Pages:
Author

Topic: ALTCOİNLERLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ? / NE OLACAK ? (AİRDROPUNUZA SOKAYIM) - page 2. (Read 1379 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bu nasil bir dusus anlam veremiyorun yemin ediyorum 2 gunde neredeyse 0.60 btc ye yaklasti zararim, hayir dibin dibine indik daha nereye dusecek arkadas
full member
Activity: 252
Merit: 100
Bitcoinin bu yükselişi 18 kasım forku sebebiyle mi acaba. Tam tersinin olması gerekmiyor muydu? Hani 2x in bitcoinin yerine geçme riski vardı. Hani riskli bir olaydı. Milletin bitcoinlerini satması gerekirken bu alımlar neden böyle.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Bu biraz nasrettin hocanın tencere hikayesine benziyor. Bundan sanırım yaklaşık bir 6 ay önce çok garip bir ortam vardı ama herkesin avantajına olduğu için kimse lan nasıl oluyorda bu altların hepsi kar yazabiliyor. Nasıl oluyorda borsalara girdiğin zaman her yer yemyeşil? İşte o zaman sesini çıkarmayanlar şimdi gelmiş niye altcoinler düşüyor diyor. Arkadaşlar her inişin bir çıkışı, her çıkışın bir inişi vardır. Kısaca sadece bekleyin, güzel günler göreceğiz.
newbie
Activity: 77
Merit: 0
Malesef airdrop furyası ve kısa vadeli üret sat kaç stratejileri yüzünden altcoin borsası tam bir çöplüğe dönüştü. binlerle ifade edilen altlardan 5 10 tane sağlam projesi olan ekibi olan bulamazssın. haliyle üç kağıtçıların elinde oyuncak olmuş durumda. ciddi manada bu altlarla ilgili bir düzenleme yapılmazsa çok kişinin canı yanacak.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Ulen gold bitti dedim tamam gittim dusuk herseyden 2 btc tutarinda yatirim yaptim, eldeki avuctaki herseyi yatirdim 10 gunde 1 btc uctu gitti sabah kalkiyorum %40 dusmus
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
btc görüp göreceği en son altın çağını yaşıyor, yaşasın bakalım Cheesy (artmaz demiyorum ama bu kadar yer kaplamaycak diyorum)  
btc +  bcc (kazanın doğurduğu peydahladığı) %66'dan fazla dominanta ulaştı, daha btcgold girmedi bile işin içine... yani tüm kriptoların değerini ikiye katlayan kocaman öküzümsü bir para birimi Grin yani adamlar diyor ki verin tüm altcoinleri vereyim size elimdeki btc'lerin yarısını...yooookhh yeeaaa pşııııkk  Wink
full member
Activity: 490
Bitcoin artık göğe ulaşacak az kaldı 7000 dolara dayandı dayancak artık dumblanması lazım altcoin piyasasını silecek sürekli artış göstermesi sıkıntı düşeceğine inanıyorum elbet düşecek
full member
Activity: 182
Hocam altcoinler bayağı zarar ettirdi. BTC'nin pervasızca yükselişi yüzünden. Bundan sonra elimden geldiğince BTC - ETH de kalacağım zararı çıkarayım hiç değilse normal fiyatına gelsin altlar ozaman çıkacağım zararın birazınıda airdroplar sayesinde çıkarmaya çalışıyorum Roll Eyes Umarım sövmez

https://www.youtube.com/watch?v=MtN1YnoL46Q
Hocam şu anda pek musait değilim en kısa zamanda dinleyeceğim Smiley Teşekkürler. Senin olduğun konuda veya senin açtığın konuya yorum yazmaktan korkuyorum banada giydirirsin diye Cheesy
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
Hocam altcoinler bayağı zarar ettirdi. BTC'nin pervasızca yükselişi yüzünden. Bundan sonra elimden geldiğince BTC - ETH de kalacağım zararı çıkarayım hiç değilse normal fiyatına gelsin altlar ozaman çıkacağım zararın birazınıda airdroplar sayesinde çıkarmaya çalışıyorum Roll Eyes Umarım sövmez

https://www.youtube.com/watch?v=MtN1YnoL46Q
full member
Activity: 182
full member
Atarlı genç pitipawn hep bir isyan hep bir atar 😂Sen askerde çok dayak yersin.

Akışına bırak kardeşim. Su akar yolunu bulur. Bu coin dünyasının bir ayarı yok zaten.

askere almadılar Cheesy alsalardı askere zaten kimse sağ çıkamazdı o bölük mü tugay mı ne sikimse

https://www.youtube.com/watch?v=rz5TWTSzLpU

bi şarkıyla anlatayım sana
member
Activity: 560
Merit: 12
Atarlı genç pitipawn hep bir isyan hep bir atar 😂Sen askerde çok dayak yersin.

Akışına bırak kardeşim. Su akar yolunu bulur. Bu coin dünyasının bir ayarı yok zaten.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
airdrop bu piyasada para kazandırdı ama sorun bounty gibi bir durum değil bounty sen adamın reklamnını yaparsın adam sana karşılığı verir airdrop tamamen bok gibi bir sistem bu bu piyasanın kanser hüceresi dene bilir
full member
Activity: 378
Merit: 103
btc birer birer altlara tecavüz etmeye başladı. o kadar kudurgan ki gözlerinin yaşına bakmıyo. DGB'nin belini kırdığı noktasında söylentiler var. böyle giderse daha da düşücekler. DGB s.... belamı. airdroplara gelince 3 5 eth kazandırdı şimdiden çok seviyorum airdrobu DGB'ye sokim.
full member
Activity: 728
Merit: 151
kasımda bi olayı daha var btc nin galiba o yüzden olsa gerek bu yükseliş...altlar için bence alım fırsatı..airdrop çok iyi .böyle efsana bi olay yok valla Cheesy
full member
btc 8 bin doları görüceğini düşünüyorum ordan 6k geri gelicek o geri geliş srasında altlar çok büyük bir yükseliş yaşayacak buda önümüzdeki yılın ilk 2 çeyreğine vuracak.
ama piskolojinizi bozmamak istiyorsanız kapatın acil satmanız gereken bir coin yoksa yada acil para lazım olmazsa izlemeniz bişey kazandırmaz . bounty hunter takılın sadece

https://www.youtube.com/watch?v=zmgfwvfHDPQ&feature=youtu.be&t=65
member
Activity: 98
Merit: 10
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
Tahminimce bitcoin tırmanınca altlar çakılıyor. Bitcoin duraklayıp hafif gerileyince altlar tırmanıyor. Düşüş tüm altlarda o yüzden panige gerek yok . Sabreden kazanır. Sabırsız kararsızlar kaybeder.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
btc 8 bin doları görüceğini düşünüyorum ordan 6k geri gelicek o geri geliş srasında altlar çok büyük bir yükseliş yaşayacak buda önümüzdeki yılın ilk 2 çeyreğine vuracak.
ama piskolojinizi bozmamak istiyorsanız kapatın acil satmanız gereken bir coin yoksa yada acil para lazım olmazsa izlemeniz bişey kazandırmaz . bounty hunter takılın sadece
sr. member
Activity: 462
Bu durum bence o kadar da kötü değil neden mi çünkü aldığınız coin kendi başına sadece kendi düşseydi o zaman korkmak gerekirdi. Ama şuan tabiri caizse giren girmiş piyasa kan ağlıyor en iyi çıkış yolu beklemek. Smiley
sr. member
Activity: 448
BTC en güvenli liman gerisini boşverelim derim ama biz limana yanaşamadan dalga vurdu bizi Cheesy
Pages:
Jump to: