Pages:
Author

Topic: 📢 [ANN] BCNEX | Üst Düzey Blockchain Ticaret Platformu ✅ 28M $+ Toplandı ✅ - page 2. (Read 435 times)

full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
Bcnex CEO'su Hoang-Quyen Ngo Aelf Blockchain Ofisinde!

Yakında piyasada olacak Bcnex tanıtımları sürüyor.

full member
Activity: 602
Merit: 118
Ödül kısmına baktım süre çok uzun 1 Mart'tan 7 hazirana kadar demiş. Çok fazla vakit alıyor. Birde uzatırlarsa programı o zaman tek bir imzada yapışıp kalıyorsun.

Evet hocam ödül süresi biraz uzun, imza riskine girilir mi sizin takdiriniz. Daha kısa süreli bir proje tercih edilebilir, ama diğer ödüllere girebilirsiniz tabi.

Denemekte fayda var hocam. Projede çok fazla çekik gözlü var. Demek ki işlerini ciddi yapar bunlar. Sosyal medyayı deneyelim bari. Teşekkürler.
full member
Turkish Translator
Ödül kısmına baktım süre çok uzun 1 Mart'tan 7 hazirana kadar demiş. Çok fazla vakit alıyor. Birde uzatırlarsa programı o zaman tek bir imzada yapışıp kalıyorsun.

Evet hocam ödül süresi biraz uzun, imza riskine girilir mi sizin takdiriniz. Daha kısa süreli bir proje tercih edilebilir, ama diğer ödüllere girebilirsiniz tabi.
newbie
Activity: 26
Merit: 0
Thanks for your informations. Could I join their bounty program?
full member
Activity: 602
Merit: 118
full member
Turkish Translator
Bcnex ailesi, 'Kawai' programının gümüş sponsoru olmaktan mutluluk duyuyor!
Kawai programı, öğrenci girişimleri için Vietnam'ın en büyük platformu ve bazı girişimler Bcnex üzerinden yapılacak!

Son Bcnex güncellemeleri için, https://twitter.com/bcnex_net

full member
Turkish Translator
Pages:
Jump to: