Pages:
Author

Topic: ■|ANN| ▌ | XVP | ▌• VirtacoinPLUS • X11 • POW|POS • Distribuție echitabilă • - page 2. (Read 27312 times)

hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
Locul VirtacoinPlus (XVP) în mediul cripto


(video subtitrat în română)
hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
"We Chose VirtacoinPlus" - Mining vs Staking... PoW vs PoS... vs Hybrid (PoW&PoS)

hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
"VirtacoinPlus (XVP) - All you need to know about"


hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
Video nou: "XVP's Place in Crypto Environment"

Cea mai completă prezentare a VirtacoinPlus  Cool

hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR

Recompensa din PoW (Proof of Work) s-a redus cu 0.2 începând cu block-ul 1051201 și este acum de 2,3 XVP --> http://blockchain.virtacoin.plus (așa cum este stipulat în "Specificațiile monedei"), ceea ce afectează doar minerii.




  • Portofelul meu XVP Desktop (care îmi oferă mici recompense zilnic) este în funcțiune continuă încă de la început, martie 2017
  • Am creat (instalat) zeci de Portofele Desktop pentru prietenii mei
  • Am făcut mii de tranzacții

Nu am întâmpinat nicio problemă vreodată. Viață lungă, VirtacoinPlus!
hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
Evoluția XVP în ultimele 10 zile:


hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
Anumite motive m-au determinat să părăsesc comunitatea virtacoinplus.
Nu voi închide acest topic.
Dacă cineva dorește să comenteze, e liber să o facă, dar nu așteptați comment-uri sau răspunsuri de la mine.
hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
Prezentare despre wallet-ul desktop și maximizarea recompenselor prin stake.

ATENȚIE: NU încerca dacă nu ești obișnuit să lucrezi cu el!

hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
Video: "XVPWorld Platform - 'Services Market Place' Portal"

hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
Video: "XVPWorld Platform - Logging in to 'crypto2fiat' Portal"

hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
Video: "XVPWorld Platform - Overview"

hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
Un video nou: "VirtaCoinWorld Platform - Home Page Explained"

hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
Hello Smiley Here is a new mining pool for mining VirtacoinPLUS.
It's based on YiiMP, no registration is needed :

  • Stratum  : lycheebit.com:3533
  • User     : YOUR_XVP_ADDRESS
  • Password : c=XVP


Exemple of CCMiner command line :
Code:
ccminer.exe -a x11 -o stratum+tcp://lycheebit.com:3533 -u VFARdSpibbp9be7n1AGtPYSBhLMfyAcAJd -p c=XVP

Happy mining Smiley

New pool on the block! Zice-se că ar funcționa foarte bine, eu n-am probat...

Dacă cineva o testează, să lase un comment aici
hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
New video: "VirtacoinPlus - Perform Simple Tasks and Help XVP"

hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
Video: "VirtacoinPlus - Handle Your Desktop Wallet"

Îmi cer scuze pentru decalarea sunetului de imagine (și pentru engleza mea Embarrassed)

hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR

     Noi, Echipa Fondului de Investiții (din care fac și eu parte  Smiley), suntem permanent preocupați de mărirea acestui Fond (creat mai devreme prin acest ANUNȚ și destinat pentru nevoile viitoare ale comunității), fapt pentru care am venit cu o nouă propunere: am creat un cont XVP pe Platforma ThunderAccess și îi invităm pe toți membrii comunității să se alăture acestei inițiative pentru că este G-R-A-T-I-S.
Ce este ThunderAccess? Este o platformă socială de știri aflată în pre-lansare, care se laudă că va plăti 50 de dolari în criptovalută 'ThunderStax' pentru fiecare nou abonat pe care îl invităm. Urmărește clipul video de pe pagina lor pentru mai multe informații.
ThunderStax este o criptovalută nelansată încă, care va fi folosită pentru plăți pe platformă.

     În acest stadiu, suntem preocupați să adunăm sub umbrela 'VirtacoinPlus' pe toți deținătorii de XVP și chiar pe cei care nu dețin XVP, indiferent de sumele pe care ei le dețin, astfel încât la momentul lansării platformei lor să obținem căt mai multă valută cripto este posibil, să o transformăm în bitcoin și să o adăugăm la Fondul de Investiții.
     Așadar, invităm toți membrii, indiferent că aveți 10, 1.000, sau 500.000 de XVP, să dați click pe imaginea de mai jos și să vă înregistrați folosind link-ul nostru de referral. Astfel, vom crea un grup imens, iar dacă ceea ce ei trâmbițează este adevărat și iși vor ține cuvântul, atunci vom fi capabili să adunăm o sumă frumușică pentru Fondul nostru. Nu puneți întrebări la care nu putem răspunde, la acest moment nu știm decât ceea ce clipul video ne oferă.
Pentru a elimina orice suspiciune, când va fi lansată platforma și plata, vom face public (prin câteva capturi) astfel încât fiecare membru să știe suma acumulată.

Cât despre cum vom folosi acest canal de promovare în viitor, vom vorbi despre asta imediat ce platforma va fi lansată în totalitate.

Atâta timp cât înregistrarea este GRATUITĂ (fără costuri), ne așteptăm la o masivă participare în beneficiul tuturor.
Mulțumim.
Echipa TIF (The Investment Fund)



Referitor la înregistrare, pașii sunt:
1. Completează formularul de Sign-up cu detaliile tale persoanle
2. Alege INTERN la "Select Package" (fără costuri)
3. Vei primi un email conținând un cod de înregistrare și un link de confirmare a înregistrării
4. Click pe link și introdu codul din email
Contul tău va fi aprobat în decurs de 24-48 de ore

P.S.  Link-ul este http://thunderoffice.com?virtacoinplus și poate fi promovat pe orice platformă, începând cu facebook și celelalte rețele sociale, terminând cu website-urile de Schimb de Trafic precum EasyHits4U.
hero member
Activity: 1437
Merit: 550
XVP AMBASSADOR
Canalul "VirtaCoinPlus Official" pe Telegram: https://t.me/joinchat/FSt5gkJ8S_Kz0Hyexk9h9Q (link-ul se deschide cel mai bine de pe mobil)

Pages:
Jump to: