Pages:
Author

Topic: [ANN] CRYPTO-HR - Merkezsizleşmiş kripto para İK veritabanı - page 9. (Read 14253 times)

jr. member
Activity: 252
Merit: 1

Platformunuz, işvereninize çalışanları bulmanıza yardımcı olacaktır. Çalışanlardan hangisinin daha iyi olduğunu belirlemek için herhangi bir derecelendirme sistemi olacak mı?

Tabii ki olacağını düşünüyorum. Bir derecelendirme sistemi olmadan, bir çalışanın bilgi ve beceri düzeyini değerlendirmek mümkün değildir.
jr. member
Activity: 266

Platformunuz, işvereninize çalışanları bulmanıza yardımcı olacaktır. Çalışanlardan hangisinin daha iyi olduğunu belirlemek için herhangi bir derecelendirme sistemi olacak mı?
jr. member
Activity: 336

Bu forumda benzer projelerle tanıştım ama kendilerini fark edemediler. Umarım başarılı olur ve kendini fark edersin.
jr. member

Merhaba Bir ödül şirketini başlatmayı planlıyor musunuz? Öyleyse, ne zaman olacağını söyleyin?

Bence bu cömertlik olacak. Proktically, tüm yeni projeler bunu yapıyor. bu yüzden biraz beklemek zorundasın
jr. member
Activity: 224

Merhaba Bir ödül şirketini başlatmayı planlıyor musunuz? Öyleyse, ne zaman olacağını söyleyin?
jr. member

Merhaba Kendinizi tek bir doğrulama sistemi ile merkezi olmayan bir üs olarak konumlandırıyorsunuz. Bunu nasıl başaracağını söyle?

Bence her şey basit. Uzun bir süre için bir paket satın alırsanız, daha ucuz olmalı
jr. member

Anladığım kadarıyla, kripto dünyasıyla ilgili olan ve kimin profesyonel ve kim olmadığını belirlemeye istekli olan bir insan veritabanı oluşturuyorsunuz! Söylesene, bunu yapabilecek uzmanların var mı?

Kesinlikle böyle uzmanlar olması gerektiğini düşünüyorum, aksi halde bir insandaki bilgi düzeyini nasıl belirleyebiliriz?

Ben bu kadar basitim. Bir kişinin bilgisinin değerlendirileceği belirli kriterler vardır. Ama soruya ihtiyaçları var mı.
jr. member

Anladığım kadarıyla, kripto dünyasıyla ilgili olan ve kimin profesyonel ve kim olmadığını belirlemeye istekli olan bir insan veritabanı oluşturuyorsunuz! Söylesene, bunu yapabilecek uzmanların var mı?

Kesinlikle böyle uzmanlar olması gerektiğini düşünüyorum, aksi halde bir insandaki bilgi düzeyini nasıl belirleyebiliriz?
jr. member

Projenizin amacı ve amacı ilginçtir. Size iyi şanslar diliyorum ve projeniz gelişecek
jr. member

jr. member

Merhaba Kendinizi tek bir doğrulama sistemi ile merkezi olmayan bir üs olarak konumlandırıyorsunuz. Bunu nasıl başaracağını söyle?
jr. member

Aylık paketler satın alabilirsiniz! Kullanıcıların her ay bir paket satın almasının ya da birkaç ay boyunca bir paket satın almak için ne kadar daha avantajlı olduğunu nasıl anladığını söyle?
jr. member

Merhaba Projenizin rakiplerinizin önünde ne gibi avantajları olduğunu çok merak ediyorum. Ve bana hangi avantajların olduğunu söyle?
copper member
Merit: 0
Pages:
Jump to:
© 2020, Bitcointalksearch.org