Pages:
Author

Topic: [ANN] [TGE] [LOAN] Lendoit - ICO ertelendi - page 9. (Read 4458 times)

sr. member
Activity: 288
Merit: 250
October 10, 2017, 03:38:51 PM
o kadar çok ico varki hangisinin imzasına gireyim karar veremiyorum Smiley
hero member
Activity: 742
Merit: 501
October 09, 2017, 06:25:50 PM
Hardcap/Soft cap ile bir bilgi varmı? Bounty ler ne zaman açıklanır. ICO lara girmekten vaz geçtim ama bu iş tutar gibi.
Token satışıyla ilgili tüm bilgiler ileride yayınlanacak. Daha 2ay var token satışına... Hiçbir bilgi verilmedi. Aralık'larda...
sr. member
Activity: 644
🤖UBEX.COM 🤖
October 09, 2017, 05:01:04 PM
Hardcap/Soft cap ile bir bilgi varmı? Bounty ler ne zaman açıklanır. ICO lara girmekten vaz geçtim ama bu iş tutar gibi.
full member
Activity: 457
Merit: 101
October 09, 2017, 04:57:59 PM
Proje güzel, ekipte sağlam.takipteyim.
hero member
October 09, 2017, 01:11:41 PM
full member
Activity: 201
Merit: 100
Proof-of-Asset Protocol
October 09, 2017, 12:17:23 PM
özel mesajla davet edilmek çok yanlış bence. demekki reklam vs için bütçeleri yok, ekipte kalabalık aslında 18 kişiler, ceplerinden ufak bi miktar çıkarsalar reklamın kralını yapar böyle mesaj dilenciligine girişmelerine gerek kalmaz.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
October 09, 2017, 11:46:43 AM
Aslında bir bakıma da reklama önem vermelerini de gösterebilir biraz iyimser bakarsak ama çok yapılan bişey olmadığı için bize profesyonellik dışı gelebilir. Çok merak ediyorum tutucak mı ico yapabilecekler mi?
sr. member
Activity: 473
"Proof-of-Asset Protocol"
October 09, 2017, 11:39:36 AM
Beyinsi çevirdiğinden dolayı projeye kaliteli gözüyle bakıyorum fakat ekibin özel mesajla Bounty kampanyasından haberdar etmesi bana çokta profesyonel gelmedi. Şu ana kadar kullanıcılarla bu kadar içli dışlı olupta para kazanabilen bir ico süreci gördüğümü sanmıyorum. Belki bu bir ilk olabilir, üç beş atılabilir.
sr. member
Activity: 288
October 09, 2017, 11:08:59 AM
icosuna daha çok varmış. belki aysonu bende katılabilirim ama şuan çok erken,
hero member
October 08, 2017, 06:06:45 PM
Bu Projeyi bir yerde gördüm diyordum meğersem Pm atıp beni kampanyasına çekmeye çalışmış. Smiley Farklı bir proje yalnız pm atıp ilgi çeken projeler genelde vasatın altında kaldı ama beyinsi çevirdiyse vardır bir şey en azından bir ucundan tutarız bakalım.
hayır. şuan, benim içinde özel bir durumu yok bu tokenin... Tutup tutmayacağını zamanla göreceğiz.

PM olayınıda, "başlangıç için bir kere yapalım dedik" dediler, tekrarlamazlar herhalde
hero member
Activity: 882
Merit: 507
October 08, 2017, 05:57:58 PM
Bu Projeyi bir yerde gördüm diyordum meğersem Pm atıp beni kampanyasına çekmeye çalışmış. Smiley Farklı bir proje yalnız pm atıp ilgi çeken projeler genelde vasatın altında kaldı ama beyinsi çevirdiyse vardır bir şey en azından bir ucundan tutarız bakalım.
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
October 08, 2017, 05:27:31 PM
Lending projeleri çokda başarılı olamıyor gibi geldi bana .  Umarım bu başarılı olurda ETH lerin faayizini yeriz.
eski icolardan Wetrust da bu tarz proje diye biliyordum ama değilmiş sanırım karşılaştırmaya almamışlar. O da başarılı olamamıştı, fiyatı çok düşük
sr. member
Activity: 588
Merit: 354
October 08, 2017, 05:20:02 PM
Lending projeleri çokda başarılı olamıyor gibi geldi bana .  Umarım bu başarılı olurda ETH lerin faayizini yeriz.
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
October 08, 2017, 05:13:20 PM
ethlend i daha iyi projeye benzettim ama bounty dağıtım oranlarını beğenmedim, bu yüzden şimdilik lendoiti seçtim. imzaya duralım şimdilik
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
October 08, 2017, 03:18:25 PM

Bu ayın sonunda direk imzasına da katılırım icosuna da beyinsi çevirisini yaptıysa gözüm kapalı varım  Grin Grin Grin Grin
yok bana güvenipte iş yapmayın Smiley 1 Ağustostan sonra, token satışlarına katılmayı herkes gibi bende sicak bakmıyorum. Token satışından sonra çoğu coin yarı yarıya çakılıyor, birde  borsalarda listenme zorlaştı.  Ana konu olur, bu konu olur projeyi tartışıp değerlendirebiliriz. Şimdilik boştaysanız ödül kampanyaları değerlendirilebilir. Ama token satışına yaklaşık 2-2,5ay daha var...

Zamanında iyi kaldırdık hocam sizin çevirilerinizden bırakın birazda kaybedelim kaybedeceksek Smiley Fazla girmiyorum icolara maaşın %25ini icolara ayırdım. Senin çevirilerine kendimce söz verdim %10 direk Cheesy
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
October 08, 2017, 02:18:52 PM
Ekip oldukça kalabalık ruslar bu işin üstesinden gelir diye düşünüyorum . Fakat kafada çok fazla soru işareti var .
Bu döngü nasıl sağlanacak . Teminat neye göre verilecek Smiley tefecilik usülü bile yapılamaz ağ çok geniş . Whitepaper çıktığında detaylı bir şekilde okunsa akla yatsa bile tamamen " güven " aşılaması nasıl olur bilmiyorum .
hero member
October 08, 2017, 01:47:50 PM
Bu elemanlar herkese PM atarak bounty için üye çekmeye çalışıyorlar. Bu stratejiyi izleyen hiçbir projenin başarılı olduğunu görmedik. İstatistiksel olarak başarısız olacakları kesin. Advisor olarak Ram var, dolandırıcılığa nasıl hack süsü veriliri anlatıyor herhalde. Güzel advice. Smiley
Eleştrilerin tam yerinde olmuş,haklı olabilirsin, bakalım artık Token satış işine daha çok var, daha çok tartışılır proje....

PM ile reklam yapan projelerden bende hep kuşkulanmışımdır, PM atılmasın diye söyledim, dururlar inş....

Yine mi bu ruslar?
Gerçekteki kredibilite bilgilerine nasıl ulaşacaklar ben o tarafına takıldım, becerebilirlerse güzel..
Kurucular ve danışmanların çoğu israil asıllı...

Bu ayın sonunda direk imzasına da katılırım icosuna da beyinsi çevirisini yaptıysa gözüm kapalı varım  Grin Grin Grin Grin
yok bana güvenipte iş yapmayın Smiley 1 Ağustostan sonra, token satışlarına katılmayı herkes gibi bende sicak bakmıyorum. Token satışından sonra çoğu coin yarı yarıya çakılıyor, birde  borsalarda listenme zorlaştı.  Ana konu olur, bu konu olur projeyi tartışıp değerlendirebiliriz. Şimdilik boştaysanız ödül kampanyaları değerlendirilebilir. Ama token satışına yaklaşık 2-2,5ay daha var...

It is need to see the Whitepaper. Everyone get borrow but it is not easy to find a lender. What will be the assurance that lenders can get the money back. It is need to see the details.
Ben inceleyemedim wp'yi... Token satışına daha zaman var, zamanla ayrıntıların nasıl olacağını tartışmalarda görebiliriz.
full member
Activity: 336
October 08, 2017, 12:47:48 PM
Katılıyorum aynı endişelere sahibim gizlilik bu işte riskli gibi iyi incelemek  lazım nedir ne değildir.

It is need to see the Whitepaper. Everyone get borrow but it is not easy to find a lender. What will be the assurance that lenders can get the money back. It is need to see the details.

Ana konusuna mesaj yazayım derken buraya yazdınız sanırım.
full member
Activity: 532
October 08, 2017, 12:38:08 PM
Kripto paraların en büyük güzelliği gizlilik zaten. Kredi puanı olsa nolur arttırıp büyük vurgun yaparlarsa bu parayı kim temin edecek? Ben kendilerinin böyle bir topa gireceklerini sanmıyorum. Millet gizlilik var diye deli gibi scam yapıyor aman beni nerden bulucaklar diye. Burdaki sistemin düzgün kusursuz bi şekilde çalışmayacağına eminim, illaki mağdur olan insanlar olacaktır.
full member
Activity: 672
Merit: 110
October 08, 2017, 12:29:31 PM
beyınsı hocam tanıtmıssa gozu kapalı ımzasına gırırmelı Cheesy cok uzun surecek basarılı olurlarsaa guzel getırı getırebılır .ama bende cözemedim bu kredı ısını nasıl temınata donusturecekler gorecegız
Pages:
Jump to: