Pages:
Author

Topic: 🚧[ANN][Crowdsale]🚗FRAS COIN🚕Oficjalny Partner UBER GRAB, Dochód Pasywny - page 2. (Read 672 times)

jr. member
Activity: 112
Merit: 5
Moje pytanie w glownym temacie nie doczekalo sie odpowiedzi, wiec moze tu mi sie uda. Mam w portfelu ponad 20k fracoinow - jak i kiedy otrzymam carcoiny?
Nie wczesniej jak zakupione zostana samochody, przystosowane i zaczna pracowac. Auta moga byc kupowane w trakcje crowdsale ale niekoniecznie. Moga doczekac do konca i wtedy miec lepsza pozycje negocjacyjna podczas kupowania aut.
member
Activity: 97
Merit: 11
Moje pytanie w glownym temacie nie doczekalo sie odpowiedzi, wiec moze tu mi sie uda. Mam w portfelu ponad 20k fracoinow - jak i kiedy otrzymam carcoiny?
hero member
Activity: 1848
Merit: 530
The OGz Club
Uwaga ŁOWCY BOUNTY, Zespół Frasindo zdecydował się na PRZEDŁUŻENIE KAMPANII BOUNTY  o 6 tygodni, jednocześnie zwiększając łączną ilość nagród z 2% na 3% ilości sprzedanych tokenów. Pamiętaj także o naszym programie poleceń, który pozwoli Ci uzyskać 10% tokenów zakupionych przez twoich poleconych.

hero member
Activity: 1848
Merit: 530
The OGz Club
hero member
Activity: 1848
Merit: 530
The OGz Club
hero member
Activity: 1848
Merit: 530
The OGz Club
Zostały ostatnie godziny aby zakupić tokeny z 18% bonusem!


Kolejny etap będzie trwał 6 dni, a bonus wynosił będzie 15%.

Pamiętajcie, że cały czas trwa program poleceń, dzięki któremu można uzyskać 10% tokenów zakupionych przez polecone osoby.
hero member
Activity: 1848
Merit: 530
The OGz Club
hero member
Activity: 1848
Merit: 530
The OGz Club
Podsumowanie pierwszej rundy sprzedaży tokenów:

https://www.frasindo.com/media/fras-crowdsale-round-1-closed-with-some-proud/

Obecnie trwa drugi etap, podczas którego możemy liczyć na 18% bonus. Przypominam także o programie poleceń, w którym otrzymujemy 10% tokenów zakupionych przez naszych poleconych.

Do udziału w ICO zapraszam na stronę: https://www.frasindo.com/
jr. member
Activity: 112
Merit: 5
Nowe video przedstawiajace 5 powodow dlaczego warto stac sie czescia rodziny Frasindo https://www.youtube.com/watch?v=X93kjlOiyuM.
hero member
Activity: 1848
Merit: 530
The OGz Club
Tutaj jeszcze jeden artykuł związany z tym tematem:
To nie artykul tylko plik JPEG Smiley.

Przepraszam, poprawione.
jr. member
Activity: 112
Merit: 5
Tutaj jeszcze jeden artykuł związany z tym tematem:
To nie artykul tylko plik JPEG Smiley.
hero member
Activity: 1848
Merit: 530
The OGz Club

Co z tego wyniknie? Moze sie wszyscy tutaj akrywni (czyli cala trojka) wybierzemy na jakies wakacje? hahaha Smiley



Brzmi nieźle:)

Tutaj jeszcze jeden artykuł związany z tym tematem:

https://www.frasindo.com/media/the-benefits-of-renting-a-car-in-frasindo-rent-for-your-trip/



jr. member
Activity: 112
Merit: 5
Mam jeszcze pytania na temat dystrybucji carcoin. Znam limity/wymogi, ale jak to sie odbywa - tzn czy musze te Frascoiny trzymac na dashboard czy moge w swoim porfelu eth? W ogole bedzie sie cos trzymac na koncie na ich stronie, czy po zakupie dostane Frascoiny na ten adres ktory sie podaje podczas rejestracji?
Nie no, wiesz, to jest token. Czyli nie chodzi o to aby na dashboard widziec jakies zapiski z jakiejs bazy danych - bo to juz ludzkosc zna od dawna. Tutaj chodzi o to aby to co posiadasz bylo trzymane na blockchainie (co wszystkim daje odpowiednie zapewnienia co do bezpieczenstwa).

Jak crowdsale/ICO/sprzedaz sie zakonczy to otrzymasz odpowiednia ilosc FRAS coinow na jednym z blockchainow (jak rozumiem wchodza w gre: Ethereum, Stellar oraz Ardor).

CAR coiny otrzymuja oczywiscie wlasciciele FRAS coinow. Tak wiec jesli bedziesz je posiadac to oni odpowiednio do posadanej ilosci beda przypisywac Ci CAR coiny. 

Ok, dziekuje, wrzucilam pare grosikow, zobaczymy co z tego wyniknie:) Na razie widze ze tylko jedna osoba zainwestowala naprawde duza sume
Witaj wiec na pokladzie Smiley.

Co z tego wyniknie? Moze sie wszyscy tutaj akrywni (czyli cala trojka) wybierzemy na jakies wakacje? hahaha Smiley

W kazdym razie jesli macie pomysly jak jeszcze bardziej mozna pomoc to dam Wam linki co mozna by zareklamowac. Czas jest dosyc wazny bo crowdsale/ICO wlasnie trwa i wiadomo, ten czas sie juz nie powtorzy.

Przetumaczylem na polski 'one pager' (https://drive.google.com/open?id=16Qrapmx6kuOODy5V7Lb2HlnwQOX2cD0_-qtSj5NOQ5k) i czekam, az go Sandy zmontuje. Niemniej nie wiem czy to jest wazne, gdyz mysle, ze moje sily dotarcia do duzej ilosci rodakow sa raczej ograniczone :/ :/.
member
Activity: 97
Merit: 11
Mam jeszcze pytania na temat dystrybucji carcoin. Znam limity/wymogi, ale jak to sie odbywa - tzn czy musze te Frascoiny trzymac na dashboard czy moge w swoim porfelu eth? W ogole bedzie sie cos trzymac na koncie na ich stronie, czy po zakupie dostane Frascoiny na ten adres ktory sie podaje podczas rejestracji?
Nie no, wiesz, to jest token. Czyli nie chodzi o to aby na dashboard widziec jakies zapiski z jakiejs bazy danych - bo to juz ludzkosc zna od dawna. Tutaj chodzi o to aby to co posiadasz bylo trzymane na blockchainie (co wszystkim daje odpowiednie zapewnienia co do bezpieczenstwa).

Jak crowdsale/ICO/sprzedaz sie zakonczy to otrzymasz odpowiednia ilosc FRAS coinow na jednym z blockchainow (jak rozumiem wchodza w gre: Ethereum, Stellar oraz Ardor).

CAR coiny otrzymuja oczywiscie wlasciciele FRAS coinow. Tak wiec jesli bedziesz je posiadac to oni odpowiednio do posadanej ilosci beda przypisywac Ci CAR coiny. 

Ok, dziekuje, wrzucilam pare grosikow, zobaczymy co z tego wyniknie:) Na razie widze ze tylko jedna osoba zainwestowala naprawde duza sume
hero member
Activity: 1848
Merit: 530
The OGz Club
jr. member
Activity: 112
Merit: 5
Mam jeszcze pytania na temat dystrybucji carcoin. Znam limity/wymogi, ale jak to sie odbywa - tzn czy musze te Frascoiny trzymac na dashboard czy moge w swoim porfelu eth? W ogole bedzie sie cos trzymac na koncie na ich stronie, czy po zakupie dostane Frascoiny na ten adres ktory sie podaje podczas rejestracji?
Nie no, wiesz, to jest token. Czyli nie chodzi o to aby na dashboard widziec jakies zapiski z jakiejs bazy danych - bo to juz ludzkosc zna od dawna. Tutaj chodzi o to aby to co posiadasz bylo trzymane na blockchainie (co wszystkim daje odpowiednie zapewnienia co do bezpieczenstwa).

Jak crowdsale/ICO/sprzedaz sie zakonczy to otrzymasz odpowiednia ilosc FRAS coinow na jednym z blockchainow (jak rozumiem wchodza w gre: Ethereum, Stellar oraz Ardor).

CAR coiny otrzymuja oczywiscie wlasciciele FRAS coinow. Tak wiec jesli bedziesz je posiadac to oni odpowiednio do posadanej ilosci beda przypisywac Ci CAR coiny. 
jr. member
Activity: 112
Merit: 5
Runda 1 zakonczona wynikiem:
- 1.41846641 BTC
- 251.52694882 ETH.

1 899 132 FRAS coinow wydanych (z dostepnej puli 80 000 000).

Rozpoczela sie runda numer 2 zgodnie z grafikiem:
Quote
★ CROWDSALE BEGINS ★
15th February (GMT+0)– 15th April 2018 (GMT+0)
 
Round #1 open 4days, get 20% BONUS CLOSED
Round #2 open 5days, get 18% BONUS OPEN
Round #3 open 6days, get 15% BONUS
Round #4 open 7days, get 10% BONUS
Round #5 open 10days, get 7% BONUS
Round #6 open 13days, get 5% BONUS
Round #7 open 15days, get 0% BONUS
member
Activity: 97
Merit: 11
Mam jeszcze pytania na temat dystrybucji carcoin. Znam limity/wymogi, ale jak to sie odbywa - tzn czy musze te Frascoiny trzymac na dashboard czy moge w swoim porfelu eth? W ogole bedzie sie cos trzymac na koncie na ich stronie, czy po zakupie dostane Frascoiny na ten adres ktory sie podaje podczas rejestracji?
hero member
Activity: 1848
Merit: 530
The OGz Club
Przypominam, że ICO już się rozpoczęło! Zostało nieco ponad 1 dzień, aby skorzystać z maksymalnego bonusu w wysokości 20%

Aby wziąć udział w ICO wejdź na: https://frasindo.com

Pages:
Jump to: