Pages:
Author

Topic: [ANN] UBEX.com - Merkezi Olmayan Küresel Reklam Borsası - page 2. (Read 3316 times)

copper member
Activity: 476
Merit: 110
Ödüller direk ETH adreslerine mi gönderilecek acaba ? Yoksa üye olduğumuz yerden mi talep edeceğiz .

Ödüller önce Ubex hesabınıza yollanacak. Orada cüzdan bilgilerinizin doğru olduğuna emin olun. Gönderim önce web sitesine yapılacak, daha sonra Ethereum adresinize yollanacak.

airdop ödülleri oraya yansımış,  bitcointalk bounty katılımları da mı aynı şekilde önce oraya gönderilecek acaba, ben withdrawal yaptım tokensale adresindekileri, bu konu bilginiz var mı hocam?

Airdrop tokenleri nereye geldiyse bounty ödülleri de oraya gelecek. Aynı şekilde withdraw yapacaksınız. Dağıtım konusunda listenin Ubex'e gönderildiğini biliyorum fakat dağıtımın tam olarak ne zaman olacağı ile ilgili net bilgi yok, bu ay sonuna kadar gerçekleşir diye tahmin ediyorum.
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
Ödüller direk ETH adreslerine mi gönderilecek acaba ? Yoksa üye olduğumuz yerden mi talep edeceğiz .

Ödüller önce Ubex hesabınıza yollanacak. Orada cüzdan bilgilerinizin doğru olduğuna emin olun. Gönderim önce web sitesine yapılacak, daha sonra Ethereum adresinize yollanacak.

airdop ödülleri oraya yansımış,  bitcointalk bounty katılımları da mı aynı şekilde önce oraya gönderilecek acaba, ben withdrawal yaptım tokensale adresindekileri, bu konu bilginiz var mı hocam?
member
Activity: 504
Merit: 11
finally yani sonunda herkes kaç token alacak açıklamışlar yazıklar olsun ki 3 aylık emeğime karşılık 101 dolarlık token görünüyor. xyo da bile 2 hafta kalıp 300 dolarlık token almıştım nerede o eski bountyler he heeyt

Ne yapalım hocam. Sağlık olsun demekten başka bir şansımız var mı?
İnşallah 1,5 ay önceki fiyatları tekrar görürüz de o zaman yüzümüz güler.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
finally yani sonunda herkes kaç token alacak açıklamışlar yazıklar olsun ki 3 aylık emeğime karşılık 101 dolarlık token görünüyor. xyo da bile 2 hafta kalıp 300 dolarlık token almıştım nerede o eski bountyler he heeyt
copper member
Bounty konusunda bir gelişme var mı ? Daha ne kadar bekleyeceğiz . Alıştık artık fakat biride çıkıp süpriz yapsın .

Henüz net bir bilgi paylaşılmadı dağıtımla ilgili, spreadsheetin tekrar kontrol edeceğinden ve itirazların değerlendirileceğinden bahsediliyor. Günlük olarak bakıyorum ama henüz şu gün dağıtılacak diye bir bilgi verilmedi. Dağıtım ile ilgili net tarih verildiğinde buradan paylaşacağım.
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
Bounty konusunda bir gelişme var mı ? Daha ne kadar bekleyeceğiz . Alıştık artık fakat biride çıkıp süpriz yapsın .
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Şuan ki verilen stakelere göre content için 1 stake 300 civarı token yapıyor. Katılan total insan sayısı 5000'e yakın. Bu yüzden ödüller oldukça düşük oldu. Artık kısmet diyip bir ubex'in 0.1 - 1.00 dolar aralığına çıkması için dua edicez Cheesy
member
Zaten bounty devam ediyor iken KYC yapılması istenmişti. Bu arada bounty kazançları panele yansıyacakmış. Ayın 29'undan sonra ara ara https://tokensale.ubex.com linkinden giriş yapıp kontrol edebilirsiniz.
jr. member
bounty hunterleri üzmüş bir ico sanırım. inceleme amaçlı girdim fakat genel olarak yakınmaları okudum. umarım düzeltirler ve kazan kazana dönüşür. proje gelecek vaat eden proje olarak görünüyor.

♦ SIMDAQ-Learn how to trade profitable! ♦
Mesela benim makaleme ico fiyatıyla 5 dolar bile etmeyecek token yollayacaklar Smiley Bir de KYC istiyorlar yollamak için. Airdrop tadında bir bounty yapmışlar anlayacağınız.

sitesinde kyc yapmıştım şu an için ico değerine göre çöp oldu tabi ama bounty için ayrıca kyc yapmamız gerekiyor mu? Yoksa aynı etherium adresi olması yeterli, gerçekten sıkıntılı bir bounty oldu ufak da olsa bir şeyler gelirse ne ala artık.
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
bounty hunterleri üzmüş bir ico sanırım. inceleme amaçlı girdim fakat genel olarak yakınmaları okudum. umarım düzeltirler ve kazan kazana dönüşür. proje gelecek vaat eden proje olarak görünüyor.

Mesela benim makaleme ico fiyatıyla 5 dolar bile etmeyecek token yollayacaklar Smiley Bir de KYC istiyorlar yollamak için. Airdrop tadında bir bounty yapmışlar anlayacağınız.
member
Çok şükür ki açıklandı. Siteye yüklemeyip e-tablo yayınlamışlar.
Benim 5 kalemden 3'ü hatalı olduğu için istediği formatta PM gönderdim. Siz de kontrollerinizi yaptıktan sonra, varsa sorunlu olan kısımları 29.10.2018 tarihine kadar bildirebilirsiniz. Sonrasında itiraz kabul edilmeyecekmiş.
jr. member
Activity: 84
i love cryptocurrency

jr. member
Ubex' in final spreadsheet'i yayınlandı arkadaşlar, ubex bounty kampanyasına giren arkadaşlar bakabilirler almış oldukları stakelere.

hocam linki var mı nerede ben göremedin? Bounty olarak kendi sitesinde stakeler hala sıfır gözüküyor? Bir de bu telegram vardı o ne oldu çok acayip bir kampanya oldu cidden bakalım bir şey gelecek mi Smiley
member
Activity: 490
Merit: 16
Ubex' in final spreadsheet'i yayınlandı arkadaşlar, ubex bounty kampanyasına giren arkadaşlar bakabilirler almış oldukları stakelere.

Arkadaşın birinin söylediklerini gördüm bir de bounty listesine baktım sayfasından da çok kazançlı bir bounty olmamış sanırım umarım translate yapan vipganyan kardeşimiz iyi para kazanır. yoksa imzası 3 aya göre leş
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
member
Activity: 602
Merit: 12
Ubex ico satışı sürecinde oldukça başarılı bir süreç geçirdi ancak bounty konusunda aynı hassasiyeti göstermediler. Bakalım son durum ne olacak
copper member

Hareketlerini biraz inceledim Ubexin 700 ile 950 arasında çok sık gidip geliyor. Çok güzel para kazandı alttan alıp yukardan satanlar. Bounty için Anton sayımın tamamlandığını ve gireceklerini söyledi. Bounty sonuçları ve dağıtım ICO bittikten 1 ay sonra demişlerdi zaten, sanırım 1 haftası kaldı.
member
Gerçekten yılan hikayesine döndü.
Ne zaman geleceği bir tarafa ne kadar geleceğini bile bilmiyoruz. Katılımın normalden fazla olduğu bir kampanya da neden her şeyi son güne bırakırlar ki?
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Fiyatı çok dalgalı gain ve loser bölümde atmayıp duruyor.
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
@vipganyan teşekkürler hocam bilgi için. Bu arada stakeler hala güncellenmedi ya, herhalde biraz daha sürecek gibi duruyor stake'lerin güncellenmesi. Duyuruda yok bununla ilgili.
Pages:
Jump to: