Pages:
Author

Topic: [ANN] BITSANE.COM Kriptokrasi Exchange Platformu Yayında! - page 2. (Read 3677 times)

hero member
Activity: 518
Merit: 500
şuanda beta şimdi para yatırmam bana ne artısı olcak mesela 0,1 btc göndersem bişeyler kazanıyormuyum.
orda işlem yapmanın cazibesi ne benim için.
bir şey kazanmak için gönderdiğiniz BTCler ile altcoinleri düşük fiyattan alıp, yüksek fiyattan satmanız lazım. ponzi değil bu borsa.

sanırım bonus soruyor extra hocam başka bi borsa tanıtımı yapmıştım orda bahsediyordu böyle bişeylerden bunlarda ama öyle bir durum yok gibi. en azından hiç öyle bir paylaşımları olmadı.
ama bence olması lazım kumar siteleri gibi yatırım bonusu verse fena da olmaz hani sonuçta kullanıcı çekmeleri lazım sağlamlıklarını göstermeleri gerekiyor.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
şuanda beta şimdi para yatırmam bana ne artısı olcak mesela 0,1 btc göndersem bişeyler kazanıyormuyum.
bir şey kazanmak için gönderdiğiniz BTCler ile altcoinleri düşük fiyattan alıp, yüksek fiyattan satmanız lazım. ponzi değil bu borsa.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
sitesine baktım üye olmak basit. göz alışkanlığından biraz tuaf bir hissiyat verdi amaumarım başarılı olur ne kadar çok borsa olursa okadar çok btc duyulur.
hero member
ordaki olay şuanda buraya 30 mesaj attığını var sayalım buna karşılı kgaftalık 0,0015 alıcakken  0,00075 alıcaksın demek istiyor.
bir nevi buraya 60 msj atmazsan haftalık tam ödül alamazsın
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
Bende imza kampanyasına katıldım umarım onaylanır ve ödemelerini düzenli yapar. Aklıma takılan bir şey var kendi konularına her hafta 1 tane post istiyorlar bunu yapmalarındaki amaç kendi konularını sürekli üst sırada tutmaya çalışmakmı her hafta ne yazıcaz biz buraya Cheesy

aynen artık konuşulan konuya yancıgibi girmek lazım başka bişey yok .
yada siteleri hakkında tavsiye yazmak lazım. en geçerlisi o spamdan kaçınmak gerek.
Ödeme yapıp yapmadıklarına, gecikmelere, alınan ödemeler vs gibi yorumlarda atılabilir aslında.
Dikkatimi Çeken bir durum var benmi yanlış anladım acaba ?? (Bold la gösterdim.)

Rules
Must wear avatar
Keep this thread active
1 post per week must be in BITSANE ANN
Posts must be constructive and on topic
75 characters minimum
Min 30 post per week
Users not posting a min of 30 posts per week for 2 consecutive weeks will be removed
Posts on local boards will receive half credit
1 bitcointalk account per person(If you are found to be enrolling alts you and your alt are kicked out with no pay)
No neg trust accts may enroll
If you receive neg trust while enrolled you receive no pay and will be removed
You may not advertise any other sites in your signatures
For the record i will not count posts in games and rounds section, Archival, off topic, politics and society, investor based or micro earnings
Posts in other sig campaign threads will not count as well as "tipster" threads
Users may only rank up if theres a spot available
hero member
Bende imza kampanyasına katıldım umarım onaylanır ve ödemelerini düzenli yapar. Aklıma takılan bir şey var kendi konularına her hafta 1 tane post istiyorlar bunu yapmalarındaki amaç kendi konularını sürekli üst sırada tutmaya çalışmakmı her hafta ne yazıcaz biz buraya Cheesy

aynen artık konuşulan konuya yancıgibi girmek lazım başka bişey yok .
yada siteleri hakkında tavsiye yazmak lazım. en geçerlisi o spamdan kaçınmak gerek.
sr. member
Activity: 448
Vadettikleri şeyler güzel. Umarım gerçekleştirebilirler. Yenilikler iyidir her zaman. İmza kampanyası da bir çok kampanyaya göre gayet cazip ödemeler sunuyor. Boşta olan arkadaşlar için güzel bir fırsat.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
hero member
İmza kampanyasına girmenizi tavsiye etmem. Kampanya yöneticisi yahoo tıpkı lauda ve lutpin gibi oçnin önde gidenidir. Hem para alamaz hem boşa yorulduğunuzla kalırsınız.
Borsa güven vermiyor. Yobit, c-cex gibi küçük kalacaktır.

ilk denemem bakalım nasıl bişey olucak haftalık ödeme yapılcağı söylendi bi sorun olursa çıkıveririm.
borsa yapacağı reklam ile doğru orantılı. fee düşük tutarlarsa balinalar için cezbedici bir yer olur.
Sonuçta daha Beta zaman tanımak lazım iyi gibi duruyor tabiki geliştirimesi lazım.
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
İmza kampanyasına girmenizi tavsiye etmem. Kampanya yöneticisi yahoo tıpkı lauda ve lutpin gibi oçnin önde gidenidir. Hem para alamaz hem boşa yorulduğunuzla kalırsınız.
Borsa güven vermiyor. Yobit, c-cex gibi küçük kalacaktır.
hero member
imza kampanyası baya iyi veriyor haa ama benim gibi ezik seviyeri kabul etmiyorlarmış :.(

Üzgünüm ben bile çeviri yapmasam almazlardı büyük olasıkla ilk böyle büyük bir imza kampanyasına katıldım Cheesy
hero member
En rekabetçi ücret yapısından biriyle iyi bir alışveriş imkanı. Herhangi bir sorun yaşatmadan hem pc hem de mobil cihazlardan erişilebilir yapı.
Bu, etrafınızdaki en iyi borsalardan biri olma potansiyeline sahiptir.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
imza kampanyası baya iyi veriyor haa ama benim gibi ezik seviyeri kabul etmiyorlarmış :.(
sr. member
Activity: 434
Borsa siteleri bu aralar çoğalmaya başlandı. Aslında iyi birşey (dolandırılma olmazsa) piyasaya hakimeyet getirip herkesin duyumasını sağlar. Bu işe yatırım yapacak insanların çoğalmasını sağlar diye düşünüyorum.
Gerçi geçen tanıtımını yaptığınız yer çok beğenilmemişti ama burası biraz daha ilgi çekici gibi görünüyor.
hero member
Tanıtımı BITSANE.COM

Bitsane.com, kriptokrasi değişiminin piyasaya sürülmesini, endüstrinin şimdiye kadar gördüğü en gelişmiş platform olarak ilan etti.

BITSANE şifreleme alışverişi işleminin başlatıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyor. İrlanda merkezli platform, şifreleme alışverişi platformları için yeni bir endüstri standardı yaratmak için en iyi özelliklerden bazılarını sunmaktadır. BITSANE küresel şifreleme topluluğunun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak oluşturulmuştur.

BITSANE.COMminimalist, kullanıcı dostu bir arayüz sunmayı amaçlıyor.

Kripto döviz alışverişi platformu BITSANE, Bitcoin, Litecoin (daha çok Kripto-para eklenecek) de dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimleri için üstün ticaret yürütümü sunmaktadır. BITSANE'deki müşteriler, bir dizi mevduat ve para çekme seçeneklerinden yararlanabilirler. Seçenekler şu anda SWIFT banka havalesi, SEPA Avrupa transferleri ve OKPay pipeline ile daha fazla seçenek sunuyor.

BITSANE kendi platformundaki güvenlik özellikleri konusunda çok ciddi. Birçok şifreleme platformunun karşı karşıya kaldığı son saldırılar ve güvenlik ihlallerinin ardından sitemiz, ağ koruma, güncel altyapı, ağ yedekleme, gelişmiş izleme ve soğuk depolama gibi en yeni güvenlik özelliklerini bir araya getirdi.

Herhangi bir konuda, müşterinin platformdaki herhangi bir şeyle ilgili yardıma ihtiyacı varsa, hızlı profesyonel destek Bitsane'de daima erişilebilir durumdadır.

Geleneksel web tabanlı ticaret ve değişim platformuna ek olarak BITSANE, müşterilerinin mobil cihazlarında ticaret yapmalarına da olanak tanır. Ayrıca, geliştiricilere tam özellikli API erişimi sunmakta ve Bitsane'in araçlarını ve hizmetlerini kullanarak güçlü kriptokrasi uygulamaları oluşturmalarını teşvik etmektedir.
BITSANE kısa süre içinde, marj ticareti ve marj lending(terimsel gibi olduğundan bıraktım) özellikleri ve borsadaki otomatik ticaret desteğiyle birlikte güçlü bir yatırım platformu sunacak.

Platform şimdilik BETA modunda çalışıyor. Bu nedenle, sistemle ve işlevleriyle ilgili olabilecek geribildirim veya yorumları memnuniyetle karşılıyoruz.

BITSANE Ekibi.
Pages:
Jump to: