Pages:
Author

Topic: ******ALTIN VURUŞ 2 ( Tren Kalkıyor )********* - page 2. (Read 863 times)

sr. member
Activity: 814
Merit: 258
Bir de Ahtapot Paul vardı futbol tahminleri yapan galiba ismini yanlış hatırlamıyorsam burası iyice onlara döndü. Hep şikayet ettiğimiz sosyal medyadaki adamlardan burada da varmış. Uzak durunuz ve çevrenizdekileri uzak tutunuz bir yatırımcı tavsiyesidir. Bu tarz yazılar kafa karıştırmak, bak ben diyorum ama yine de sen bilirsin derken alttan alta dürtmek içinmiş gibi geliyor hep.

Aynen world cup 2002 zamanı çok meşhurdu o ahtapot. Bu piyasayı zaten öngören tahmin edebilen adamın burda çene çalmaya vakti sabrı nede tenezülü olmaz aga koyar alır parasını ne uğraşasak milletle ne dert alacak arkadaş twitter fenomenleri gibi show peşinde kendince masturbasyon yapıp ego 31 i çekmeye çalışıyor. Son günlerde troll eksik olmuyor forumdan hadi hayırlısı
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
Bir de Ahtapot Paul vardı futbol tahminleri yapan galiba ismini yanlış hatırlamıyorsam burası iyice onlara döndü. Hep şikayet ettiğimiz sosyal medyadaki adamlardan burada da varmış. Uzak durunuz ve çevrenizdekileri uzak tutunuz bir yatırımcı tavsiyesidir. Bu tarz yazılar kafa karıştırmak, bak ben diyorum ama yine de sen bilirsin derken alttan alta dürtmek içinmiş gibi geliyor hep.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
https://www.cnnturk.com/video/dunya/unlu-kahin-baba-vanganin-2019-yili-tahminleri

kahin vanga bu sefer de, Trump hastalanacak, Putin suikasta uğrayacak, Avrupa çökecek bir sürü kehanette bulundu.  biride zaten bu bulgar kadının fotosunu paylaşmış diğer sayfada,  harbi bu elemanda bu vanga gibi kehanetçi.  de işte bence biraz işi deliliğe vuruyor kendi kendine ilgi çekmeye çalışıyor gibi bir hali var.

kadın daha trump başkan seçilmden trump için sağlık problemleri olacak diye kehanette bulunuyor bu arkadaş da o hesap, yani bu 1996 da öldü trump 2016 da seçildi düşünün.

Bu Trump olayı hep kehanetler, çizgi diziler aracılığıyla yürüyor herhalde. Dizide de ölüyormüş başkanlığı devam ederken Trump ama gerçek olmayacak gibi duruyor. Bu sefer olmadı yani. Bu arkadaşın konusu ise tamamen farklı bombayı attı kaçtı, kayboldu. Nasılsa hesap soran yok neden diyen yok...

EDIT: Bunu yazdıktan dakikalar sonra başlığı açan arkadaşın şu postunu gördüm. Bizim kahin zor durumda  Grin

İşin yine suyunu çıkardılar. Tüm grafiklere göre ve tahminime göre düşmesi gerekiyordu Şubat ayına kadar yatay bir seyirde izler demiştim. Ancak bu piyasaya güvenmeyerek her zaman %1 lik kasımda yukarı yönlü patlatabilirler dedim ki ekim sonunda yaptılar bu hareketi. Altın vuruş başlığıma bakabilirsiniz. Şimdi hareket olunca insanlar devamını bekliyor hacimde artma altcoinlerde hareket ama hiç biri yok bir hareket oldu ve öyle kaldı ipte asılı duruyor Smiley ben artık tekrar düşüşün geleceğini ve benim başlığımdaki duruma benzer bitcoinin hareketlerinin devam edeceğini düşünmekteyim.
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
https://www.cnnturk.com/video/dunya/unlu-kahin-baba-vanganin-2019-yili-tahminleri

kahin vanga bu sefer de, Trump hastalanacak, Putin suikasta uğrayacak, Avrupa çökecek bir sürü kehanette bulundu.  biride zaten bu bulgar kadının fotosunu paylaşmış diğer sayfada,  harbi bu elemanda bu vanga gibi kehanetçi.  de işte bence biraz işi deliliğe vuruyor kendi kendine ilgi çekmeye çalışıyor gibi bir hali var.

kadın daha trump başkan seçilmden trump için sağlık problemleri olacak diye kehanette bulunuyor bu arkadaş da o hesap, yani bu 1996 da öldü trump 2016 da seçildi düşünün.
sr. member
Activity: 542
Merit: 250
Yazıda denildiği gibi kenahet varsayımlar ibaret bir durum ama insan merak etmiyor da değil yani. Belirtilen tarihleri takvimime ekleyip bekleyeceğim neler olup bitecek. Gerçi herkesin beklentisinin olduğu bir dönemi boş geçmek neredeyse imkansız zaten. Bu aralar en çok konuşulan bı aralığın getirileri oldu hep. Umarım konuşulduğu kadar dolu bir dönem geçer.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Yaw bu Ziya diğer Ziyalar dan farklı harbiden. Olaya müthiş gizem entrika ve mümkün olan herşeyi katıyor. Yalnız %1 den yatmış kupon üzüldüm. Kendisi diyor. %1 ihtimal verdim gitti ordan vurdular diyor. Smiley

Şu yorumlarımdan hiç birşeyin yatmadığını hiç bir şeyi kaçırmadığımı görebilirsin Smiley  Benim için yön önemli değil Bitcoin düşerse  güzel güzel alımlara devam edeceğim. 10k üstüne çıkıp ralliye başlarsa keyifle izleyeceğim.

https://hizliresim.com/bv0zvn
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Yaw bu Ziya diğer Ziyalar dan farklı harbiden. Olaya müthiş gizem entrika ve mümkün olan herşeyi katıyor. Yalnız %1 den yatmış kupon üzüldüm. Kendisi diyor. %1 ihtimal verdim gitti ordan vurdular diyor. Smiley
newbie
Activity: 50
Merit: 0
o büyük gün gelecek. belki yarın belkide yarından da yakın. Grin
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Herkesin beklediği dönemlerin dışında bir dönemde gelecek deseniz daha inandırıcı olurdu zaten öyle bir dayanak falan da yok.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Gene geldi bu tipini *****tiğimin,  hadi kardeşim hadi, tren kalkıyor he doğru hadi.   

bu kadar tuhaf başlık görmedim ben.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Ağzından bam damlıyor. Zaten Bitcoin'in 2020'deki halvingden sonra minimum x2 yapması bekleniyor umarım yine kalıcı bir şekilde devam eder fiyat, hatta umarım artarak devam eder, şuan bitcoin'deyim ve uzun vadeli yatırım olarak bakıyorum oldukça mutluyum ve umutluyum, altcoinlerin çok nadirinden umutluyum ama asıl beklentim her zaman olduğu gibi bitcoin'den. şöyle 2018 ocak şubatındaki gibi sağlam bir 10x boğası görürsek epey mutlu olucaz, bir çok sorun hallolucak inşallah Smiley
sr. member
Reserved.

Yatay seyir demissin galiba şubata kadar pek aksiyon beklemiyon bitcoinde. Altcoinlerin 1 sene içinde X3 yapmasıda ilginç ayrıntı olmuş.

Şubata kadar 6.500 - 9.500 dolar arası inişli çıkışlı seyir izler. Gördüğüm bu. Ama yinede Kasım-Aralık ayında %1 lik ihtimal bu, 10.000 dolar üstüne atacak olursa şayet bu yükseliş ihtimalini cepte tuttuğum için şimdiden toparladım pozisyonumu aldım. Yüksek ihtimal verdiğim 6.500 dolara düşerse ise sabırla bekleyeceğim hatta alımlarımı arttıracağım.

Kardeş bu dediklerine nereden bakıyorsun. Önüne küre mi koydun da bakıyorsun yoksa. 😀 Çoğu kimsenin beklediği altcoin boğası, zaten ellerinde ki coinler epey aşağılara gitti. Altcoin boğası ne vakit gelir? Gelirse hangi coinlere yatırım yapmak lazım. Hele bak bakalım da hünerini görelim.

Hiç bir yere bakmıyorum spekülasyonlardan etkilenmemek adına haber okumuyorum. Genel grafiğe ve tecrübelerime bakarak yolun nereye varacağını kestiriyorum. Haberleri okusaydım 2018 Ağustosta Ben çıkıyorum Piyasa çökecek demezdim. Belkide spekülasyonlardan etkilenip 2018 sene sonu 20.000 dolardayız derdim
Piyasada çok spekülasyon dolanıyor ama Bitcoin yolunda gidiyor.

Altcoin boğası ne zaman gelire gelince; ben zaten önümüzdeki 6-12 ay yani 1 sene içinde çoğu altcoinin x3 yapacağını söyledim. Seneye bu zamanlar piyasayı karşılaştırırız. Hep beraber Smiley Tabi x20 x50 x100 yapmaktan bahsediyorsan, onun için yapacağım öngörülerim tutmaya bilir ama aklımda bir tarih var beklentilerime nazaran sağlam yükseliş olursa muhteşem boğa sezonu gelebilir, Olur mu olur ancak olmayadabilir bu tahminlere oynamak büyük kumar olur.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Arkadaşın çok kötü bir niyeti olduğuna inanmıyorum. En azından şimidilik. Hafiften kendisine hype yapmaya çalışmış ama bu forum o kadarına da alışık, bilinçli bir kitleden oluşuyor zaten. Yani çok ta şey etmiyorum. Yazdığı tahmin de zaten herkesin dilinde dolaşan şeylerden ibaret. Umarım kendisi de kazanır.

Arkadaş bir kaç konu da daha kendine hype toplamayı başarabilirse asıl altın vuruşu bize yapabilir korkarım Cheesy
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
resimdeki bulgar vanga nene Cheesy
kehanetleri bazen tutuyormuş öyle derler ama arkadaşın kehaneti tutarmı zaten kehanet değilki olacak olay sıra boğaya geldide işte para babaları ne zaman isterse o zaman getirecek bizde sabırla bekleyecez Shocked
sr. member
Activity: 509
Merit: 253
burada yazdıkdıklarınız zaten hemen herkesin uzun süredir beklentisi olan şeyler ayrı bir şey yazmamışsınız.

2018 Piyasa çökecek dediğimde millet uçacağız süper olacak diye bana demediğini bırakmıyordu. O zamanda herkesin çok büyük beklentisi vardı. Ben herkese değil kendi yorumuma bakıyorum. O da yukarıda yazıyor.

Bu arkadaş konuşunca aklıma şu aşağıdaki gibi bir görsel canlanıyor. Söylemlerini hiç bir geçerli, gerçek, kabul edilebilir kanıtlara dayandırmadan sadece içinden gelen bir kehanetmiş gibi söylüyor. Söylemesinde sorun yok ama kendini abartarak söylemesi insanı biraz kızdırıyor doğrusu Smiley

member
Activity: 1011
Merit: 65
Böyle yazılardan hoşlanmıyorum.İçeriğe bakıyorum içeride hiçbişi yok.Dip göründü işte 2020 de biraz artacaklar 2021 de hayvan gibi uçacaklar falan.Bu tarz boştan sallamosyon şeyler 2017 de kaldı hocam.2 yıldan fazladır dehşet bir ayı gördük ve çoğu coin zaten çöp oldu.Fiyat iyice düştü ve tabana bolca yayıldı.hangi güç bu kadar yayılan coinleri tekrar uçuracak az kafanızı çalıştırın

Arkadaş zaten geçmiş yazısında çöp olacak diyordu bence son yorumlari mantıklı olmuş
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Böyle yazılardan hoşlanmıyorum.İçeriğe bakıyorum içeride hiçbişi yok.Dip göründü işte 2020 de biraz artacaklar 2021 de hayvan gibi uçacaklar falan.Bu tarz boştan sallamosyon şeyler 2017 de kaldı hocam.2 yıldan fazladır dehşet bir ayı gördük ve çoğu coin zaten çöp oldu.Fiyat iyice düştü ve tabana bolca yayıldı.hangi güç bu kadar yayılan coinleri tekrar uçuracak az kafanızı çalıştırın
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Forum çok ilginç bir hal almaya başladı  Roll Eyes
Eskiden bilgiler, yorumlar ve görüler paylaşılırdı. Düşüşler insanların sağlığını bozdu sanırım artık kehanetler çıkmaya başladı. Trump'un tweet'lerinde bahsettiği bilgelik konusuna mı özeniyoruz biz acaba? Kehanet bırakmaya geldim demek ne demek yahu Smiley Benim görüşlerim bunlar, ben yükseleceğini düşünüyorum falan gibi normal cümleleri kullanmak varken...  Huh
legendary
Activity: 2086
Merit: 1631

1.5 senedir hazırolda bekliyorum. Ve bu hafta düşme ihtimaline rağmen alım yaptım. %1 lik yükseliş ihtimalini bile görmezden gelemedim. Güzel kazançlı boğa sezonuna başlamak üzereyiz önümüzdeki 4 ayda fitil yanacak. Artık her düşüş alım fırsatıdır. ytd.

Bu sefer ki yaklaşımın daha doğru, orta-uzun vadede forumdaki bir çok arkadaş Bitcoin'in yükseleceğini düşünse de bu seviyelerden riske girip

yeni alım yapanların yüzdesi iddia ediyorum çok daha azdır, hangi seviyeden ne kadarlık alım yaptığını samimiyetle yazarsan, çıkış noktalarında

da konuyu güncellersen daha müsbet tartışmaların olabileceği bir başlığa dönüşür, iyi şanslar.
sr. member
Hayatımda gördüğüm en boş konu, caroline34dün açtıklarından sonra tabii ki. Herkesin bildiğini burda altın vuruş diye neden anlatıyorsun ki? Zaten herkesin parası kriptoda kimse bişeyi vurup gitme peşinde değil. Ben bu forumda nakitte hazır olda bekleyen insan olduğunu sanmıyorum

1.5 senedir hazırolda bekliyorum. Ve bu hafta düşme ihtimaline rağmen alım yaptım. %1 lik yükseliş ihtimalini bile görmezden gelemedim. Güzel kazançlı boğa sezonuna başlamak üzereyiz önümüzdeki 4 ayda fitil yanacak. Artık her düşüş alım fırsatıdır. ytd.
Pages:
Jump to: