Pages:
Author

Topic: Among Us - page 2. (Read 249 times)

jr. member
Activity: 91
Merit: 2
November 11, 2020, 04:54:18 PM
Among us aslında 2018 yılında piyasaya sürüldü fakat son birkaç aydır popülaritesi tavan yapmış durumda nasıl böyle fırladı bir anda gerçekten garip
full member
Activity: 1400
Merit: 161
November 11, 2020, 04:44:22 PM
10 kişi olabilirsek beni de yazarsanız sevinirim söylenildiği gibi discord ya da başka bir platformdan buluşabiliriz bildiğim kadarıyla discord kişilerin anonimliğine de zarar vermiyor benim için çok önemli değil ama forumda bazı arkadaşlar için bu oldukça önemli bir konu.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
November 11, 2020, 04:15:39 PM
Beni de yazabilirsiniz. Mobilden giriyorum arada kafa dağıtmak için. Katil olunca oyun ayrı bi zevkli oluyor. Yazmak sıkıntı oluyor ama discord iyi olur diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 1288
Merit: 961
November 11, 2020, 02:48:35 PM
Toplanabilirsek zevkli olur ama bu oyun için discord ya da başka bir sesli iletişim uygulamasının şart olduğunu düşünüyorum aksi takdirde oyun çok fazla zevk vermiyor maalesef.  Cry Sözün özü oynayacaksanız beni de yazın listeye.

Evet discord ile olabilir yazmak biraz sıkıcı gelir. Liste oluşturalım bakalım en azından şöyle 6-7 kişi olsakta birkaç el atsak Cheesy
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
November 11, 2020, 02:45:07 PM
Toplanabilirsek zevkli olur ama bu oyun için discord ya da başka bir sesli iletişim uygulamasının şart olduğunu düşünüyorum aksi takdirde oyun çok fazla zevk vermiyor maalesef.  Cry Sözün özü oynayacaksanız beni de yazın listeye.
hero member
November 11, 2020, 01:46:40 PM
Şu zamanlarda youtuber tayfanın en çok çektiği video oyunlarının başında bu oyun geliyor izlemesi keyifli gelmedi bana ama oynaması nasıl olur bilemem tabi  Grin

Bende ilk kız arkadaşımın zoruyla oynadım hocam. İlk başlarda mevzuyu anlayana kadar sıkıyor oyun katil olduğunda zevkli gibi geliyor ama bir süre sonra iyice sarmaya başlıyor Cheesy
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
November 11, 2020, 01:44:13 PM
Şu zamanlarda youtuber tayfanın en çok çektiği video oyunlarının başında bu oyun geliyor izlemesi keyifli gelmedi bana ama oynaması nasıl olur bilemem tabi  Grin
hero member
November 11, 2020, 01:05:11 PM
Hiç oynamadım nasıl bir oyundur amacı nedir. Yükledim öyle duruyor sanırmı ücretsiz bir oyun tencent emulatorde kurulu. Eğer mantıklı bir oynanış var ve keyifliyse oynanabilir. Neden olmasın.

Starcraft 2 oyuncusu varsada oynayabiliriz.

Oyun küçükken oynadığımız vampir köylüye benziyor. Tüm olay uzayda geçiyor. Bir geminin içinde maksimum 10 astronot olabiliyor ve minimum 4 kişi ile başlıyor en az içlerinde bir tane de katil oluyor.  Katil diğerlerine yakalanmadan öldürmeye çalışıyor bir yandan da gemiyi sabote ediyor. Masumsun ve ölü beden gördüğünde yada rögar kapağından çıkan bi eleman gördüğünde bildiriyorsun oylamaya sunuyorsun. Katil kendi olmadığına inandırmaya çalışıyor. Hemen hemen anlatmaya çalıştım. İyi sarıyor oyun online oynadığında diyosun ki vay anasını satayım millet nasıl yalan söylüyor Cheesy
legendary
Activity: 1946
Merit: 1310
November 11, 2020, 01:00:11 PM
Hiç oynamadım nasıl bir oyundur amacı nedir. Yükledim öyle duruyor sanırmı ücretsiz bir oyun tencent emulatorde kurulu. Eğer mantıklı bir oynanış var ve keyifliyse oynanabilir. Neden olmasın.

Starcraft 2 oyuncusu varsada oynayabiliriz.
hero member
November 11, 2020, 12:52:19 PM
Şöyle 10 kişi among us a girip kafa dağıtmalık bir etkinlik yapsak nasıl olur? Katılım olur mu acaba?

1)meser#
2)jakdanyel
3)Distraction
4)1kodumtek7

https://discord.gg/KgrEzeTW4V discord kurdum arkadaşlar buradan zaman ayarlayıp birkaç el atalım. Ekran kaydı alıp sonrada paylaşabiliriz. Herkes forumdaki nickini girsin sizlere zahmet Cheesy

Pages:
Jump to: