Pages:
Author

Topic: Alternatif para kazanma yöntemi, (Ref Linki Yoktur) - page 2. (Read 5972 times)

hero member
Activity: 938
Merit: 501
Bu oyunda sadece euro olarak para kazanılıyor sanırım Bitcoin olayı yok. Ya da ben mi göremedim ?
member
Activity: 63
Merit: 10
Smiley mertcan21 masterın romen admin, neden refsiz kayıt olursunuz anlamam Smiley

Saygılar.

yardımcı olurum diosan senin ref inle üye olabilirim forum içi bi saadet zinciri oluştururuz Smiley)
mertcan ne diyorsa yapın adam polat alemdar :\

msj gönderdim,

saygılar.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...
Smiley mertcan21 masterın romen admin, neden refsiz kayıt olursunuz anlamam Smiley

Saygılar.

yardımcı olurum diosan senin ref inle üye olabilirim forum içi bi saadet zinciri oluştururuz Smiley)
mertcan ne diyorsa yapın adam polat alemdar :\
newbie
Activity: 48
Merit: 0

Saygılar.

member
Activity: 147
Denemekte yarar var uzun vadede işe yarayabilir.
member

Saygılar.
newbie
Activity: 48
Merit: 0
marketglory için sanırım günün belirli saatlerine mutlaka girip 1.5 saat harcamak gerekiyor. yanlış hatırlamıyorsam? ben Goaltycoona bakmaya başladım. onda bi 3-5€ yatırımla aylık güzel meblağlar kazanılabilir.

@needmoney
BTC ile oyun içi avantaj sağlanacak şeyler kaşılıyor musun bro?
Evet, 20 Euro luk popularity package var onu karşılayabilirim istersen.

bende oyuna kayıt oldum hayirlisi olsun bakalim Smiley  bana airline tycoon u hatirlatti Smiley

4 dolarlik bitcoin im var mesela oyunda ne yapabilirim
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
marketglory için sanırım günün belirli saatlerine mutlaka girip 1.5 saat harcamak gerekiyor. yanlış hatırlamıyorsam? ben Goaltycoona bakmaya başladım. onda bi 3-5€ yatırımla aylık güzel meblağlar kazanılabilir.

@needmoney
Evet, 20 Euro luk popularity package var onu karşılayabilirim istersen.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

@needmoney
member
Arkadaşlar;

Refsiz üye olanlar refsiz sayılmaz ve romen adminin refisi olursunuz, her halukarda aynı vergi kesilir kazancınızdan oda romen admine gider. refsiz üye olmanız birşey değiştirmez yine reflisiniz Smiley

Saygılar.
member
Evet nasıl oynanıyor bu oyun anlatacak birisi var mı ?

Oyunda mesaj gönderdim sol üstten posta kutunuzdan kontrol edebilirsiniz,

Sormak istediklerinizi oradan sorabilirsiniz,

Saygılar.
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Evet nasıl oynanıyor bu oyun anlatacak birisi var mı ?
member
MG de param kalmadı ama GT de popularity package almak istersen yardımcı olabilirim.

GT yi sevemedim bi türlü Smiley
legendary
I am a good bro
MG de param kalmadı ama GT de popularity package almak istersen yardımcı olabilirim.
member
Marketglory de de Goaltycoon da da reseller'im yatırımlarınızda yardımcı olabilirim.

needmoney reseller listesinde göremedim nerde?

Birde konuyu ben açtım deneyimlerinize saygı duyarım,

Kayıt olmak isteyen yardım almak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçer ise sevinirim.

Saygılar.

Bir limitin altına düşünce gözükmüyor reseller list de.
Misalen bir ara 45 Euro vardı, birine 25 euro yatırdım 20 kaldı ve listede çıkmamaya başladım.
Ayrıca sadece reseller ile ilgili yazdım referanslarında gözüm yok korkma, sevgiler Cheesy

Smiley bro reseller isen xp alıyım diicektim

Saygılar.
legendary
I am a good bro
Marketglory de de Goaltycoon da da reseller'im yatırımlarınızda yardımcı olabilirim.

Kayıt olmak isteyen yardım almak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçer ise sevinirim.

Saygılar.

Bir limitin altına düşünce gözükmüyor reseller list de.
Misalen bir ara 45 Euro vardı, birine 25 euro yatırdım 20 kaldı ve listede çıkmamaya başladım.
Ayrıca sadece reseller ile ilgili yazdım referanslarında gözüm yok korkma, sevgiler Cheesy
member

Saygılar.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
 Forumda bu oyunun daha önce  konusu açılmış. Arşivleri okurken şeytan kanıma girdi oyna şu oyunu dedi. Ama sonra buna ayırabilecek vaktimin olmadığını düşündüm. Çünkü gerçekten birşeyler kazanmak istiyorsan oyunda çok süre geçirmen gerekiyor. Birde yatırım yapmadan hemen kazanmak gerçekten çok zor.
 Şimdi bu konuyu görünce tekrar bi şeytan dürttü. Kalktım yüzümü yıkadım geldim geçti Smiley
legendary
I am a good bro
member
Bende 10dk falan sürmüştü gelmesi, gerçi sitede kasılma vardı 2 saattir, çok kalabalık site akşam saatleri bazen kasılmalar oluyor.

Saygılar.
Pages:
Jump to: