Pages:
Author

Topic: [ANN] WAVES: Ultimate crypto-tokens blockchain platform - page 10. (Read 13440 times)

sr. member
Activity: 336
Merit: 251
Rider of comets, and brother to the nebulae
Ξεπέρασε τις 3000 BTC, σε 9 ώρες μόλις! (Και σίγουρα είναι κι άλλα που δεν τά έχουν περάσει ακόμη.)

Καλό να έχει επιτυχία, αρκεί να μην έχει... υπερβολικά μεγάλη επιτυχία!
hero member
Activity: 815
Merit: 500
0 btc!!!  Shocked Grin
https://wavesplatform.com/contract_info

Μάλλον κράσαρε το contract λόγω ελέυθερης πτώσης του ΕΤΗ  Cheesy  (στο ico site δείχνει 2061 btc)
hero member
Activity: 812
Merit: 1000
οποιος εχει προβληματα υγειας δεν παιζει "χρηματιστηριο"
ουτε οποιος δεν εχει να "φαει"
 Grin
hero member
Activity: 815
Merit: 500
Και ναι, τα waves μου εμφανίστηκαν στο dashboard! Grin
+1 Tongue, πάντως αυτά τα ICO ειδικά τις πρώτες ώρες δεν είναι για αγχωτικούς/καρδιακούς  Cheesy
sr. member
Activity: 336
Merit: 251
Rider of comets, and brother to the nebulae
Και ναι, τα waves μου εμφανίστηκαν στο dashboard! Grin
sr. member
Activity: 371
Merit: 250
 49.20.55




1746.85621412
legendary
Activity: 1274
Merit: 1006
Trainman
99.99 μη σου πω. βεβαια υπαρχουν και οι εξαιρεσεις
π.χ.
http://www.ibtimes.co.uk/power-people-blockchains-consumer-energy-revolution-begins-new-york-1554283
σίγουρα υπάρχουν και εξερεσεις
hero member
Activity: 812
Merit: 1000
99.99 μη σου πω. βεβαια υπαρχουν και οι εξαιρεσεις
π.χ.
http://www.ibtimes.co.uk/power-people-blockchains-consumer-energy-revolution-begins-new-york-1554283

ετοιμος, ταισα το waves και περιμενω.
ή θα με χεσ...  ή θα χεστ.. στο ταλαρο Grin
legendary
Activity: 1274
Merit: 1006
Trainman
"έχουν βγάλει πολύ καλό κέρδος που μπορεί να μην έβγαζαν σε όλη τους τη ζωή κάνοντας κάποια καθημερινή εργασία"

δεν θέλω να σας στεναχωρήσω αλλά καλή τύχη σε όποιον έχει μπει στον κόσμο των crypto με αυτή την νοοτροπία. Κατά την 99% οδηγείτε σε ένα epic ragequit.
Κατα 99 οποίος μπαίνει στον κόσμο των crypto είναι για να κάνει την καλή και μετά μην τον είδατε
hero member
Activity: 784
Merit: 1000
Pools Of Honor
απτο λισκ δεν εβγαλε λεφτα κανεις ακομα ρε παιδια... εκτος αν παζαρευε στο yobit.
hero member
Activity: 815
Merit: 500
Θυμάται κανείς πόσα btc είχε μαζέψει το Lisk το πρώτο 24ωρο του ICO?
hero member
Activity: 546
Merit: 500
Το ICO ξεκίνησε και μέσα στο πρώτο μισάωρο έχουν μαζευτεί ήδη 1080 btc

https://wavesplatform.com/contract_info

Θα ξεπεράσει σίγουρα το Lisk
hero member
Activity: 546
Merit: 500
"έχουν βγάλει πολύ καλό κέρδος που μπορεί να μην έβγαζαν σε όλη τους τη ζωή κάνοντας κάποια καθημερινή εργασία"

δεν θέλω να σας στεναχωρήσω αλλά καλή τύχη σε όποιον έχει μπει στον κόσμο των crypto με αυτή την νοοτροπία. Κατά την 99% οδηγείτε σε ένα epic ragequit.

Παύω να συζητάω άλλο μαζί σου γιατί όλοι πλέον καταλαβαίνουν τη νοοτροπία σου
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
"έχουν βγάλει πολύ καλό κέρδος που μπορεί να μην έβγαζαν σε όλη τους τη ζωή κάνοντας κάποια καθημερινή εργασία"

δεν θέλω να σας στεναχωρήσω αλλά καλή τύχη σε όποιον έχει μπει στον κόσμο των crypto με αυτή την νοοτροπία. Κατά την 99% οδηγείτε σε ένα epic ragequit.
hero member
Activity: 546
Merit: 500
Κάποιοι από τα pump and dump βγάζουν χρήματα.Κάποιοι άλλοι βέβαια χάνουν.Το θέμα είναι να ξέρεις πως και που να παίξεις για να περιορίζεις τις πιθανότητες χασούρας.
πχ όσοι συμμετείχαν στα ico του Ethereum και του Lisk έχουν βγάλει πολύ καλό κέρδος που μπορεί να μην έβγαζαν σε όλη τους τη ζωή κάνοντας κάποια καθημερινή εργασία.
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
υπάρχουν αλλά είναι μετρημένα στα δάχτυλα και φυσικά ποτέ δεν μετέχω σε pump and dump η καλύτερα ποτέ δεν έχω χάσει από αυτά γιατί γνωρίζω πόσο άχρηστα είναι τα περισσότερα μην πω όλα.
hero member
Activity: 546
Merit: 500
εγώ δεν μπορώ να καταλάβω την χρησιμότητα αυτής της πλατφόρμας όταν το 99% των altcoin μπορούν πανεύκολα να δημιουργήσουν colored coins ιδίως το bitcoin που είναι και το ποιο ασφαλές blockchain.

Ρε chek2fire πραγματικά και εντελώς φιλικά πάντα (γνωριζόμαστε κι από κοντά άλλωστε), υπάρχει κάποιο νόμισμα/project εκτός από το bitcoin που να σου αρέσει και να έχεις πει έστω και ένα καλό λόγο γι' αυτό?Αν καταλάβαινες τη χρησιμότητα αυτής της πλατφόρμας θα ήσουν σε θέση να φτιάξεις δικιά σου ή έστω κάποιο δικό σου altcoin.
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
εγώ δεν μπορώ να καταλάβω την χρησιμότητα αυτής της πλατφόρμας όταν το 99% των altcoin μπορούν πανεύκολα να δημιουργήσουν colored coins ιδίως το bitcoin που είναι και το ποιο ασφαλές blockchain.
hero member
Activity: 812
Merit: 1000
με αλλα λογια, τον λογαριασμο θα τον φτιαξουμε μετα τις 3 οταν βαλουμε το email και μας ερθει ο κωδικος Wink
hero member
Activity: 546
Merit: 500
καλημέρα παίδες. να ρωτήσω..μπορείς να συμμετάσχει κανείς μόνο με ένα mail ή πρέπει να έχει κάνει κάτι πριν; γιατί για account που διάβασα στο mail οδηγιών δεν κατ'άλαβα ότι το φτιάχνεις κάπου!

Απλά συμπληρώνεις το email σου στο site του ico https://ico.wavesplatform.com/ και θα σου έρθει email με κωδικό πρόσβασης για να συνδεθείς στο προφίλ σου και να κάνεις κατάθεση τα btc που θέλεις
Pages:
Jump to: