Pages:
Author

Topic: Altcoinleri borsada mı yoksa cüzdanda mı tutmalı - page 3. (Read 1048 times)

newbie
Activity: 9
Merit: 0
Güvenlik açısından değil de, getiri açısından sormuştum. Kısa vadede al sat yapmayacağım coinlere örneğin 1 ay için 3 - 5 dolar ancak getiri elde edeceksem hiç uğraşmaya değmez. Borsada ani yükseliş düşüşlerde hazır tutmak belki getiri açısından daha akıllıca olur.
Hangi coinin cüzdanda tutulduğunda getirisi kabataslak ne kadar olur ?
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Kesinlikle cüzdan . Bu sektörde çok fazla kaçan topuklayan batan borsa oldu . Siz siz olun cüzdanda tutun .
newbie
Activity: 9
Merit: 0
Önce belirteyim, bu konularda çaylak sayılırım. Buna rağmen Bittrex de az da olsa kar edebilmeyi başarabiliyorum. Bugün konu ile ilgili Bitcoin ana forumda da konu açtım ama kendimce tatminkar cevap alamadım.

Bazı coinler cüzdanda tutuldukça faiz gibi ek bir getiri sağlıyormuş. Düşük miktardaki meblağlar için cüzdanda tutmaya değer mi ? Örneğin 5 Dash için ek getiri söz konusu olur mu?
Benzer meblağlarda (örneğin 0.5 BTC eşdeğeri) diğer coinler için ne yapmalıyım ; Neo, PIVx, Lsk, veya Eth için ? Ek getiri için en az 1 ay mı cüzdanda tutmak lazım ?
Pages:
Jump to: