Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO - 20 Eylül] HashRush — Hash Gücünü Kullanan İlk Online Oyun - page 2. (Read 2459 times)

sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Proje hoşuma gitti imzasına katılcam İCO da biraz daha yaklaşsın bakıcaz
full member
Activity: 154
Merit: 100
çeviri için teşekkürler. bence oyun sektörü ile ilgili her coin bir miktar kazandırır. bount programına katılmayı düşünüyorum. oyun güzel bir tanıtım ile tutulursa süper olur.

Oyun projeleri kazandırıyor scam olmadıktan sonra sıkıntı olmaz
full member
Activity: 163
çeviri için teşekkürler. bence oyun sektörü ile ilgili her coin bir miktar kazandırır. bount programına katılmayı düşünüyorum. oyun güzel bir tanıtım ile tutulursa süper olur.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
ilgimi çekti valla  oyun tabanlı olan icolar tutmasada strateji matığı olan bir sistem hoş olabilir. boş zamanlarda takılmalık falan güzel.
pre ico olması iyi olmuş pre ico düzgün yatırım alırsa normal icosuna girebilirm belki
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
take edelim bunu da. ceviri icin tesekkurler

Oyun daha çıkmadı, icosuna katılanlara açık beta da oyuna giriş izni verilecekmiş. Burak oyunu daha tam olarak ne tarz da olacağı nı bile bilmiyoruz.
full member
Activity: 210
take edelim bunu da. ceviri icin tesekkurler
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Evet, onu soracaktım aslında.
Bu oyunu deneyen var mı hiç?
Oyun boyunca kripto para kazanılıyor eğer yanlış anlamadıysam.
Oynamaya değer mi? Eğlenceli mi? Yani kısacası zaman harcamaya değer mi?
Eğer fena değilse ve kripto para da kazanılıyorsa belki denenebilir.
sr. member
Activity: 476
Faaliyete geçtikten sonra oyunu deneyeceğim. Oyun sektörü büyük bir sektör. Ufak bir pay da alınsa ve sürekli geliştirilirse illaki kazançlı olur
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Bir nevi Ogame veya Ikariam gibi bir oyun olacak herhalde . Zevkli olabilir ama ICO da çok büyük başarı olacağını sanmıyorum bekleyip göreceğiz.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
güzel bişeye benziyor ceviri için teşekkürler.takipte olacağım.
full member
Yine 2 hafta sure var bakalım daha şimdiden olumlu yada olumsuz birşey demek doğru olmaz
biraz bekleyip görmek en iyisi. preicoda eğer para toplanırsa, belki icosunada girebilirim. oyunlar ilgimi çekiyor, en azından denemelikte olsa az birşey atabilirim.

Bazi oyun tokenlari da var Suan fiyatları çok düşmüş olan o şekilde de alınabiliyor aklında olsun. Bazen ico dan ucuza denk geliyor 😀
sr. member
Activity: 288
Yine 2 hafta sure var bakalım daha şimdiden olumlu yada olumsuz birşey demek doğru olmaz
biraz bekleyip görmek en iyisi. preicoda eğer para toplanırsa, belki icosunada girebilirim. oyunlar ilgimi çekiyor, en azından denemelikte olsa az birşey atabilirim.
full member
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Ne kadar ilgi görebileceği, konu açılış tarihi ve mevcut cevap sayısından belli oluyor zaten.
full member
Activity: 190
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
artik nasilsa her yer yeni yeni yatirimcilar dolu diye alenen yalan soylemekten de sikilmiyorlar. hash gucunu oyuna donduren ilk coin huntercoindir. yillardan beri de var.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Footballcoin'in Age Of Empires versiyonu diyebiliriz. Bu tarz icolar çok kazandırmasa da her zaman ilgi görür sönüpte gitmez oyun oynayarak kazanma imkanı sundukları için.

Bugun ayın 3 u, 16sında başlıyor, imza detayları yok mu daha?

Ödül kampanyası başlığı yukarıda paylaşılmış orada detaylara ulaşabilirsiniz, 50 mesaj istiyor ico bitimine kadar.

https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-hash-rush-game-signature-translation-campaign-2052496

Göremedim teşekkürler.

sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Oyun oynanabilirlik ve sürdürebilirlik açısından iyiyse hertürlü tutar. Ama ona da reklam lazım
hero member
Activity: 742
Merit: 501
pre-icoda artık moda oldu, önüne gelen ico yetmezmiş gibi pre açıyor. Bunda da önsatış olacakmış, iyi satışlar
sr. member
Activity: 560
Footballcoin'in Age Of Empires versiyonu diyebiliriz. Bu tarz icolar çok kazandırmasa da her zaman ilgi görür sönüpte gitmez oyun oynayarak kazanma imkanı sundukları için.

Ödül kampanyası başlığı yukarıda paylaşılmış orada detaylara ulaşabilirsiniz, 50 mesaj istiyor ico bitimine kadar.

https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-hash-rush-game-signature-translation-campaign-2052496
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Pages:
Jump to: