Pages:
Author

Topic: [ANN][ICN] ICONOMI - Fon Yönetimi Platformu - page 2. (Read 25470 times)

hero member
Activity: 518
Merit: 500
gene ico fiyatına yaklaştı inerse alımkar olcam diye düşünüyorum
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Bugün iyi coinler çıkarken İCN ' nin düşmesi üzücü.
Pek fiyatı dusmus gibi durmuyor. Bence iyi dayanmış ama buy desteği cok zayıf heran asağı sarkıtabilirler
hero member
Activity: 742
Merit: 501
kar payı dağıtımını, icnx ve icnp açılınca başlayacaklar diyebiliyorum. yakında sistem açılınca başlanır...
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Tum coinler tepetaklak olurken ıcn de hareket yoktu sabit gidiyordu dump yemesi cok normal. Birde insanlar projeye değil sonucuna bakıyor. Birseyler gecikmeye basladıgı an satıp cıkıyorlar. İcn ocak ayında kar payı dagıtmaya baslıcaktı hala baslamadı diye biliyorum. Bu buyuk bir etken olabilir
hero member
Activity: 644
Merit: 502
hero member
hero member
hero member
Ne yaptı bu COIN ya bounty iyi dağıtmıstı merak ettim ne yaptı ne etti diye.
bence korkulacak birşey yok, ekip sağlam. yakında icnx platformu çıkınca eski 50cent seviyesine geri dönecektir.
hero member
Activity: 854
Ne yaptı bu COIN ya bounty iyi dağıtmıstı merak ettim ne yaptı ne etti diye.
hero member
iconomide bugün düşüş yaşandı. sebebi, ico.iconomi.net sitesine hacker saldırısı olmuş. DDos atağı vs. ddos korumaları varmış,

çook küçük bir ihtimalde olsa login şifreleri vs. çalınmış olabilir diyolar.

ico sitesinde icn niz varsa, mutlaka şifrenizi değiştirin ve 2fa açık değilse açın diyolar.

Bilginize...
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Birde polo ya girse hepten uçuracaklarda sokmuyorlar birtürlü.
bu tarz coinler poloya giremiyor diye biliyorum.ayrıca poloya girerse pump değil dump yeme ihtimali daha yuksek olur.

Evet girme ihtimali yok denecek kadar az . Zateb İconomi fon yönetimi bir nevi polo nun yaptığı işi yapıyorlar.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Birde polo ya girse hepten uçuracaklarda sokmuyorlar birtürlü.
bu tarz coinler poloya giremiyor diye biliyorum.ayrıca poloya girerse pump değil dump yeme ihtimali daha yuksek olur.
hero member

ICN ve benzeri diğer sistemlerin durum göstergesi.

resimde de dediği gibi bir ay içinde piyasaya çıkmış olur iconomi.index

fiyat, 50centlerden 35centlere kadar eridi
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
BU aralar çok hareketli. Birgün %10 yukarı diğer gün %10 aşağıya.
hero member
https://cryptowat.ch/kraken/icnbtc/3d
ICN çok çok sert düştü 0.00048'lerden 0.00030'a kadar düştü. %37 kadar değer kaybı yaşandı, şimdi tekrar toparlıyor. Kraken'de düşüş oldu ama bu panik havası nedense liqui'ye yansımadı. Bu yüzden ben faydalanamadım, 1 saatte %20-25 kâr yapılabilirdi. Şimdi kraken hesabı açacağım sırf ICN trade'i için.

Düşüşün sebebi nedir acaba.
Boş Spekülasyonlar...
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
ICN çok çok sert düştü 0.00048'lerden 0.00030'a kadar düştü. %37 kadar değer kaybı yaşandı, şimdi tekrar toparlıyor. Kraken'de düşüş oldu ama bu panik havası nedense liqui'ye yansımadı. Bu yüzden ben faydalanamadım, 1 saatte %20-25 kâr yapılabilirdi. Şimdi kraken hesabı açacağım sırf ICN trade'i için.

olay alttan al üsten itele Cheesy basit. genel değil borsasal işlem ondan diğerlerini etkilemede kalıcı olcaklar etkiler.
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
Presale starts on 28th of April!

legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
hero member
Activity: 518
şu ara bunda da alasım var hala geçerliliği varmı bunun ico kaç btc bilgi alabilirmiyim takip edenlerden!
hedef nedir yatırım yapsak gelecek var mı ? okadar çok para toplandı ama iyi bir borsada işlem görmüyor!
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
grafikler zaten hep tahmini bir durum olarak veriyor yani hayalimiz bu sende kazanmak istiyorsan bizim hayalimizi satın al.
ama iconomi parasal olarak çok güçlü bir fon sistemi doğru çalışarak bu grafiğin daha iyisini bile çıkabileceğini düşünüyorum açıkcası.
imza kampayasına giremiyrodum ozman imzadan en çok kazanandıran ico bunun ki sanırım en ölü kazannan 200 lira kadar çıkardı
ben paralı olan projelerin tutacağı taraftarıyorum çünkü mantık basit paran varsa yapabilecek güç vardır yoksa hayalle zor işler. gerekli yatırımı toplucan hazırlığını yapcan falan filan
ama sıcak para olan her proje çalışma plan tutar(tabi akside olabilir.)
Pages:
Jump to: