Pages:
Author

Topic: 🌟[ANN-ICO]TRAXIA(TMT)-Cardano Hub tarafndan ilk yatırım projesi - ilk ICO - page 2. (Read 993 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 250
2 Haziran da sona ermeyecekmiydi hocam . Erken bitirmişler . Bir ICO ya girmiştim onları bozmak için bekliyordum yatırım için ama nasip değilmiş .
member
Activity: 700
Merit: 56
Ödül Konusu ile ilgili güncelleme
Güncelleme: Jeton satışı tamamlandı. Ödül, bu akşam 8 Mayıs 2017 02:59 (forum saati) saatinde sona eriyor. Bu etkinlik nedeniyle, 11. hafta için daha fazla stakes verilemez. Son e-tablo birkaç gün içinde mevcut olacaktır. Kampanyamıza katıldığınız için herkese teşekkürler.
member
Traxia ekibinden, HardCap'a yaklaştığını size bildiriyoruz.
Bu duyuru, Traxia'nın satışının bu gece sona ereceği anlamına geliyor.
23:59'a kadar yatırım yapılabilir (GMT + Cool.

+ HarCap'a ulaştıktan sonra yatırılan paraların iadesi yapılacaktır.
+ Gece bitiş saatinden önce HardCap'a ulaşırsa yatırılan paranın iadesi yapılacaktır.

member
helal olsun bunlara, millet pek bilmiyor ama bu ekipte güzel yürütüyor bu projeyi. sağda solda görmeye başladım yavaş yavaş. Ada üzerinde proje yapıldığını bilmiyordum. bunlar sayesinde öğrendim.

Ekip çok iyi çalışıyor. Daha boş durdukları hiçbir zamanı göremedim. Proje çok güzel yerlere gelecek buna adım kadar eminim.

helal olsun bunlara, millet pek bilmiyor ama bu ekipte güzel yürütüyor bu projeyi. sağda solda görmeye başladım yavaş yavaş. Ada üzerinde proje yapıldığını bilmiyordum. bunlar sayesinde öğrendim.

2018 ADA, ICX , Wanchain , EOS ICO larınıda görmeye alışacağız . Bir insanoğlu hepsini takip etmeye yetişemeyecek . Smiley

Katılıyorum. ve hemen elden çıkartılmaması gereken coinler ico sonu borsalarda listelendiğinde bile ciddi kar getirecek acele edip bozdurmamak gerek.
sr. member
Activity: 968
Merit: 250

2018 ADA, ICX , Wanchain , EOS ICO larınıda görmeye alışacağız . Bir insanoğlu hepsini takip etmeye yetişemeyecek . Smiley
full member
Activity: 218
Merit: 100
member
TRAXIA projesi popülaritesi gittikçe büyüyor ve çok daha fazla yatırımcıyı çok büyük bir katkıyla çekiyor, bugün 24 saat içindeki yatırım çok iyi. 24 saatlik yatırım 1453 ETH !!!!
member
Traxia Bounty kampanyası ne durumda şu anda bir süredir güncelleme yok spreadsheet te, bitti sanırım bounty kampanyası ama bilgi bulamadım?

Yok hocam kampanya 6 haziranda bitecek. Güncelleyeceklerdir mutlaka.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Traxia Bounty kampanyası ne durumda şu anda bir süredir güncelleme yok spreadsheet te, bitti sanırım bounty kampanyası ama bilgi bulamadım?
member
Para transferi yaparken veya  #ADA  veya diğer kripto işlemlerinde, ekstra ihtiyatlı olmak önemlidir.
#Cardano'dan güvenlik ipuçlarını takip ediyor musunuz?  

member
Traxia'nın potansiyel projesinin son jeton satışı yeni başladı ve 2 Haziran'da sona erecek.
Traxia projesinin geçen haftaki etkinlikleri hakkında aşağıdaki iki makaleyi okuyun. Şu anda takım Dubai'de Blockchain konferansına katılıyor.

https://medium.com/@emurgoblox/monthly-update-1-may-1st-2018-4b00d453d440

https://blog.traxia.co/traxia-community-update-3-may-4th-2018-bc7469f0e9d4

member
Proje güzel uğraşılan emek verilen proje başarılı olacaktır ilgimi çeken projelerden birtanesi bakalım ne olacak umarım başarılı olur

Ekibin çalışmaları emekleri çok fazla mutlaka ama mutlaka başarılı olacağı kesin.

Uzun bir ICO süreci olduğu gerçekten . Piyasa yükselişte olduğu için çoğu yatırımcı ADA ve ETH lerine kıyamıyor .

Evet katılıyorum. Bende yatırım yaptım elimdeki nakiti çevirerek ama bir türlü Ether veya ADA ya kıyamıyorum onları bozmadım hiç.
sr. member
Activity: 588
Merit: 354
Uzun bir ICO süreci olduğu gerçekten . Piyasa yükselişte olduğu için çoğu yatırımcı ADA ve ETH lerine kıyamıyor .
member
Activity: 154
Merit: 10
Proje güzel uğraşılan emek verilen proje başarılı olacaktır ilgimi çeken projelerden birtanesi bakalım ne olacak umarım başarılı olur
member
Google aramaları sonucunda çıkan hiç bir reklam' a tıklamamak gerekiyor . Dolandırıcı dolu reklamlar .

Aynen katılıyorum kendi resmi konusunda verilen linkler haricinde hiçbir yere girilmemeli.
member
ICO'muza katılmak için 1 aydan biraz daha az kaldı. Fırsatı kaçırmayın ve ticaret finansmanını Değiştirecek Blockchain çözümünün bir parçası olun!

sr. member
Activity: 616
Merit: 251
Google aramaları sonucunda çıkan hiç bir reklam' a tıklamamak gerekiyor . Dolandırıcı dolu reklamlar .
member
Google'da bir arama yaptığınızda google'da görünen sahte bir web sitesi var ve aslında kullanıcıları aldatmak için google hizmetini kullanarak tanıtım yapıyorlar. Resmi alan adı http://TRAXIA.CO, co ile bitiyor!

member
Bu proje benimde ilgimi cekmisti gecen aydan bu yana takip ediyorum. Adamlar surekli aktifler. Is yapabilir ileride. Ozel yatirimcilarinin olmasi da iyi. Cardano projesi ve ilk. Bunlarda dikkat cekici

Şuan Tam 31 çeviri yaptım ve yaptıklarım arasında en iyi ekip budur. Adamlar hiçbirgün durmuyor ben bile yetişemez oldum.

Ethereum ICO ları artık tat vermez oldu . Bundan sonra ADA, Wanchain ( crpytocurve) ve ICON ( Bluw Whale ) ' un icoları popüler olacak .

Katılıyorum Ethereum icoları artık sıktı nerde çokluk olda b.. misali. Güzel projeler güzel icolar oldu ama Daha çok hiçbir işe yaramayan çöp projeler dolu.
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Ethereum ICO ları artık tat vermez oldu . Bundan sonra ADA, Wanchain ( crpytocurve) ve ICON ( Bluw Whale ) ' un icoları popüler olacak .
Pages:
Jump to: