Pages:
Author

Topic: [AMBER] X13 POW/POS - page 6. (Read 48412 times)

legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
December 26, 2015, 07:14:36 AM
Merhabalar,
bu akşam vaktim oldu ve c-cex ve belautrade history mi excell aktarıp inceledim.
farklı farklı fiyatlardan,
7046 tanesini 0,48672521 BTC ye almışım c-cex den
3141 tanesini 0,00361953 BTC ye almışım belautrade den.
250 tane türkçe tercümeden dolayı bounty aldım.
yaklaşık 0,49 BTC maliyetim var.
stake gelirleri ile ikinci çeyrek temettü  hesaplamasından önce  10.458 AMBER vardı elimde.
ikinci çeyrek temettü ödemesinden sonra 500 AMBER'i 0,06913488 BTC fiyatla satmışım.
ayrıca 13,16 USD temettü karşılığı 0,045 BTC gelmiş.
toplam geri dönüş 0,11 BTC.

stake gelirleri ile üçüncü çeyrek temettü hesaplamasından önce  10.466 AMBER vardı elimde.
buna karşılık hesapladıkları ama daha ödemedikleri temettü alacağım 98 USD. Smiley

bu gün itibariyle elimde 11.500 AMBER var. bunun bir kısmı stake geliri bir kısmı
bleutrade, yobit ve c-cex de biri dumplarsa düşükten alalım niyeti ile pasif olarak alt fiyata yazılmış  piyasanın altındaki alım emirlerine gelen AMBER ler.

ben hala umutluyum. Smiley

ana konu yazışmalarını okudukça kıllanmaya başladım arkadaşlar. Bu yüzden elimdeki amber birikimini 10.000 seviyesine çekerek 1.500 tane amber'i 7300 civarında fiyatlardan gömdüm gitti. 0,11 bitcoin daha geri dönüş oldu böylece.

toplam geri dönüş 0,22 bitcoin'e ulaşmış durumda. yatırımın yarısına yakınını geri almış oldum. Hele birde üçüncü çeyrek ödemesini dağıtırlarsa neredeyse ROI yapmış olacağım.

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
December 26, 2015, 05:23:33 AM
söyle bir durum var turklerden hemen hemen herkesin maliyeti 8k altında. aylardır stake geliri var.temettü alanlar var vs vs. ponziyse bile turklerden zararda olan olduğunu sanmıyorum. hatta 2x-3x yapanlar bile var. bence su dakikadan sonra amber almak piyango bileti gibi eger temettu oderlerse uçar gider odemezlerse dibe gider. bundan sonra yatırım yapacaklara tavsiyem budur. önceden yapanlar zaten 3 aydır cıkmak istese her turlu karlı sekılde cıkabılıyorlardı hele 1 hafta once fıyat 12k cıvarlarına gerı gelmıstı o sıra cıkmak ıcın extra fırsattı.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
December 25, 2015, 10:38:23 AM
Aylar öncesinden ponzi olduğunu yazmıştım, hala bunların dolandırıcı olmadığına inanan varsa aşırı saftır.

Ya ponzi değilse?
Türkçe konusunu baştan sona okudum. Fikir çok güzel aslında. Gerçek bir şirketin bir alt coin ile hissedarlığı çok orjinal ve güzel bir fikir.
Ben kendi adıma elime btc geçtikçe ufak ufak alıyorum. 10.000 yapıp hissedar olma ihtimalim düşük ama yinede biriktiriyorum azar azar alıp.
Eğer üçüncü çeyrek ödemelerini yaparlarsa patlar gider Smiley bende bu seviyelerden topladıklarımı 10k satoshi üzerine satarım güzel olur.
Elimde bir miktar var. Gözüm hala 3. Temmettü de. Dediğin gibi olursa zaten kaça katlar fiyatını bilemiyorum ama bir umut dünyasına kapıldık gidiyoruz..
full member
Activity: 168
Merit: 100
December 25, 2015, 04:25:41 AM
Aylar öncesinden ponzi olduğunu yazmıştım, hala bunların dolandırıcı olmadığına inanan varsa aşırı saftır.

Ya ponzi değilse?
Türkçe konusunu baştan sona okudum. Fikir çok güzel aslında. Gerçek bir şirketin bir alt coin ile hissedarlığı çok orjinal ve güzel bir fikir.
Ben kendi adıma elime btc geçtikçe ufak ufak alıyorum. 10.000 yapıp hissedar olma ihtimalim düşük ama yinede biriktiriyorum azar azar alıp.
Eğer üçüncü çeyrek ödemelerini yaparlarsa patlar gider Smiley bende bu seviyelerden topladıklarımı 10k satoshi üzerine satarım güzel olur.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
December 24, 2015, 06:17:20 PM
Dediğiniz gibi christmas bahanesiyle son voleyi vurmaya çalışıyor olabilirler.
Ben uzun zaman önce kar edip çıktım bir daha da bakmadım ambere Cheesy
bu tuzağa kuş çekmek için atılan yeme benziyor.ponzi kokusu daha da hissediliyor.bu amberleri sattıktan sonra 3q ödeyip daha büyük vurgun da yapabilirler.ya da çok az ihtimal olsa da ben yanılıyorumdur.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
December 23, 2015, 12:57:51 PM
bu tuzağa kuş çekmek için atılan yeme benziyor.ponzi kokusu daha da hissediliyor.bu amberleri sattıktan sonra 3q ödeyip daha büyük vurgun da yapabilirler.ya da çok az ihtimal olsa da ben yanılıyorumdur.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
December 23, 2015, 07:33:50 AM

Benimde tüm ümitlerimi yedi lanet olsun dedim çıktım. Amber tam bir hayal kırıklığı oldu. Ha zarar ettim mi hayır ama bir hevesle kursağımda kaldı.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
December 22, 2015, 04:16:32 PM
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
December 22, 2015, 04:09:33 PM
CHRISTMAS PROMO FOR SHAREHOLDERS

Company decided to celebrate a winter holidays in special way – by announcing a special promo with exclusive valuable gifts for active shareholders.
Promo will last from 21.12.2015 to 31.01.2016
Maximal promo volume – 2,000,000 AmberCoins.

What should you do to meet the promo conditions?
Level 1:  You should help us to sell 100,000+ AmberCoin
Level 2:  You should help us to sell 250,000+ AmberCoin
Level 3:  You should help us to sell 500,000+ AmberCoin

What will you get?
Level 1:
–    5% of ALL AmberCoins you helped to sell;
–    Exclusive  items made of amber under “SUN POST” TM worth $500;

Level 2:
–    Exclusive  items made of amber under “SUN POST” TM worth $1500;
–    SILVER AMBERCOIN;

Level 3:
–    Exclusive  items made of amber under “SUN POST” TM worth $2500;
–    GOLD AMBERCOIN;

Catch a great opportunity to become the first persons in the world who will get amazing exclusive gifts from Amber Trade.

Good Luck and Merry Christmas!

dev yeni bir gelişmeyi duyurdu. 31 ocak tarihine kadar şirketten alınacak 100k+ | 250k+ | 500k+ tutarlarındaki satışa yardımcı olanlar (muhtemelen ref ile satış kastediliyor) ödüllendirilecekmiş.

geçtiğimiz günlerde de şirketin ortaklara talep etmeleri halinde ceo imzalı adına düzenlenmiş ambercoin adresinin yer aldığı sertifikaların basılıp gönderileceğini açıklamışlardı.

gelişmeler mi yaşanıyor yoksa 2016 nın ilk vurgununu mu yapacaklar endişelensem de şirketin sürekli yeni gelişmeler sunması sevindirici.

q3 ödemeleriyle ilgili halen bir gelişme olmaması acaba sona mı yaklaşıldı diye düşündürmüyor da değil yani.
legendary
December 21, 2015, 05:24:15 PM
Temmettü ödemesi alan var mı arkadaşlar? Yada bu konuyla ilgili bilgisi olan?

Üçüncü çeyrek ödemesinden hala haber yok ancak dün dev şöyle bir post attı ana konusuna:

As were mentioned 2 pages ago: "Question about Q3 dividends is going to be considered by company's management next week".

2 sayfa öncesinde anlatılan olay da şu :
http://amber-trade.com/2015/12/14/amber-trade-ltd-has-increased-its-statement-capital-to-5-million/

3 ve 4 temettü ödemeleri beraber olabilir veya en azından üçüncü çeyrek ödemeleri gelecek sanırım Smiley
legendary
December 21, 2015, 05:11:44 PM
mhanbostanci hocam bu amber konusuna bayağı uzak kalmışım sayfaları okudum ve sormak istediklerim var siz şimdi 10000 amberi kaç btc ye aldınız ve bu 10 binin temettü geliri ne kadar tutuyor ödemedikleri dönemler varmış sanırım o dönemleri ödeyeceklermi coinin değerinin stabilitesi ne durumda

Merhabalar,
bu akşam vaktim oldu ve c-cex ve belautrade history mi excell aktarıp inceledim.
farklı farklı fiyatlardan,
7046 tanesini 0,48672521 BTC ye almışım c-cex den
3141 tanesini 0,00361953 BTC ye almışım belautrade den.
250 tane türkçe tercümeden dolayı bounty aldım.
yaklaşık 0,49 BTC maliyetim var.
stake gelirleri ile ikinci çeyrek temettü  hesaplamasından önce  10.458 AMBER vardı elimde.
ikinci çeyrek temettü ödemesinden sonra 500 AMBER'i 0,06913488 BTC fiyatla satmışım.
ayrıca 13,16 USD temettü karşılığı 0,045 BTC gelmiş.
toplam geri dönüş 0,11 BTC.

stake gelirleri ile üçüncü çeyrek temettü hesaplamasından önce  10.466 AMBER vardı elimde.
buna karşılık hesapladıkları ama daha ödemedikleri temettü alacağım 98 USD. Smiley

bu gün itibariyle elimde 11.500 AMBER var. bunun bir kısmı stake geliri bir kısmı
bleutrade, yobit ve c-cex de biri dumplarsa düşükten alalım niyeti ile pasif olarak alt fiyata yazılmış  piyasanın altındaki alım emirlerine gelen AMBER ler.

ben hala umutluyum. Smiley
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
December 17, 2015, 07:12:55 PM
Temmettü ödemesi alan var mı arkadaşlar? Yada bu konuyla ilgili bilgisi olan?
legendary
December 12, 2015, 03:47:48 PM
yarin 12.12.2015 yine bir cumartesi ve yine chainde bozulma olacagini iddia ediyorum. chainde yine bir bozulma olmasi durumunda ambercoin yatirim hikaye kitabini rafa kaldiracagim.
sebebine gelince, son stake 09.12.2015 de geldi 23:40 o zamandan beri stake yok ve 3 hafta oldu yanilmiyorsam her hafta sonu chainin bozulup stake gelirinin ucmasi.
bilincli olarak yapiliyor olabilir, sabotaj olabilir, teknik bir aksaklik olabilir fakat ayni sorun periyodik olarak tekrar ediyorsa o sistemde de sorun vardir.
insallah ben yanilirim ve ambercoin hikayesine devam ederim Smiley

sizde bir sıkıntı var.
Sorunsuz stake yapıyorum.
Ana konusunda da dev her sıkıntısı olana cevap yazıp millete yardımcı oluyor.
şirket son zamanlarda doğrudan amber satıyor. ben yakında temettü ödeyeceğini umuyorum. bekliyoruz bakalım.
hocam anlamadim ki ne problem var. sunucu uzerinde 7/24 acik gunde bir kac kez bakiyorum chain bozuldu mu node banladi mi diye hersey yolunda gozukuyor ama her hafta ayni problemi yasatiyor. 2 gun stake olusmuyor. 3. gun olusanlar kabul edilmiyor ya da chain bozulup stakeler cop oluyor.
bagli min. 12 13 node var saglikli duruyor agirlik 50k oldu stake olusmuyor
neyse en azindan chain bozulmadi bu hafta (simdilik)
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
December 12, 2015, 09:37:19 AM
mhanbostanci hocam bu amber konusuna bayağı uzak kalmışım sayfaları okudum ve sormak istediklerim var siz şimdi 10000 amberi kaç btc ye aldınız ve bu 10 binin temettü geliri ne kadar tutuyor ödemedikleri dönemler varmış sanırım o dönemleri ödeyeceklermi coinin değerinin stabilitesi ne durumda
legendary
December 12, 2015, 08:42:08 AM
yarin 12.12.2015 yine bir cumartesi ve yine chainde bozulma olacagini iddia ediyorum. chainde yine bir bozulma olmasi durumunda ambercoin yatirim hikaye kitabini rafa kaldiracagim.
sebebine gelince, son stake 09.12.2015 de geldi 23:40 o zamandan beri stake yok ve 3 hafta oldu yanilmiyorsam her hafta sonu chainin bozulup stake gelirinin ucmasi.
bilincli olarak yapiliyor olabilir, sabotaj olabilir, teknik bir aksaklik olabilir fakat ayni sorun periyodik olarak tekrar ediyorsa o sistemde de sorun vardir.

sizde bir sıkıntı var.
Sorunsuz stake yapıyorum.
Ana konusunda da dev her sıkıntısı olana cevap yazıp millete yardımcı oluyor.
şirket son zamanlarda doğrudan amber satıyor. ben yakında temettü ödeyeceğini umuyorum. bekliyoruz bakalım.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
December 12, 2015, 06:16:18 AM
Temettüler hala ödenmedi ise yavaş yavaş çıkmaya başlayın. En azından kar etmiş olanlar çıksın. Bu kadar gecikmesi hayra alamet değil. Cüzdan sorunlarıda cabası.
Katılıyorum.her ne kadar fazla amberim olmasa da ben de cıkmayı düşünüyorum.sorunum eski versiyonu kullanıyordum.yenisine gecerken inşallah amberler buharlaşmaz.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
December 11, 2015, 05:19:48 PM
Hala temettü ödemesi alabileceğini düşünenler var mı bu rus ponzisinde?

Zamanında ponzi dedim diye bana köpürenler, küfür edenler bekliyor hala herhalde. Umarım sağlam dolandırılmıştır o kişiler, belki bir dahakine akıllanırlar.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
December 11, 2015, 04:49:44 PM
Temettüler hala ödenmedi ise yavaş yavaş çıkmaya başlayın. En azından kar etmiş olanlar çıksın. Bu kadar gecikmesi hayra alamet değil. Cüzdan sorunlarıda cabası.
legendary
December 11, 2015, 04:16:56 PM
legendary
December 05, 2015, 08:46:34 PM
her hafta ayni problem tekrarlar oldu. c.tesi sabahi benim cuzdanda chain bozulmus sync durmus main node da banlamis Smiley

bütün network'ün tek node a kalması kötü. alet de yapılan bağlantıları kaldıramıyor.
bu dev de 3 node'u paralel çalıştırmayı beceremedi zannımca Smiley
Pages:
Jump to: