Pages:
Author

Topic: [ANN] 🔆 Doctor Smart Ecosystem 🔆 - Dijital sağlık bakımı platformu! - page 2. (Read 352 times)

member
Activity: 700
Merit: 56
Doctor Smart ICO programının lideri olan Alexander Naslednikov, 1. Tula Kripto Konferansı'na katıldı.
Ayrıca Alexander tıbbi veri alışverişi ve teletıp için blockchain platformları fırsatları hakkında bir konuşma yaptı.
Harikaydı! Ay'a giden yolu koşmak🚀

newbie
Activity: 3
Merit: 0
Bir hekim olarak dijital hekimlik çok cazip bir uygula olarak gelmiyor bana ama bu her açıdan geçerli olan bir durum değil tabi mesela sigorta açısından mantıklı uygun olabilir ama dediğim gibi çok tercih edilecek bir uygula olarak görmedim
hastaneler tıklım tıklım ve ıvır zıvır bir çok hasta oluyor.. siz benden daha iyi bilirsiniz ama.. ben dışarıdaki gözlemci olarak.. bu kadar yoğunluk gereksiz geliyor.. ve bu tür dijital hekimlik uygulaması bu oranı ciddi ölçüde azaltır diye düşünüyorum.. uzaktan destek alınamayacak bir konu olduğunda zaten ilgili alana yönlendirirsiniz.. hiç değilse.. hastalığımız için hangi bölüme gitmemiz gerektiğini öğrenir oradan sıra alırız Smiley
member
Projenin hedefleri güzel. Tabi bunun uygulanabilirliği ve ileriki başarısı için bence ekip daha önemli onların aktifliği ve çalışmaları projeyi bi yerlere taşıyabilir

Tabiki doğru, Ekip bu işin en önemli parçası. Proje ne kadar başarılı olursa olsun ekibin çalışmaları yön verir.
Umarım bu projeyi hayata geçirler ki bende bu uygulamayı kullanmak isteyen en baş kullanıcılardanım Smiley
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Projenin hedefleri güzel. Tabi bunun uygulanabilirliği ve ileriki başarısı için bence ekip daha önemli onların aktifliği ve çalışmaları projeyi bi yerlere taşıyabilir
member
Bir hekim olarak dijital hekimlik çok cazip bir uygula olarak gelmiyor bana ama bu her açıdan geçerli olan bir durum değil tabi mesela sigorta açısından mantıklı uygun olabilir ama dediğim gibi çok tercih edilecek bir uygula olarak görmedim

Tabiki kişisel görüşlere saygı duyarım. Ama nedenini açıklarsanız daha çok yardımcı olursunuz.
Birçok insan hastaneye gidip muayene olmak yerine evde kendi kendini muayene etmeye çalışır.
Bu hizmet de büyük kolaylık olmazmı.
Doktoruna danışırsınız çözebileceğiniz durumları böyle çözer çözemeyecekleriniz için hastaneye yönlendirilirsiniz.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
member
İsrail'deki en büyük sağlık sigortası olan Clalit, DoctorSmart ve Medme ile bir ortaklık imzaladı. Ortaklık nedeniyle hastalar yurt dışına çıkmadan İsrail doktorlarıyla tedavi alma fırsatına sahip olacaklar.
Oku →
  TIKLA

member
Dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz sağlık hizmetleri nasıl alınır? 🌎
1. @DoctorSmartEng'i takip edin  
2. Bounty programımıza katılın 👉🏼https://goo.gl/uu5eRf
3. Jetonlarımızı ücretsiz alın ve çevrimiçi tıbbi konsültasyonlar için ödeme yapmak için kullanın

member

Jetonun Satış Şartları:

Jeton                               Doctor Smart Time Token (DSTT)
Ön Satış Bitiş                  17.04 — 15.05.2018
Kamu jeton satışı             16.05 — 30.07.2018
Hardcap / Softcap           $50m / $5m
Döviz kuru                     1 ETH = 1000 DSTT
Satın alma kısıtlamaları    0.1 ETH minimum
Kabul Edilen Ödemeler      BTC, ETH, BCH, LTC, DASH, ZEC

ICO Hedefleri:

Hakkında:

Doktor Smart, insanları dünyanın neresinde olursa olsun, 7/24 sağlık hizmetlerini yönetmeye teşvik eden bir ekosistemdir. Blockchain teknolojisine dayanan ekosistemimiz, tüm katılımcılar arasında etkileşimlerin şeffaf ve basit olmasına yardımcı olur. Platformumuz, karşılıklı finansal anlaşmaları kolaylaştırır, tıbbi kayıtlara ve uzmanların sertifikasyon statüsüne erişimi açar.
Doktor Smart platformu, doktorlardan hastalara, sigorta şirketlerine ve daha fazlasına kadar tıbbi konsültasyonla ilgili tüm taraflar için entegre bir ekosistemi kolaylaştırır. Akıllı sözleşmelerin uygulanması, sigorta programlarına teletıp hizmetleri sunmamızı sağlarken, tüm taraflar için sürecin büyük bölümlerini otomatikleştirerek çevrimiçi danışmaların sağlanmasına yönelik maliyetleri azaltır.

Para Kazanma Kaynakları:

— Uzmanlarla özel istişareler (doktorlar, fitness eğitmenleri, beslenme uzmanları, vb.)
— Uzmanların sağladığı düzenli hizmetlere abonelikler
— Tıbbi test sonuçlarının otomatik olarak dağıtılması dahil ek hizmetler
— Sağlık sektörü (sigorta şirketleri, sağlık tesisleri, fitness merkezleri dahilindeki diğer işletmelerle işbirliği) Bu işbirliğinden elde edilen gelirler arasında şunlar yer alabilir: satış ortaklarından sigorta poliçeleri, iştirak ücretlerinden biri tarafından atıfta bulunulan veya tavsiye edilen müşterilerden ortakların gelirlerinin yüzdesi olarak alınan iştirak ücretleri.

Doctor Smart Tüm Gerekli İstişareleri Sağlar:

Avantajları:

Zaman çizelgesi:

Takım:

Danışmanlar:

Pages:
Jump to: