Pages:
Author

Topic: [ Anapara Korumalı ] Btc ve Altcoin Yatırımı - page 2. (Read 418 times)

newbie
Activity: 8
Merit: 0
Bana uyar @coinsever
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
ya da kullandığınız borsaya atalım orada toplayalım belirli bir miktar API üzerinden ticaret yapın. çekim yapma seçeneğini kaparız istediğiniz gibi al sat yaparsınız. uyar mı? uyarsa 1 BTC toplanamayacak bir miktar değil.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Şimdiye kadar yapılan anapara korumalı fonların hepsinde fon battıktan sonra sorunlar çıktı ve hala sorunların çözülmediği fonlar var. Anapara Koruması yaparım diyorsanız Yatırım parası kadar escrow bulunup koruma parası ona teslim edilir. Fon sonunda Fon batarsa escrow parayı yatırımcılara, kazanç durumunda ise fon sahibine öder. Kimsenin de başı ağrımamış olur.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Burada yeni üyeleri uyarmak ve fonların riskini anlatmanın tecrübeli üyelerin bir görevi olduğunu düşündüğüm için(ben çok fazla tecrübeli değilim)tecrübeli insanların burada fonun riskleri anlatmasından daha doğal bir şey olduğunu düşünmüyorum.Ana para korumasını nasıl sağlamayı planlıyorsunuz Huh
newbie
Sorun yok üstadım
hero member
Activity: 756
Merit: 500
@bitcamilo Forumda yeniyim hocam doğrudur , ancak sektörde uzun zamandır varım . Malum forumlara vs güvenmek zor oluyor forumları araştırdım ve uygun gördüm burayı
çok detaylı bi araştırma yapmış olmalısın ki en uygun burayı görmüşsün. keşke biraz daha araştırsaydın da buranın kurtlar sofrası olduğunu öğrenseydin.
newbie
@bitcamilo Forumda yeniyim hocam doğrudur , ancak sektörde uzun zamandır varım . Malum forumlara vs güvenmek zor oluyor forumları araştırdım ve uygun gördüm burayı
full member
Activity: 602
Merit: 122
İlk taşı günahsız olanınız atsın.

Not: Sen yenisin galiba?
newbie
BİTCOİN VE ALTCOİNLERDEN KAZANÇ SAĞLAMAK İSTEYENLERE DUYURU

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 senedir borsa ve dijital para alım satımlarıyla ilgileniyorum , asli mesleğim avukatlıktır . Ancak borsa girdi çıktılarından , avukatlık mesleğinden daha fazla kazanç sağladığım için son 2-3 senedir sadece bu işe yoğunlaştım .

Şimdi işe kendi param dışında dışarıdan %75 Kâr marjlı fon desteği toplamaktayım , aranan şartlar aşağıda belirtilmişir . Ek olarak forumunuzda yeniyim ancak forum dışı pek çok referans ve güvence sunabilirim saygılarımla ...

Min yatırım mikarı : Btc- 1

Nakit bazlı yatırım miktarı : TRY 8.000 USD

Max vade : 20 Gün

İletişim : 05314863285[/b]

Lütfen Konuyu Baltalamak Adına Gereksiz Yorumlara Girmeyelim Kafasına Yatmayanlar Rahatsız Etmesin, Detaylı Bilgi Almak İsteyen Herkese Telefonum Açıktır
Pages:
Jump to: