasına da bir göz atmanızı tavsiye ederim hocam sabah 3-5 coin harici tüm coinler kırmızıya bulandı şimdilik çokta olsa ufak bir düzeltme yapıldı fakat yine de çoğu coin haftanın en düşük seviyelerinde. inceleyebilirsiniz
full member
Activity: 490
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Genel olarak marketcapte göze çarpar bir hareketlilik yok ben bir operasyon olduğunu düşünmüyorum
member
Activity: 630
Merit: 37
Arkadaşlar selamlar ,

Bugün altcoinlere büyük bir operasyon yapılıyor çoğu altcoin birkaç saat içerisinde yüzde ondan daha fazla değer kaybına uğramış durumda sizce bu düşüş ne kadar sürecek yada büyük bir yükselişin habercisi mi ?
Pages:
Jump to: