Pages:
Author

Topic: 🔥🔥[ANN]Catex.io-Alım Satım ve Madencilik Borsası- %105 Komisyon Geri Ödeme🔥🔥 - page 5. (Read 823 times)

full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
CBEX Trading 12 Şubat'ta Başlıyor!

Kurallara dikkat edin, kazanan 500.000$ CBEX ve 100.000$ CATT alacak

Daha fazla bilgi için ziyaret edin: http://www.catex.io

full member
CAT.EX Exchange
''Para Çekme Hakkında! 💰

Şu anda yöneticilerin onayına gerek duymadan çalışacak yeni bir sistemi test ediyoruz. Böylece kullanıcılarımız bu konuda daha rahat olacak.

Eğer harika çalışırsa, bu hafta içinde aktif edeceğiz!''

Catex Exchange Takımı
full member
CAT.EX Exchange
Catex Exchange Türkiye Resmi Twitter Sayfasının Bitcointalk Catex Bounty Kampanyası İle İlgili Hazırlamış Olduğu 11 Şubat İtibari İle Son Durum Hakkında Bilgilendirme
full member
CAT.EX Exchange
''Herkese merhabalar
https://twitter.com/catexofficial , Catex exchange Resmi Twitter Hesabıdır. Biz sadece bu hesabı kullanıyoruz, böylece bizi takip edebilir ve Twitter'dan da sorular sorabilirsiniz''.
Catex  Team
full member
CAT.EX Exchange
Arkadaşlar şuan için sizleri anlayabiliyorum, ama şuan için hangi coinde hacimler çok düşük değilki, ayı piyasasında en ağır şartları yaşıyoruz, piyasa yeşillendiğinde çok farklı şeyleri konuşuyor olacağız ve catt token şuan için dahaca coinmarketcap te listelenmedi, bunun içain çalışma yürütüyor ekibi, eğer başarılı olabilirlerse çok daha farklı yerlerde olabileceğine inanıyorum ben, tabi ki şahsi fikrim bu.
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
reklam zaten bu işin temeli reklamsız bir şey yapılamaz.
ayrıca güveninirlik kazanmakta önemli tabi ama kazancını reklama yatırmayan bir çalışma yok olmaya mahkumdur. 
meşur bir laf vardır yahudi kazandığının 10/9 nu reklama yatırır diye.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Yetersiz yürütülüyor kampanya arkadaşlar daha iyi olabilir(di).  Bir iş nasıl başlarsa öyle gider.

Bunları TR telegram kanalında da söyledik yalnız borsa sahiplerini anlamak zor.
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
Acaba üye sayısında bir artış oldu mu imza kampanyasından sonra gerçi üye sayısından ziyade üye olanlar borsada alım satım işlemleri yapmaya başladı mı acaba?
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
imza kampanyası işe yarıyormu diye baktım btc temelli coinlerdeki toplam hacim 80btc.  suan için cok işe yaramıs gibi değil. umarım hacimler artar
edit: 8.2 tarihli hacmi suan 60btc civarında
full member
CAT.EX Exchange
Catex Trade Mining Yaparak Mevcut Fiyattan Daha Ucuza Catt Token Alabilirsiniz. %5 madencilik bonusu devam ediyor.
full member
CAT.EX Exchange
Çeviri için teşekkürler hocam. Proje başarılı gözüküyor,
ekipte Türk bulunması da bizim açımızda güzel bir durum. Umarım güzel yerlere gelebilir.

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, bu tür projeler de türklerin bulunması ülkemiz için bir avantaj, bakalım inşallah daha iyi yerlere gelmesini diliyoruz Cat.ex exchange'in.
full member
CAT.EX Exchange
Catex Exchange'de  Kazançlı yeni yıl diliyoruz!

Bu, büyük finansal servet anlamına gelen Domuz Yılı. Dilerim ki dileklerimizi gerçeğe dönüştürmek için birlikte çalışalım!

İyi eğlenceler!
member
Activity: 700
Merit: 56
Çeviri için teşekkürler hocam. Proje başarılı gözüküyor,
ekipte Türk bulunması da bizim açımızda güzel bir durum. Umarım güzel yerlere gelebilir.
full member
CAT.EX Exchange
CATEX HABERLER!

''Geliştirme ekibi, $ TRX senkronizasyonu ve $ XRP entegrasyonunu platformumuza tamamlanmak üzere olduğunu bildiriyor.

Yakında borsamızdaki bu büyük varlıkları alıp satabileceksiniz.

Şubat ayında harika başarılarımız olacak''. CATEX TAKIMI

Teşekkür ederim.
full member
CAT.EX Exchange
CATT Token ekibi CATT tokene yatırım yapanlara büyük faydalar sağlamak için her zaman büyük planlar yaptıklarını ve para çekme ücretlerinde büyük indirimlere gittiklerini duyurdular.
CATT Sahiplerine Para Çekme Ücreti İndirimlerini bağlantıdan takip edebilirsiniz. https://www.catex.io/announcement/180

full member
CAT.EX Exchange
coinexin ilk zamanlarını hatırlatıyor bu borsa bana. coinex sonradan büyük stratejik hatalar yaptı. catex umarım bu hataları görüp benzerlerini yapmaz. suan coinexin coini hicbir ise yaramıyor mesela ne stake yapıyor ne bir borsa gelir getirisi var.

O şekilde bir hata yapacağını pek düşünmüyorum, cmc de falan listelenme durumları var, yerinde saymaktan ziyade başarıya aç ve çalışkan bir ekibi var, büyük fırsat yakaladılar son dönemde, bu fırsatı umarım iyi değerlendirirler.
full member
CAT.EX Exchange
Çeviri ve güncellemeler için çok teşekkürler. İmza kampanyasına katıldık bakalım bizde, forumdan bir çok arkadaşta katılmış gibi gözüküyor. Kendini geliştirmeye çalışıyor borsa anladığım kadarıyla.

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum, aynen dediğiniz gibi cat.ex şu son dönemde çok iyi çalışıyor, güncellemeler ve birçok yenilikle kullanıcıların karşısına çıkacak, güzel şeyler olacağını umut ediyorum bende.
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
sitelerinde özellikle scriptlerde güncelleme yapmaları güzel olur . belki sorun cromeda olabilir mesela en yüksek hacimli yada en fazla artık yapanları sıralama için tıkladığımda hareket olmuyor. bu özellik bence önemli takip açısından
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
coinexin ilk zamanlarını hatırlatıyor bu borsa bana. coinex sonradan büyük stratejik hatalar yaptı. catex umarım bu hataları görüp benzerlerini yapmaz. suan coinexin coini hicbir ise yaramıyor mesela ne stake yapıyor ne bir borsa gelir getirisi var.
sr. member
Activity: 1750
Merit: 344
Çeviri ve güncellemeler için çok teşekkürler. İmza kampanyasına katıldık bakalım bizde, forumdan bir çok arkadaşta katılmış gibi gözüküyor. Kendini geliştirmeye çalışıyor borsa anladığım kadarıyla.
Pages:
Jump to: