Pages:
Author

Topic: [ANN] 🔵 UTRUST 🔵 Przenosi krypto płatności do mainstream'u - page 9. (Read 30687 times)

sr. member
Activity: 518
Merit: 257
Czasem wydaje mi się, że jest już ICO na wszystko Wink

W ostatnim czasie faktycznie ICO wyrastają jak grzyby po deszczu, jednakże jak sami widzimy z płatnościami kryptowalutami w realnym świecie jest spory problem. Jeżeli UTRUST stanie się tak popularny jak PayPal, możemy liczyć na szybką popularyzację kryptowalut i ogromny wzrost ich wartości.
W przypadku UTRUST będzie możliwość płatności większością kryptowalut - będziesz mógł wybrać w którego portfela chcesz zapłacić - UTRUST w locie zamieni to na waluty fiat, które otrzyma sprzedawca. Przy takim rozwiązaniu możliwa będzie płatność kryptowalutami w każdym sklepie, bo sprzedawca i tak otrzyma lokalną (fiat-owską) walutę.



sr. member
Activity: 518
Merit: 257
Ciekawy projekt. Sprzedawałem kiedyś dobra cyfrowe ( klucze CD-KEY ) i wiem jaki jest to wyzwanie. Na przykładzie PayPal'a
Dla kupującego super, gorzej jednak dla sprzedawcy bo w przypadku dóbr cyfrowych każda reklamacja jest rozstrzygana na korzyść kupującego.
Chcąc uniknąć chargeback'u zdecydowałem się na kryptowaluty jednak poza małą akceptacją w tym przypadku kupujący musi mieć do nas zaufanie, wydaje mi się, że "UTRUST" rozwiązuje ten problem.

W przypadku UTRUST nie każda reklamacja będzie rozstrzygana na korzyść kupującego. Na pierwszym etapie uruchamiany będzie czat pomiędzy dwiema stronami - kupującym i sprzedawcą, gdzie będą próbować dojść do porozumienia w przyjazny sposób Smiley W przypadkach np. pomyłek przy transporcie itp. gdzie sprzedawca może od razu uznać swój błąd.

Jeżeli w ciągu 7 dni problem nie zostanie rozwiązany, kupujący otrzyma możliwość zgłoszenia roszczenia do mediatora. Operator UTRUST przyłącza się do dyskusji jako arbiter i mediator. Jeżeli uzna, że faktycznie zaistniał problem przechodzimy do kolejnego kroku.

Mediator przejmuje kontrolę na czacie i zbiera dowody z obu stron. Po ich ocenie, zleca refundację środków kupującemu lub przyznaje fundusze sprzedawcy.

Ogólnie rzecz biorąc, proces będzie znacznie krótszy niż w przypadku istniejących już systemów płatniczych online. Nie będzie się też trzeba martwić o obciążenie zwrotne "chargeback". W przypadku UTRUST tego nie będzie.



full member
Activity: 172
Merit: 134
Explore Crypto
Czasem wydaje mi się, że jest już ICO na wszystko Wink
full member
Activity: 158
Merit: 100
Ciekawy projekt. Sprzedawałem kiedyś dobra cyfrowe ( klucze CD-KEY ) i wiem jaki jest to wyzwanie. Na przykładzie PayPal'a
Dla kupującego super, gorzej jednak dla sprzedawcy bo w przypadku dóbr cyfrowych każda reklamacja jest rozstrzygana na korzyść kupującego.
Chcąc uniknąć chargeback'u zdecydowałem się na kryptowaluty jednak poza małą akceptacją w tym przypadku kupujący musi mieć do nas zaufanie, wydaje mi się, że "UTRUST" rozwiązuje ten problem.
sr. member
Activity: 518
Merit: 257


Płatność kryptowalutami to nadal wyzwanie. UTRUST jest tutaj po to, aby to zmienić!

Życie przez jeden tydzień za pomocą bitcoina w Nowym Jorku - https://www.cnbc.com/video/2017/06/13/living-for-one-week-on-bitcoin-in-nyc.html



sr. member
Activity: 518
Merit: 257
Kolejny świetny nius!
UTRUST ogłosiło, że kolejne dwie nowe osoby dołączyły do rady doradczej:


Daniel Pierce
An experienced lawyer in corporate and intellectual property law currently working at Partner at Duane Morris LLP representing clients in M&A,
Venture Capital investments and commercial lending transactions.


Sascha Benz
A seasoned entrepreneur and strategy consultant holds a degree in Banking & Finance from the University of Zurich and has founded several
ventures in the e-commerce and mobile areas.



sr. member
Activity: 518
Merit: 257
Jesteśmy dumni, że możemy Wam ogłosić że dwóch nowych członków zespołu doszło do naszej rady doradczej.

Marc Howland
an experienced PE and investment banking professional, who worked at Goldman Sachs & The Carlyle Group and currently Harvard MBA
https://www.linkedin.com/in/marc-howland-57378921/

David Bryan
a serial entrepreneur and co-founder of Keyturn Public Benefit Corporation, a venture using blockchain tech to disrupt the construction and supply-chain industry
https://www.linkedin.com/in/david-bryan-68079447/




sr. member
Activity: 518
Merit: 257
sr. member
Activity: 518
Merit: 257


Przyszłość wzywa. Pamiętaj, że w internecie nie kupujesz twarzą w twarz.
Potrzebujesz ochrony na wszystkie dokonywane zakupy. Wspieramy Cię!



Pages:
Jump to: