Pages:
Author

Topic: [ANN] LUNYR - O Baza de Cunostinte Descentralizata -47926 Eth stransi ! - page 2. (Read 13899 times)

legendary
Activity: 977
Merit: 1011
   Vreo informatie despre distributia recompenselor? a fost anuntata vreo data? Maine se implinesc cele sase zile de cand  au inceput sa stranga adresele eth.
probabil recompensele vor fi distribuite dupa ce se finalizeaza inregistrarea/colectarea adreselor Eth. Si nu prea cred ca vor termina asta in termenul stabilit plus ca sunt si utilizatori care fie au gresit adresa fie au fost trecuti cu adrese gresite, asa ca nu prea cred ca vom primi ceva  din recompense, saptamana asta. Poate saptamana viitoare.
   Mda, se pare ca saptamana asta sunt sanse mici sa vedem ceva din recompense. Pretul este stabil, posibil o scadere dupa distrubuirea recompenselor  insa nu cred ca este de speriat. Sunt doar vreo 54k LUN pentru recompense, nu vad cum ar putea sa afecteze asta pretul.
hero member
Activity: 1134
Merit: 500
   Vreo informatie despre distributia recompenselor? a fost anuntata vreo data? Maine se implinesc cele sase zile de cand  au inceput sa stranga adresele eth.
probabil recompensele vor fi distribuite dupa ce se finalizeaza inregistrarea/colectarea adreselor Eth. Si nu prea cred ca vor termina asta in termenul stabilit plus ca sunt si utilizatori care fie au gresit adresa fie au fost trecuti cu adrese gresite, asa ca nu prea cred ca vom primi ceva  din recompense, saptamana asta. Poate saptamana viitoare.
legendary
Activity: 977
Merit: 1011
    Vreo informatie despre distributia recompenselor? a fost anuntata vreo data? Maine se implinesc cele sase zile de cand  au inceput sa stranga adresele eth.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1057
ok, mersi. Am folosit Parity... asa era la instructiuni Smiley)
Puteai sa folosesti si adrese MEW fara nicio problema.
PS: Ma bucur ca ti-am putut fi de folos!
sr. member
Activity: 241
Merit: 250
ok, mersi. Am folosit Parity... asa era la instructiuni Smiley)
legendary
Activity: 1568
Merit: 1057
Salut, mi-e imi arata deja tokenurile
http://imgur.com/a/pi9EV 

Mai trebuie sa postez pe thread-u lor? si daca da, ar trebui sa pun adresa mea personala de eth? sau adresa asta in care vad tokenurile.
Daca este vorba de o adresa de ICO, nu este nevoie sa faci  altceva. Postarea adresei este  doar pentru campania de recompense.
sr. member
Activity: 241
Merit: 250
Salut, mi-e imi arata deja tokenurile
http://imgur.com/a/pi9EV 

Mai trebuie sa postez pe thread-u lor? si daca da, ar trebui sa pun adresa mea personala de eth? sau adresa asta in care vad tokenurile.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1057
Strangerea de Fonduri  LUNYR  sa terminat !!! Nu mai trimite-ti Ether catre adresa Lunyr !!!
legendary
Activity: 977
Merit: 1011
    Cronometrul de pe site-ul Lunyr arata ca ar mai fi cam 1 ora jumate pana la block-ul 3,613,560 ar veni undeva la 09;00 AM  la noi si vad ca fondurile au trecut de 46 k ETH.
Un 50 k ar fi mai mult decat perfect. Nici pretul pe un LUN nu-i de lepadat mai ales cu aceasta crestere a Ether-ului.
hero member
Activity: 1134
Merit: 500
gata, am postat informatiile necesare, 6 zile la dispozitie este mai mult decat suficient, asta inseamna ca distribuirea nu va fi mai repede de sfarsitul saptamanii viitoare, daca nu se prelungeste din  diferite motive .
legendary
Activity: 1568
Merit: 1057
Actualizare Campanie de Recompense LUNYR!

Lunyr a inceput validarea si colectarea adreselor ETH pentru campania de recompense!

Aplicati in urmatoarele 144 ore (6 zile) urmand instructiunile de mai jos:

Urmati acest link: https://bitcointalksearch.org/topic/annbounties-lunyr-decentralized-knowledge-base-on-ethereum-completed-1819566 (Postati acolo!)

Postati in urmatorul format:


Adresa ETH : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Link catre profilul dvs. BitcoinTalk: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Scrieti Y/N la campania la care ati participat

Blog -  Y/N
Twitter    -  Y/N  **Plus numele contului Twitter (Doar daca ati participat)
Signature - Y/N
Translation - Y/N
legendary
Activity: 1568
Merit: 1057
Actualizare 27 Aprilie, 2017 !! Campania de Strangere de Fonduri LUNYR se va termina la atingerea block-ului 3,613,560 a retelei Ethereum, ~ 27-28 Aprilie, 2017 !!

Fonduri colectate pana in acest moment:

 - 40,220 Ether!

 - Reprezentand ~2,144,933 $ USD!

 - 1,769,661 token-uri LUN emise pe blockchain-ul Ethereum!


hero member
Activity: 570
Merit: 500
      Are cineva idee cum se distribuie token-urile  pentru campaniile de recompense? vor cere o adresa de Ether prin mesaj personal sau trebuie sa completam ceva formulare? Optiunea de inregistrare pe site nu exista. Multam!
Din pacate nu detin informatii despre acel lucru ( inca) dar este posibil sa ceara o adresa de Ethereum prin PM. Am sa ma interesez  si voi reveni cu amanunte.
Din ce am citit, in urmatoarea perioada, ei au zis ca zilele urmatoare, vor da mai multe informatii despre  procedura, probabil va fi prin Pm sau ceva formular. Tot ce au ei nevoie este  o adresa de Ethereum din cate inteleg.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1057
      Are cineva idee cum se distribuie token-urile  pentru campaniile de recompense? vor cere o adresa de Ether prin mesaj personal sau trebuie sa completam ceva formulare? Optiunea de inregistrare pe site nu exista. Multam!
Din pacate nu detin informatii despre acel lucru ( inca) dar este posibil sa ceara o adresa de Ethereum prin PM. Am sa ma interesez  si voi reveni cu amanunte.
legendary
Activity: 977
Merit: 1011
      Are cineva idee cum se distribuie token-urile  pentru campaniile de recompense? vor cere o adresa de Ether prin mesaj personal sau trebuie sa completam ceva formulare? Optiunea de inregistrare pe site nu exista. Multam!
legendary
Activity: 1568
Merit: 1057
Campania ICO se termina putin mai tarziu decat s-a anticipat,  respectiv in ziua de  27/28 Aprilie 2017 ( in functie de fusul orar al fiecarei zone)

Mai multe detalii aici: https://medium.com/lunyr/last-chance-to-join-the-crowdsale-on-april-27-28-3e2597ebfa18
O zi doua in plus nu mai conteaza atat de mult ca timp de asteptare ( pentru cei care au cumparat deja LUN) si in plus se mai aduna ceva Ether la suma totala. Pana la urma s-au sincronizat bine pentru ca sfarsitul acesta de luna pare sa fie al ICO-urilor.
S-a dus la 33,475 ETH, foarte posibil sa ajunga pe la 40,000 sau peste, oricum campania a fost o reusita ( nu au atins pragul maxim dar acest aspect este irelevant acum) Ramane de vazut cum vor aborda "foaia de parcurs"/etapele si cum va fi primit de catre  comunitate, produsul final...Dar pana acolo mai este....
hero member
Activity: 570
Merit: 500
Campania ICO se termina putin mai tarziu decat s-a anticipat,  respectiv in ziua de  27/28 Aprilie 2017 ( in functie de fusul orar al fiecarei zone)

Mai multe detalii aici: https://medium.com/lunyr/last-chance-to-join-the-crowdsale-on-april-27-28-3e2597ebfa18
O zi doua in plus nu mai conteaza atat de mult ca timp de asteptare ( pentru cei care au cumparat deja LUN) si in plus se mai aduna ceva Ether la suma totala. Pana la urma s-au sincronizat bine pentru ca sfarsitul acesta de luna pare sa fie al ICO-urilor.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1057
Campania ICO se termina putin mai tarziu decat s-a anticipat,  respectiv in ziua de  27/28 Aprilie 2017 ( in functie de fusul orar al fiecarei zone)

Mai multe detalii aici: https://medium.com/lunyr/last-chance-to-join-the-crowdsale-on-april-27-28-3e2597ebfa18
legendary
Activity: 977
Merit: 1011
    Este prea repede pentru tras concluzii despre ce pret va avea un Token LUN, probabil nu mai putin decat pretul ICO.
Intr-adevar  chestia cu cantitatea conteaza pentru ca o cantitate mai mica poate conduce in timp la un pret mai mare, dar regula nu este valabila mereu.
hero member
Activity: 1134
Merit: 500
au atins 30k eth  Grin si numaratoarea continua  inca pentru aproape doua zile, acum nu stiu daca este bine sau nu, pentru investitori mai ales desi, pretul fix imi creaza o oarecare stare de liniste
mizam pe o cantitate mica asta generand oarecum un pret mai mare dupa listarea pe exchangeuri.
Pages:
Jump to: