Pages:
Author

Topic: Şampiyonlar Ligi 2023/2024 - page 42. (Read 10263 times)

hero member
Activity: 2156
Merit: 685
July 28, 2022, 09:36:51 AM
Bu görüntüler çok çirkin, kaybetmeyi yediremeyen bir takımın Avrupa’da işi olmamalıydı zaten. Dış başındaki haberlere göz attınız mı? Kendini bilmez bir taraftar grubu yüzünden ülkenin adı çıkıyor, çocukça ve aptalca bir şey izliyoruz.
Savaş yanlısı olmak ya da olmamak değil mesele, futbola ve spora yakışmıyor olması Smiley

Kesinlikle katılıyorum hocam olay savaş yanlısı olup olmamak değil yada hangi ülkeyi desteklediğin değil, bir mağlubiyeti kaldıramayan üç-beş aptal holiganın ağlamasıdır. Bu yüzden bütün Fenerbahçe camiasını zor duruma düşürdüler üstelik. Şimdi bütün dış basında bu konu konuşuluyor. UEFA'dan gelecek kararı çok merak ediyorum ne çıkaracaklar Fenerbahçeye.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1556
July 28, 2022, 09:29:14 AM
Bu görüntüler çok çirkin, kaybetmeyi yediremeyen bir takımın Avrupa’da işi olmamalıydı zaten. Dış başındaki haberlere göz attınız mı? Kendini bilmez bir taraftar grubu yüzünden ülkenin adı çıkıyor, çocukça ve aptalca bir şey izliyoruz.
Savaş yanlısı olmak ya da olmamak değil mesele, futbola ve spora yakışmıyor olması Smiley
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
July 28, 2022, 08:05:03 AM
Fenerbahçe gol yiyince bazı Fenerbahçeli taraftarlar “Putin, Putin” tezahüratları yapmış, ne kadar yersiz, ne kadar iğrenç bir tezahürat. Futbol bu yenmekte var yenilmekte neden mağdur bir ülke vatandaşlarına böyle kaba, üzücü mesajlar verirsiniz. Yazıklar olsun futbol ile kafa dağıtmaya çalışan insanların küfürlerini yediğimiz için.

Hiç yakıştıramadım Putin tezahüratını. UEFA'nın iyi bir ceza vermesi gerekiyor Fenerbahçe'ye. Çocukların öldüğü, insanlık dramının yaşandığı bir savaşı spora alet ettiler. Dünya gündemine olumsuz anılacak bir olayla çıktık yine. Çok üzücü gerçekten. Ne kadar anlamsız bir tepki. Dinamo Kiev taraftarları ilk maçta bize destek vermişti Ukrayna'da. Hoş iyi olan kazandı gerçi. İyi oldu.

Futbol spor demektir, kardeşlik demektir.Ukrayna halkı ile onlara en fazla yardımı yapan Türkiye takımlarının karşılaşmasında biz gol yesek bile takdir etmemiz gerekirdi, doğru olan fair play ruhu buydu.Ne kadar aşağıya düşebiliriz dedikçe daha da aşağıya düşürecek şeyler yapıyor Türkiye’de bu holiganlar.Ukrayna’da Bayraktar sloganları atılırken Türkiye’de Putin demek ne kadar ironik.Lafa gelince herkes Ukrayna yanlısı, mağdurlar diye.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
July 28, 2022, 07:18:08 AM
Fenerbahçe gol yiyince bazı Fenerbahçeli taraftarlar “Putin, Putin” tezahüratları yapmış, ne kadar yersiz, ne kadar iğrenç bir tezahürat. Futbol bu yenmekte var yenilmekte neden mağdur bir ülke vatandaşlarına böyle kaba, üzücü mesajlar verirsiniz. Yazıklar olsun futbol ile kafa dağıtmaya çalışan insanların küfürlerini yediğimiz için.

Hiç yakıştıramadım Putin tezahüratını. UEFA'nın iyi bir ceza vermesi gerekiyor Fenerbahçe'ye. Çocukların öldüğü, insanlık dramının yaşandığı bir savaşı spora alet ettiler. Dünya gündemine olumsuz anılacak bir olayla çıktık yine. Çok üzücü gerçekten. Ne kadar anlamsız bir tepki. Dinamo Kiev taraftarları ilk maçta bize destek vermişti Ukrayna'da. Hoş iyi olan kazandı gerçi. İyi oldu.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
July 27, 2022, 08:55:22 PM
Çok talihsiz bir maç oldu. Fenerbahçe bu maçı kazanmayı bence kesinlikle hak etmişti. Rakibini çok iyi bir şekilde domine ediyordu fakat gelen o kırmızı kart bütün planları alt üst etti bir anda. Atilla Szalai yine de takıma bir umut ışığı verse de uzatmalarda gelen gol ile Fenerbahçe malesef sahadan 2-1 boynu bükük ayrıldı ve Şampiyonlar Ligi'ne daha eleme turundan veda etti. Fenerbahçe'nin bu turu geçebileceğine gerçekten inanmıştım. Belki daha 2 eleme turu daha oynayacaktı ama eğer geçebilseydi büyük moral olurdu.

Türkiye’de şanssızlık denilince akıla gelen ilk takım herhalde Fenerbahçe olur. Avrupa’da son yıllarda özellikle şampiyonlar liginde çok şanssız şekilde bir türlü ilerleyemiyor. Herhalde Avrupa liginde de gruplara kalamaz ve konferans ligine gider yine. Konferans liginde de yine elenir ve temsilcimiz puan getirmeden ülke puanı rezil seviyede kalmaya devam eder.
sr. member
Activity: 1876
Merit: 332
July 27, 2022, 04:46:54 PM
Çok talihsiz bir maç oldu. Fenerbahçe bu maçı kazanmayı bence kesinlikle hak etmişti. Rakibini çok iyi bir şekilde domine ediyordu fakat gelen o kırmızı kart bütün planları alt üst etti bir anda. Atilla Szalai yine de takıma bir umut ışığı verse de uzatmalarda gelen gol ile Fenerbahçe malesef sahadan 2-1 boynu bükük ayrıldı ve Şampiyonlar Ligi'ne daha eleme turundan veda etti. Fenerbahçe'nin bu turu geçebileceğine gerçekten inanmıştım. Belki daha 2 eleme turu daha oynayacaktı ama eğer geçebilseydi büyük moral olurdu.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
July 27, 2022, 04:11:11 PM

Fenerbahçe uzatmalarda yediği golle 2-1 yenilerek yine şampiyonlar ligine veda etti, bu kötü sloganlar ve insanların düşünceleri yüzünden Fenerbahçe zaten Avrupa’da şu an inanılmaz antipati topladı, kulüp başkanının çıkıp bu sloganlar hakkında konuşması lazım, Trabzonspor’da elenir ve bu sene şampiyonlar ligine takım gönderemeyiz biz,
hero member
Activity: 1092
Merit: 631
July 27, 2022, 03:26:05 PM
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
July 27, 2022, 12:41:13 PM
Fenerbahçe Dinamo Kiev ile oynayacak bu akşam. İlk maç deplasmanda 0-0 berabere bitmişti. Kendi sahasında ağırlayacak bu kez rakibini temsilcimiz. Ev sahibi olmanın avantajını kullanırsa turu geçebilir. Gerçi Ukrayna, Rus takımları bizim takımlarımıza hep ters gelmiştir. En son ağız tadıyla bir galibiyet aldığımız da yok onlara karşı. Ama ben bir galibiyet bekliyorum Fenerbahçe'den bu akşam. Ülke puanı için kazanması gerekiyor Fenerbahçe'nin. 
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
July 22, 2022, 05:20:04 PM
Bu sezon kupayı kimin alacağını konuşmak için henüz çok erken. Sezon içinde her şey olabilir, ayrıca bu sefer bir de arada Dünya Kupası var. Ben Manchester City dışında doğrudan finale yürüyebilecek net favori göremiyorum. Bir alt basamakta Barcelona, Real Madrid, Paris Saint-Germain ve diğer İngilizler sayılabilir. Bu sene Almanların şansı olduğunu sanmıyorum. İtalya'da da kupaya gidebilecek güçte bir takım yok. Yine en az bir, belki de iki İngiliz takımı final görecektir. Ligler arasındaki uçurumu düşününce de bu gayet doğal.
sr. member
July 22, 2022, 04:32:17 PM
Şampiyonlar Ligi'nde konu bu senenin favorilerine gelirse de Manchester City, PSG, Liverpool ve Real Madrid benim gözümde en çok ön plana çıkan takımlar konumunda. Bu geçen sezon için de aynıydı ama Real Madrid bir adım gerilerinde gibi geliyordu bana. Şampiyon olarak benim açımdan beklenmedik derecede iyi iş çıkarmayı başardılar. Tecrübelerinden dolayı da favorilerin arasından onları çıkarmak istemiyorum. Manchester City ve PSG için ise ilk şampiyonluk için bir şans daha bu.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
July 22, 2022, 09:33:14 AM
Fenerbahçe üst tur için umut veren bir performans sergiledi. Rövanşta bu işin bitmesi lazım ki umarım bir aksilik yaşanmaz. Dynamo Kiev ile eskilerden yarım kalan bir iş de var diye hatırlıyorum. Fenerbahçe'nin zorluk çektiği takımlardan birisiydi. Fakat şu an bence Fenerbahçe rakibinden çok daha iyi durumda. Ukrayna'daki savaş hali zaten Dynamo Kiev'in kadrosunu da olumsuz yönde etkiledi. Birçok önemli oyuncularını kaybettiler. Daha sezon başında olsak da Fenerbahçe'nin rövanşta ritmini bulmasını bekliyorum.

Doğru söylüyorsun hocam. kadrodaki çoğu oyuncu ukraynanın oyuncusu. yabancıların çoğu savaştan dolayı kaçıp başka liglere transfer oldular. dinamo kiev yoksa avrupada bizim ve türk takımlarının genelde başına bela olan bir takımdı. başlarında da Türkiye’yi çok iyi tanıyan lucescu var. rövanşta kadro kalitesi bakımından üstün olan temsilcimiz onları mutlaka yener. diğer maçta da avusturya takımını elersek pastanın üstündeki çilek gibi olur.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
July 22, 2022, 09:22:47 AM
Fenerbahçe üst tur için umut veren bir performans sergiledi. Rövanşta bu işin bitmesi lazım ki umarım bir aksilik yaşanmaz. Dynamo Kiev ile eskilerden yarım kalan bir iş de var diye hatırlıyorum. Fenerbahçe'nin zorluk çektiği takımlardan birisiydi. Fakat şu an bence Fenerbahçe rakibinden çok daha iyi durumda. Ukrayna'daki savaş hali zaten Dynamo Kiev'in kadrosunu da olumsuz yönde etkiledi. Birçok önemli oyuncularını kaybettiler. Daha sezon başında olsak da Fenerbahçe'nin rövanşta ritmini bulmasını bekliyorum.
hero member
Activity: 1092
Merit: 631
July 22, 2022, 06:05:01 AM
Fenerbahçe rövanş için bence güzel sinyaller verdi her şeye rağmen. Bu işin normal şartlarda rövanş maçında bitmesi lazım ama umarım şanssız bir maç geçirmezler. Bu sezon iki Türk takımını birden grup aşamasında görsek ne güzel olur.  Cheesy  Ülke puanını yükseltmek için başarı şart. Gruplara giden takım ya da takımların bir şekilde üst tura yükselmeye bakması lazım. Çekilecek kuraların da ne kadar şanslı olmasıyla doğru orantılı olacak tabi. Umarım yıllar sonra güzel bir başarı görebiliriz.

İki Türk takımını birden şampiyonlar liginde görürsek harika olur tabi. Gruplarda da iyi bir futbolla en azından Avrupa ligine kalabilecek kalitede bir futbol ortaya koyarlarsa ülke puanı için en iyi sonuçlar alınabilir. Son zamanlarda biliyorsunuz ülkenin kanayan yarası ülke puanına ihtiyaç. Ülke puanında çok gerilediğimiz için şampiyonlar ligi ve Avrupa liginde başarı şart.

ÖZellikle puana ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde iki takımımızın da galibiyet alma konusunda şans, iyi futbol ne varsa ihtiyaç duyuyoruz. Fenerbahçe'yi ilk maçta gol atamamasına rağmen beğendim, ileriye dönük futbolunu özlemişiz. Adam eksilten topçuları da özlemişiz. Sorumluluktan kaçmıyorlar. Ev sahibi avantajı önemli bir faktör olacak ve turu geçeceğine inanıyorum. Tüm takımlarımıza başarılar.

Türk takımlarında genel sorun basit gol yemek. Bu milli takımın da problemi. 60 dakika baskılı oynarız 61. dakikada bir hatayla bedavaya skor veririz. Fenerbahçe maçta ilk yarı özellikle çok iyi oynamasına rağmen ikinci yarı az kala 2 gol yiyordu. Birinde Szalai, diğerinde Altay ile ucuz yırttı. Hücumdaki yönünde rossi yerine daha kaliteli bir oyuncu tercihi gelebilir belki Bruma ile başlayabilirler. Arda halen ikinci yarı rakip takım yorulunca devreye giren vurucu güç rolünde.
hero member
Activity: 938
Merit: 763
July 22, 2022, 04:54:55 AM
Fenerbahçe rövanş için bence güzel sinyaller verdi her şeye rağmen. Bu işin normal şartlarda rövanş maçında bitmesi lazım ama umarım şanssız bir maç geçirmezler. Bu sezon iki Türk takımını birden grup aşamasında görsek ne güzel olur.  Cheesy  Ülke puanını yükseltmek için başarı şart. Gruplara giden takım ya da takımların bir şekilde üst tura yükselmeye bakması lazım. Çekilecek kuraların da ne kadar şanslı olmasıyla doğru orantılı olacak tabi. Umarım yıllar sonra güzel bir başarı görebiliriz.

İki Türk takımını birden şampiyonlar liginde görürsek harika olur tabi. Gruplarda da iyi bir futbolla en azından Avrupa ligine kalabilecek kalitede bir futbol ortaya koyarlarsa ülke puanı için en iyi sonuçlar alınabilir. Son zamanlarda biliyorsunuz ülkenin kanayan yarası ülke puanına ihtiyaç. Ülke puanında çok gerilediğimiz için şampiyonlar ligi ve Avrupa liginde başarı şart.

ÖZellikle puana ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde iki takımımızın da galibiyet alma konusunda şans, iyi futbol ne varsa ihtiyaç duyuyoruz. Fenerbahçe'yi ilk maçta gol atamamasına rağmen beğendim, ileriye dönük futbolunu özlemişiz. Adam eksilten topçuları da özlemişiz. Sorumluluktan kaçmıyorlar. Ev sahibi avantajı önemli bir faktör olacak ve turu geçeceğine inanıyorum. Tüm takımlarımıza başarılar.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
July 22, 2022, 03:38:17 AM

sr. member
July 21, 2022, 04:27:47 PM
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
July 21, 2022, 11:07:46 AM
Evet artık yeni sezona doğru yavaş yavaş ilerliyoruz. Temsilcimiz Fenerbahçe dün Dynamo Kiev deplasmanında bence kazanabilirdi de. Genel performans olarak rakibinden daha iyiydi bana göre. Fenerbahçe'ye verilmesi beklenen bir penaltı verilmedi ve bu durum tartışma da yarattı. Fenerbahçe iyi ki atamayana atarlar durumunu yaşamadan en azından 0-0 ile buradan ayrıldı. Bence İstanbul'daki maçta temsilcimiz rakibini devirerek turu geçmeyi başaracaktır.

Bence de verilmeyen bir penaltısı oldu Fenerbahçe’nin. dirsek darbesi aldı sanırım valenciaydı galiba. hakem penaltı vermedi muhtemelen şu an ukraynanın mağdur durumuyla ilgili kararsal değişiklikler olmazsa fenerbahçe rövanşta İstanbul’da bu işi bitirir. beğendiğimi söyleyeceğim ferdi sol kanatta güzel bindirmeler yaptı.
hero member
Activity: 2030
Merit: 402
July 21, 2022, 08:42:10 AM
Evet artık yeni sezona doğru yavaş yavaş ilerliyoruz. Temsilcimiz Fenerbahçe dün Dynamo Kiev deplasmanında bence kazanabilirdi de. Genel performans olarak rakibinden daha iyiydi bana göre. Fenerbahçe'ye verilmesi beklenen bir penaltı verilmedi ve bu durum tartışma da yarattı. Fenerbahçe iyi ki atamayana atarlar durumunu yaşamadan en azından 0-0 ile buradan ayrıldı. Bence İstanbul'daki maçta temsilcimiz rakibini devirerek turu geçmeyi başaracaktır.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
July 21, 2022, 08:20:38 AM
Konuyu biraz “up”layalım.Fenerbahçe, Dinamo Kiev karşısında ortalamanın üstünde bir oyun oynadı.Altay’ın riskli kontrolü olmasa 1-0 yenilgi ile de ayrılabilirdiler.Son dakikalarda daha etkili oldular.Maçın ilk yarısında üstünlük Fenerbahçe’deydi.Temsilcimiz eğer bu turu geçerse Sturm Graz ile karşılaşacak.Dinamo Kiev’i de, Graz’ı da yenebilecek güçte bir kadroları var.Bu maçta genç yetenek Arda fazla etkili olamadı.Oyuna 72’nci dakikada dahil oldu.27 Temmuz’da bir galibiyet alınabilir umarım.
Pages:
Jump to: