Pages:
Author

Topic: [ANN] [ICO] SocialMedia.Market - Blockchain Temelli Etkili Pazarlama Platformu - page 2. (Read 612 times)

full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
Ön satışta 1.2 milyon dolar topladılarsa hardcap miktarı olan 10.5 milyon doları toplamaları büyük süpriz olmaz.Bu arada CRYPTOKITTIES ile ico katılımcılarına bonus vermek bu aralar moda oldu Rega projeside aynı yolu izlemeye başladı. (çok başarılı oldukları söylenemez gerçi) Smiley
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bounty kampanyasını deadley yönetmesine rağmen bizim forumda adı çok sık duyulmadı.1 milyon doları geçmişler ben ilk başlarda hardcap miktarı olarak belirledikleri 10.5 milyon dolara yaklaşacaklarını düşünüyordum lakin 2 gün kala bir mucize olmazsa 1.2 milyon doları civarında bir yatırımla ico sürecini bitirmiş olacaklar.
Hocam ico degil o presale henuz daha ıcosu başlamadı benımde takıp ettıgım bır proje ve gorsellerıne bayılıyorum, soğolsun tercuman arkadaş açtığı konularla çok ilğili her gelişmeyi paylaşıyor. Ben presalede bu kadar toplamasını beklemıyordum ama gizli yatırımcıları varmış demekki
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Bounty kampanyasını deadley yönetmesine rağmen bizim forumda adı çok sık duyulmadı.1 milyon doları geçmişler ben ilk başlarda hardcap miktarı olarak belirledikleri 10.5 milyon dolara yaklaşacaklarını düşünüyordum lakin 2 gün kala bir mucize olmazsa 1.2 milyon doları civarında bir yatırımla ico sürecini bitirmiş olacaklar.
full member
Activity: 266
Merit: 242
full member

1 milyon dolar geçildi
full member

Facebook reklam kampanyalarıyla alakalı guzel bır yazı
full member
full member

21 Aralık tarihine kadar token satışı sürecek. Dolayısıyla bu süre zarfında, 500'den fazla SMT satın alarak katkıda bulunanlara CRYPTOKITTIES veriliyor
member
Activity: 378
Merit: 11
toplamda 1 mılyon dolardan fazla para toplanmış on satışta ama durmuş bır yerde yınede guzel yatırım almış bır proje
full member

Ön Satışta %10 bonus devam edıyor
full member

yatırımlar hızla devam ediyor benim beklenttimin daha uzerınde bır yatırım toplanıyor ön satışta tebrik ederım
full member
Activity: 588
Merit: 125
Cidden presale de iyi para toplamış ekip proje kısmını başarırlarsa bayağı iyi olur coin dünyasındaki yeri bence
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
ıyı para neredeyse preale ıcın hardcap yapmak uzereler hadeflerı yuksek olan bır proje degıl zaten ben ılgılenıyorum bu projeyle bakalım sonları nasıl olacak
full member

Presale fena gitmiyor arkadaşlar
full member
Yok yok gayet guzel reklam yapıyorlar ama işler istenildiği gibi gitmiyor olabilir sadece
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
reklamı eksık kalan bır sosyal medya reklamcılık projesı Cheesy
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
İyi bir haber projenın gorselleri benı çok cezbediyor açıkcası videoları falanda çok hoş ama benı kendınden uzak tutan birşey var bunu başaramayacak olmaları ihtimali çok yuksek belkıde bu yuzden bana sıcak gelmiyor
full member
full member
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Blog yazmıştım bu proje hakkında. Hak ettikleri rakamlara ön satış döneminde ulaşamamışlar ama bir yargıya varmak için erken olduğunu düşünüyorum. Ekibin bundan sonraki çalışmaları önemli olacak, özellikle reklam ve tanıtım konusunda
Pages:
Jump to: