Pages:
Author

Topic: [ANN][AIRDROP][ICO] ^^Amina Coin^^ - page 4. (Read 2210 times)

hero member
Activity: 518
Merit: 500
November 16, 2017, 11:46:52 AM
piwipiti miydi sanırım onun yanı bu Smiley çok belli duruyor.
gerçi oldukça iyi globale de aç kesin yatırım gelir fuckcoin 10x yaptıysa buda yapar
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
November 16, 2017, 10:22:12 AM
Forumda bi inciciler eksikti bu amina coin serkan incinin lafıydı diye hatırlıyorum. Neyse güldüm jet fadıl projesine
member
Activity: 138
Merit: 11
November 16, 2017, 10:00:23 AM
Kesinlikle çok farklı ve içten bir tanıtım olmuş şu stresli dönemde bizlere tebessüm ettirdi
sr. member
Activity: 462
Merit: 306
November 16, 2017, 09:53:30 AM
Başlık silinmesin☺️ Keyifle okudum. Foruma renk getirenlerden oldun. Başarılar👍
newbie
Activity: 43
Merit: 0
November 16, 2017, 09:40:42 AM
Forumda inci sözlük tandansı...

Başlık yine silinecek gibi Smiley
member
Activity: 392
Merit: 19
November 16, 2017, 09:25:43 AM
Cok güzel Amina.Coin!!! Neşe kattınız foruma!!! Başarılar Jet gibi Amina.coin!
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
November 16, 2017, 09:22:02 AM
Bizi gerçekten zengin edecekmisin? amina coin abi.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
November 16, 2017, 09:16:26 AM
Çok eğlenerek okudum.  Grin
üşenmeyip tivitır hesabı bile tanımlamışınız.
yannız bu başlığı konu dışına kaydırmak lazım diye düşünüyorum.
Başarılar dilerim.
full member
Activity: 322
Merit: 158
Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---
November 16, 2017, 08:43:19 AM
Hayatımda gördüğüm en samimi yazı tebrik ederim  Grin
newbie
Activity: 3
Merit: 0
November 16, 2017, 08:30:28 AM
!!! BİRAZDAN BU POSTTA KALDIRILACAK BİRİLERİNİN ZORUNA GİDİYOR GERÇEKLERİ OKUMAK !!!

...Her türlü yorumu yapabilirsiniz...

AMINA COIN

https://imgur.com/a/mvWow
Evet arkadaşlar bu günlerde her gün piyasaya onlarca token çıkıyor ve tam olarak amaçlarını ve ne yapmaya çalıştıklarını hepimiz biliyoruz
Pump/Dump/Pump/Dump/Hacklendik...
Süslü yazılar, yol haritaları, özenle tasarlanmış web siteleri, mesaneden uydurulmuş projeler, abartılmış Google formları, biz bu alanda ilkiz nidaları vs. vs.
bizlerde karşınıza bu şekilde çıkmayı zaman kaybı ve gereksiz olarak gördük...
Şimdi gelelim asıl meseleye DEV kadrosu tam olarak 7 kişi herkes kendi işinin sahibi ve gerçekten dengesiz kişileriz
tokeni dağıtıp bırakabiliriz de bir gecede 0.001 ETH değerine getirebiliriz de...
Para var sıkıntı yok sülalemiz rahat... Madem paranız var burada ne işiniz var?
Zevk meselesi kardeş Crpyto Token muhabbeti gizemli/riskli/heyecan verici/kendini bir halt yiyormuş gibi hissettiğin bir dünyadır
keyif verir kendini özel hissedersin...
Hani sizin profesyonel kadronuz dediğinizi duyar gibiyiz yüzümüzü göstersek ne fark eder göstermesek ne fark eder diyoruz
zaten işte kadromuz bu diyenlerin tamamı kiralık yüzleri veya sağdan soldan bulduğu resimleri kullanıyor?
Görselliği bir kenara bırakalım ;
Amina Coin eğlence amaçlı açılmış bir tokendir ve bahsettiğimiz gibi neticesi belirli değildir
tamamen ruh halimize dayalı olarak yanacak veya asıl proje ile bağlanacaktır...
ICO katılanlar 1 Ocak 2018 itibariyle gelecek olan ve yaklaşık olarak 2015 yılı haziran ayından itibaren tasarlamış olduğumuz
büyük projede herhangi bir ödeme yapmadan otomatik pay alacaklar... Bu büyük projede Airdrop olmayacaktır...

Amina Coin ile ilgili ihtimalleri göz önüne alalım not al sende yapabilin ;

1.İlgi gösterdin ve en üstte bahsettiğimiz olay oldu ne yapıcaksın ? Pump/Dump/Pump/Dump/Hacklendik...
Çokta bir şey ifade etmez senin için neden çünkü bunu neredeyse her gün yaşıyorsun hatta adam airdrop diyor ico diyor tokeni bile dağıtmıyor...
Çok kurcalama ne demiş başbakanımız? ''Bu bilişim... Fazla kafa yorarsan sıyırırsın''

2.Dedik ya başta dengemiz yok... Başladık uğraşmaya alım satım duvarları biraz çerez paramızdan
harcamalar senin daha bilmediğin yüzlerce alavere dalavere vs. derken ne oldu patladı gitti kime kaptırdın güzelim AIRDROP ve ICO etkinliklerini ?
Vurmam ben kafamı duvarlara sonradan diyorsan sıkıntı yok...
Biz Maldivlerde Prosecco patlatıp Grand Marnier shotlayıp bir el Glenfiddich de bir el malum yerde takılırken
sen bilmem ne takip sitesine bakmaya devam edersin artık...

GENEL BİLGİLER
Toplam Token Sayısı : 21.000.000
Airdrop : 6.000.000
ICO :  9.000.000
Simge : AQ
Decimals :  18
Contract Adress : 0x19bade4a018f6e2ff3d80efd958e9f773a7580c3
Twitter : https://twitter.com/Amina_Coin

Etherdelta'dan satın alın yada airdropa katılın beleşe yollayalım.

Yok efendim ben airdrop dağıtımını bekleyemem,bir an önce AminaCoin sahibi olmak ve piyasanın amına koymak istiyorum diyenler için link : https://etherdelta.com/#0x19bade4a018f6e2ff3d80efd958e9f773a7580c3-ETH

Airdrop ROUND #1
FORMU DOLDURAN İLK 1000 KİŞİYE 1000 AMINA COIN!!!

1.Round TAMAMLANDI!!!!!

Yoğun ilginize teşekkürler.Dağıtım 1-2 gün içinde başlayacak,multicilere kati suretle token yollanmayacaktır.MULTİ HARAMDIR.

SPREADSHEET:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QmjuCrUv00kYV0zNSSMaZDwn5623tyaeMsNMJ7ENTuI/edit?usp=sharing

Telegram adresi açmadık çünkü gereksiz bir program ve boşu boşuna burada reklamını yapmaya gerek yok !
...Airdrop içeriğinde posta yorum ve twitter takip yer alacaktır...
Başlığa yorum atarsanız da iyi olur,atmasanız da yollarız ama atsanız daha iyi gibi
Siz formu doldurun bi ara belki yollarız amina coinlerinizi

Bağışlarınız için
Bağış adresi : 0xfD3E69D953DBfC158D644fFe230BD9E0C0398dc4

Gönder gelsin 7/24 açık minimum bağış yapıp destek vermek isteyen 0.003 ETH gönderebilir
geçici bir süreliğine karşılığı 5.000 AQ...dur ve bir süre sonra sayı azaltılacaktır...
Gönderenler listelenecek ve vakti zamanı geldiğinde almış olduğu riskin karşılığı fazlasıyla verilecektir...
Risk almaya cesaretin yoksa hayal kurmaya da cesaret etme?
Kısacası fazla lafa gerek yok...!
Tüm soru işaretlerinin cevap bulacağı tarih : 01.01.2018 / aynı zamanda ICO bu tarihte son bulacaktır...

!!! Amina Coinle paranın Amina Coin !!!

...BİR JET FADIL PROJESİDİR...

...Belki de Değildir...

...Belki Tutar...

...Bilemezsin...

GÜNCELLEME:GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİDEN DOLAYI PROJEYE DAHA FAZLA VAKİT AYIRMA KARARI ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ.BU DA DEMEKTİR Kİ AMINACOİN'İ PUMPLAYACAZ.GELİŞMELER İÇİN TAKİPTE KALIN.HEP BERABER PARANIN AMINA KOYACAZ SEVGİLİ ARKADAŞLAR
Pages:
Jump to: