Pages:
Author

Topic: Alternatif bir crypto para için ilk adım. - page 2. (Read 7410 times)

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
C+ için bir developer bulmanız imkansız Grin (öyle bir dil yok Grin )
Ama C++ için bulabilirsiniz Smiley
hero member
Activity: 503
Merit: 500
Na Zdorovie!
Bu işi parayla yaptıranları tercih etmeniz yerine bu işe kafa patlatmanız, ekip kurmanız ve bütçe ayırmanız son derece etkileyici, süreci takip ediyorum ve elimden geldiğince destek veririm böyle bir projeye.

Bu bn de arada Ankara'dayım.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Konu hakkında ne kadar teknik bilgiye sahip olduğunuzu paylaşırsanız sevinirim.
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Bu işi parayla yaptıranları tercih etmeniz yerine bu işe kafa patlatmanız, ekip kurmanız ve bütçe ayırmanız son derece etkileyici, süreci takip ediyorum ve elimden geldiğince destek veririm böyle bir projeye.

Bu bn de arada Ankara'dayım.
hero member
Activity: 503
Merit: 500
Na Zdorovie!
Hepinize selamlar.

Bundan yaklaşık 2 ay önce bu konu hakkında bir başlık daha açarak yorumlarınızı almıştık.

Ben Ankara merkezli bir bilişim firmasının sahibiyim. Yaklaşık 15 senedir bilgisayar ve e-ticaret sistemleri ile ilgili çalışmalar yapar, Kasım 2013 ortasından bu yana kripto para piyasasını takip ederim.

Şu an şirketimiz ve yeteri oranında tüm gücümüzle ciddi olarak alternatif bir kripto paranın piyasaya çıkartılmasıyla ilgilenmekteyiz.

Bu kripto para için kanımızca parlak bir fikir, bir logo ve alan adları alınmış durumda.

Yeni algoritmalardan birini düşünüyoruz ve aciliyetimiz var. (x11, x13 gibi...)

Bu iş için ilk etapta 30.000 dolar kadar bir yatırım yapabilme gücümüz de mevcut. (Personel giderleri hariç olmak üzere)

POW ve POS çalışma düzenleri hakkında ufak bir kaç bilgi eksikliği mevcut ve yazılımcı takımı kurmayı hedeflemekteyiz.

BTCTalk' a Türkiye' den katılan, konu hakkında eksiksiz bilgi sahibi olan arkadaşlarımızdan destek bekliyoruz.

Burada bizlere yardımcı olursanız, hemen sonrasında ciddi bir C+ yazılımcı ekibi kurmak için girişimlerimizi başlatacak ve start vereceğiz.

Sonrasında önerilerinizi almak ve bize bu konuda yardımcı olabilecek, bizim yanımızda olabilecek istekli arkadaşlarımız varsa irtibata geçmek isteriz.

Saygılarımla.
Pages:
Jump to: