Pages:
Author

Topic: Ankara'da elden bitcoin alınır satılır - page 2. (Read 1976 times)

newbie
Activity: 19
Merit: 0
Hacminiz ne?
biri mekanınıza 90.000 TL ile gelse hemen 10 btc alabilir mi? veya biri 10 btc ile gelip 90.000 TL alıp çıkabilir mi?

hacim günden güne değişiklik göstermekte telefonla güncel hacim bilgisini alabilirsiniz,.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Hacminiz ne?
biri mekanınıza 90.000 TL ile gelse hemen 10 btc alabilir mi? veya biri 10 btc ile gelip 90.000 TL alıp çıkabilir mi?
newbie
Güvenilirlik sağlama açısından açık adres ve kimlik bilgisinin paylaşılması makul gibi görünsede güvenlik açısından senin açından sıkıntı oluşturabilir.

Bu bilgileri (PM ile) ticaret yapacağın kişilerle paylaşsan daha iyi olabilir.

Tercih senin elbette.

düşünceniz için teşekkürler kendi güvenliğimiz açısından sorun olacağını sanmıyorum Smiley

Öncelikle fiyat öğrenebilir miyim?O bölgeye yakınım bir metroyla gelirim.Eğer uyguna satıyorsanız almak isterim.Elden olması hem güvenilirlik açısından sorun olmaz hem de yakın olmamdan rahat olur.Eğer fiyatta uygunsa anlaşırsak hep almak isterim sizden

Hangi kurdan alıp hangi kurdan satıyorsunuz. Fiyatlar aklımızda bulunsun. Ankarada yaşıyorum. Mantıklı fiyatlar olursa kullanabilirim.

fiyatlar güncel btcturk kuru üzerindendir hizmet bedeli olarak %5 komisyon alıyorum.

@Baser , teşekkürler Smiley
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Merhaba arkadaşlar, elden güvenli bitcoin almak ya da satmak istiyenler benimle irtibata geçebilirler.

Adres: 408. cd , no : 68/d  demetevler/yenimahalle ANKARA ( Sanki Playstation Cafe )
Tel : 0 536 370 11 89 Mehmet ADA

Ankara'da böyle girişimleri görmek çok güzel.Yolunuz açık olsun.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Hangi kurdan alıp hangi kurdan satıyorsunuz. Fiyatlar aklımızda bulunsun. Ankarada yaşıyorum. Mantıklı fiyatlar olursa kullanabilirim.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Öncelikle fiyat öğrenebilir miyim?O bölgeye yakınım bir metroyla gelirim.Eğer uyguna satıyorsanız almak isterim.Elden olması hem güvenilirlik açısından sorun olmaz hem de yakın olmamdan rahat olur.Eğer fiyatta uygunsa anlaşırsak hep almak isterim sizden
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
Güvenilirlik sağlama açısından açık adres ve kimlik bilgisinin paylaşılması makul gibi görünsede güvenlik açısından senin açından sıkıntı oluşturabilir.

Bu bilgileri (PM ile) ticaret yapacağın kişilerle paylaşsan daha iyi olabilir.

Tercih senin elbette.
newbie
Merhaba arkadaşlar, elden güvenli bitcoin almak ya da satmak istiyenler benimle irtibata geçebilirler.
Fiyat : Güncel btcturk.com kuru üzerinden hesaplanmaktadır. Hizmet bedeli olarak %3 komisyon alıyorum.

Adres: 510 sokak no 34/b karsiyaka mah. Yenimahalle ANKARA( Sanki Temizlik Maddeleri Tic )
Tel : 0 536 370 11 89 Mehmet ADA
Pages:
Jump to: