Pages:
Author

Topic: [ANN] SUQA - page 2. (Read 18972 times)

legendary
Activity: 1184
Merit: 1017
October 26, 2018, 07:35:13 AM
faize yatırdığımız miktarı lazım olduğunda faizden çekebiliyormuyuz yoksa o süre boyunca beklemek zorundamıyız.

cüzdan açık kalmak zorunda mı

1. faiz süresi dolmadan çekemezsin (ama faiz süresini sen kendin belirlersin ister 1 gün koy ister 100 gün)

2. cüzdan açık kalmak zorunda değil.
member
Activity: 314
Merit: 10
October 26, 2018, 05:09:12 AM
faize yatırdığımız miktarı lazım olduğunda faizden çekebiliyormuyuz yoksa o süre boyunca beklemek zorundamıyız.

cüzdan açık kalmak zorunda mı
member
Activity: 653
Merit: 11
October 26, 2018, 05:03:25 AM
Stex wallet acildi. Bugun isleme girecek. Stex referral linkinizi tanidiklariniza yollayip indirim kazanabilirsiniz.
legendary
October 26, 2018, 04:30:34 AM
jr. member
Activity: 42
Merit: 1
October 25, 2018, 09:45:12 AM
Yani raven varkende biraz zorlaştı şansı. Malum son zamanların en çok sevilen coini. Ama tabii suqa bir şekilde o potaya girmeyi başardı aslında. Önemli olan sonrası. Mesela 5,5yıl sonra neler olacak. Bu piyasada hem uzun hem kısa bir süre.

En büyük eleştirim kesinti içindi. Ve halada öyle aslında. Onun dışında diğerleri tolere edilebilir hatta görmezden gelinebilir. Kendine yer edinmiş coinlerle bu kıyaslamayı yapmak anlamsız olur.

Merkeziyetsiz coinler iş yapar. Bu devfeeyi borsaya, kampanyaya vs kullanıyoruz diyebilirsiniz elbet ama bunları ücretsiz “güvenilmeyle” yapanlarda var ve daha büyük güven ve inanç ortaya koyuyor.

Ayrıca 300suqa gönderiyorum 8suqa kesiyor ki fee 0.0001 görünmesine rağmen. Ve bu deposit yaptığım halde. Ve deposit süreleri dolunca ortaya çıkan bişey.

Selam,

Timelock deposit yaparken aşağıdaki ayarları yaptığımda minicik bir FEE alıyor, sonuçta blockchain içinde hızlı bir transaction yapmaya ihtiyacın olmadığı için, lock ederken şu ayarları kullanmayı dener misin?

Yani pay only the minimum fee ve send as zero transaction fee seçersen 0.0001 alması lazım.

member
Activity: 602
Merit: 32
October 23, 2018, 08:29:37 AM
Yani raven varkende biraz zorlaştı şansı. Malum son zamanların en çok sevilen coini. Ama tabii suqa bir şekilde o potaya girmeyi başardı aslında. Önemli olan sonrası. Mesela 5,5yıl sonra neler olacak. Bu piyasada hem uzun hem kısa bir süre.

En büyük eleştirim kesinti içindi. Ve halada öyle aslında. Onun dışında diğerleri tolere edilebilir hatta görmezden gelinebilir. Kendine yer edinmiş coinlerle bu kıyaslamayı yapmak anlamsız olur.

Merkeziyetsiz coinler iş yapar. Bu devfeeyi borsaya, kampanyaya vs kullanıyoruz diyebilirsiniz elbet ama bunları ücretsiz “güvenilmeyle” yapanlarda var ve daha büyük güven ve inanç ortaya koyuyor.

Ayrıca 300suqa gönderiyorum 8suqa kesiyor ki fee 0.0001 görünmesine rağmen. Ve bu deposit yaptığım halde. Ve deposit süreleri dolunca ortaya çıkan bişey.
member
October 18, 2018, 12:49:30 PM
Suqa için bu iyi bir haber. Ekosistemi iyi kurgularsanız herkese kazandırma potansiyeli elbette ki mevcut.
En iyisini yapmaya çalışacağız ve herkesin kazanmasını sağlayacağız. Hem şimdi hem ekosistem faaliyete geçtikten sonra hemde asıl 5.78 yıl sonra. Dışardan madencilik yoluyla SUQA gelmeyi bırakıp içeride dolanan milyonlarca SUQA coinin biyerden gelmesi gerekince yokluk başlayacak. Bu ekosistemin içinde bulunan herkese faydası olacak hele ilk başlarda fazla donator ya da iş veren olmazsa o zaman orada bulunanlar 100K SUQA yı kapacak erken girmek çok önemli ve biz daha borsaya bile girmedik SUQA Foundation rewards ödül poollarında 5 kişide olsa 50 kişide olsa söylenilen tarihlerde o ödemeleri yapmak zorunda. Tüm dünyada elektrikler ve internet kesilmez ise SUQA projesinin sonsuza kadar ilk günkü gibi aynı şevkle arzuyla destek vereceğinden emin olabilirsiniz.
member
Activity: 633
Merit: 15
October 18, 2018, 11:34:35 AM
Suqa için bu iyi bir haber. Ekosistemi iyi kurgularsanız herkese kazandırma potansiyeli elbette ki mevcut.
member
October 18, 2018, 11:26:57 AM
Sevgili Türk takipçilerimiz SUQA 2 hafta içinde 3 adet exchange e girecektir anlaşması ödemesi yapılmıştır. Buradan spekülasyon yapmak istemiyorum ama merak edenler projeye inanan diğer takipçilerimize sorabilirler belki vardır bir bildikleri. Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. SUQA'yı ülkemizin gurur duyacağı ve erken giren herkesin çok para kazanacağı bir proje yapacağız. Takımın hiçbirzaman bozulmayacağının ve  takımdan hiçbir üyenin her 6 ayda bir yapılacak olan zorunlu official hard fork dışında fork yapamayacağını belirtiriz. Garanti ederiz. Isteyen herkesle tanışırız sorularına cevap veririz. Discord SUQA kanalında nickim cryplander hiçbir sorunuz ya da selamınız geri çevrilmez. Buyrun sizde gelin yanımıza hep beraber gücümüze güç katalım.
member
October 17, 2018, 06:07:47 PM
Ben kazdıklarımı satmıyorum işte üstad sorun orda Smiley
full member
Merit: 114
October 17, 2018, 04:05:20 PM
Mining yapanlar SUQA ya şans tanımalı.
Pozitif yönleri;  pre-mine yok, sizi dolandıracak ico olayı yok, henüz resmi olarak herhangi bir borsada yayınlanmadı zaten. Herhangi bir koinin forku değil, kendi x22i algoritmasını kullanıyor. Offline cüzdanda vadeye göre faiz geliri verebiliyor.
Eksi yönleri; ekipte türklerin olması ve dev fee biraz fazla olması.
Dev feeyi de arkadaşlar nerelere harcanacağını hesaplayıp belirtmişler :
Core Developers2.5%
Foundation Rewards2.5%
Marketing and Bounties2.2%
Exchanges Listing2.2%
Website Development and Hosting0.5%
Legal Fees0.1%

İleride bu koin iyi iş yaparsa türklere ait negatif güveni temizleyebilme ihtimali var.

Premine yok?
Keşke diğerleri gibi %1 premine olsaymış. Yada %5.. adamlar kazdığımızdan %10 alıyo. Otomatikman zaten premine etmişten beter olmuş. Keşke %5 etselermiş Smiley
Valla üstadlar türkler varsa kaçın Smiley hiç pozitif olmaya gerek yok Smiley

sen kazdığın toplam coine bak, senden %10 da kesse şuan OTC den sattığında bundan daha karlı coin var mı?
Eğer günlük kaz-sat tarzında bir miner isen şuan bunu kafaya takmanın hiç bir manası yokki çünkü şuan kaz-sat yaptığında sana en iyi parayı kazandıracak koin bu. Varsa daha karlı olan yaz heres onu kazsın çok ciddi söylüyorum.
brand new
Activity: 0
Merit: 0
October 17, 2018, 03:21:17 PM
Şunun matematiğini yapabileceğinizden şüphem yok;

%5 pre-mine alıp kaçmak mı kolay? yoksa yıllarca bekleyip her mine edilen bloktan pay alıp bu değere ulaşıp kaçmak mı?

"İnsan karşısındakini kendi gibi bilirmiş" derler; yazdıklarınız edep sınırlarını aştığı için sizinle aynı tondan cevap yazmak zorunda kalıyorum kusura bakmayın.

Daha bir ay olmadan binlerce kişiden çeşitli cevap ve sorular aldık; olumlu olumsuz tüm yorumlara cevap verdik. Fakat şu başlıktaki ardı arkası kesilmeyen; tutarlı en ufak yanı olmayan; arkasında bir gram bilgi/dayanak olmayan saçma sapan konuşmaları hiçbri milletten yapan olmadı. Utanç kaynağısınız gözümde.

Okumayacağınızı; klavyeye oturmak suretiyle cümeleler üreteceğinizi bilmeme rağmen son bir kez şansımı deneyip az aşağıya Türkçe witepaper bırakıyorum.

https://suqa.org/file/2018/10/suqa-whitepaper-tr.pdf

Halen okumaya üşenmeyen olursa hakkımızda yazılan ufak bir yazıyı da ekliyorum. Sanırım bu siteyi bilmeyen yoktur aramızda?

https://cryptomining-blog.com/10344-suqa-an-interesting-new-crypto-project-with-a-new-x22i-algorithm/

İyi günler.

member
October 17, 2018, 12:35:44 PM
Pozitif yönleri;  pre-mine yok, sizi dolandıracak ico olayı yok, henüz resmi olarak herhangi bir borsada yayınlanmadı zaten. Herhangi bir koinin forku değil, kendi x22i algoritmasını kullanıyor. Offline cüzdanda vadeye göre faiz geliri verebiliyor.
Core Developers2.5%
Foundation Rewards2.5%
Exchanges Listing2.2%
Legal Fees0.1%

İleride bu koin iyi iş yaparsa türklere ait negatif güveni temizleyebilme ihtimali var.

Premine yok?
Keşke diğerleri gibi %1 premine olsaymış. Yada %5.. adamlar kazdığımızdan %10 alıyo. Otomatikman zaten premine etmişten beter olmuş. Keşke %5 etselermiş Smiley
Valla üstadlar türkler varsa kaçın Smiley hiç pozitif olmaya gerek yok Smiley
newbie
Activity: 4
October 17, 2018, 12:06:01 PM
1 milyar sup ? faiz ? ve türkler.. yine yandı bizim türklerin parası vurgun kokusu buram buram kokuyor
member
Activity: 633
Merit: 15
October 17, 2018, 12:02:13 PM
Core Developers2.5%
Foundation Rewards2.5%
Exchanges Listing2.2%
Legal Fees0.1%

newbie
Activity: 3
October 17, 2018, 11:45:30 AM
bende mine ediyorum kesinlikle şans verilmeye değer bir proje olduğuna inanıyorum .ali bey'in ilgisini çekmesi ve şans vermesi bile başlı başına yeterli benim için.bol şanslar...
member
October 17, 2018, 10:34:06 AM
dolandırıcılık ya pre mine yok demişler var borsa demişler yok kendi aralarında 3 4 trolle satoshi belirliyorlar zaten türkler milleti dolandırırlar giriş bile yapmayın elektriğinizi boşa yakmayın
Zaten Türkler dolandırırlar derken önce terbiyesizlik yapıp Türkçe forumunda Türk milletine hakaret etmişsin bunlar bir Türk'e yakı
şacak kelimeler değil.
Erken, ucuzdan  alamadığın ya da yeteri kadar kazamadıgından dolayı mı hiç okumadğın bir projeye çamur atıyorsun yoksa kazıyacak ya da satın alacak imkanın yok benim olmayacaksa kimsenin olmasın mantığıyla mı yola çıktın. Ingilizcen yokta ta mı anlamadın yoksa hem ingilizcen var hem okudun hemde anlayamadın mı? Türkçe White Paper(beyaz Kağıt) yarın hazır okuyabilirsin diyeceğim ama onu anlayacağında şüpheli.

Her ne kadar senin gibi okuduğunu okumadığnı anlamayan ya da niyeti kötü olan insanlar olsa bile onlara cevapları görüyoruz ki projemize inanan Türk mining dünyasında çok önemli yeri olan en başta Ali Pura ve projeye inanan, güvenen parasını bağlayan elektrik harcayan tüm destekçilerimize teşekkür ediyoruz.

Biz kalabalık ve profesyönel bir ekibiz ve her soruya verecek cevabımız var.

Aramıza hoş geldin Ali Pura.

Happy Mining Smiley
legendary
October 17, 2018, 09:24:45 AM
dolandırıcılık ya pre mine yok demişler var borsa demişler yok kendi aralarında 3 4 trolle satoshi belirliyorlar zaten türkler milleti dolandırırlar giriş bile yapmayın elektriğinizi boşa yakmayın

Kardeş SUQA nın ne dolandırıcılığını gördün? merak ediyorum sadece.
jr. member
Activity: 42
October 17, 2018, 08:43:30 AM

Maaşallah 14 ekimde register olup, direkt bu konuya yazmak da çok hoş.

Premine olmadı, ben ilk mine edenlerden ve ANN açanlardan biriyim.

3-4 troll dediğiniz discord da anlık 750 kişi var trading channel'de , sadece alım ve satım için MNRANK sitesinde escrow servisi kuruldu,tamamen 3. parti kişilerce.

Dünya kadar RUS , ÇİNLİ ve AMERİKALI Suqa ile ilgili videolar çekip yayınlıyor, siz de gelip dolandırmak demişsiniz.

Şunu çok merak ediyorum, whitepaper'ı okumamışsınız belli, ICO olmadan, yani para toplamadan, sadece mining yapılarak insanları nasıl dolandıracaklar? Bunu bir açıklayın da bizde aydınlanalım.

jr. member
Activity: 168
October 17, 2018, 08:40:19 AM
Hocam çeviri için teşekkürler proje fikir olarak iyi dediğinize göre bu projenin çözümü baya zor tabi bu güvenirliğini artırıyor ama piyasada bay çok iyi projeler var bence iyi yatırım almaz diye tahmin ediyorum. Yine de emeğinize sağlık
Pages:
Jump to: