Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO - 7 Ekim] GoMineWorld™ - Sadece yürüyün ve Token kazanın! - page 2. (Read 1325 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Daha önceden muadili vardı . Türkiye de bile yürüyerek bonus kazandıran bir sistem vardı Migros ' un olması lazım yanlış hatırlamıyorsam . Sonuçda donanımhaber bir bug ' unu bulmuştu otomatiğe bağlamışlardı . İlla ki bir çözümünü bulacaklardır . Projenin uzun ömürlü olacağını sanmıyorum .

Migros ve yürüyerek bonus ne alakaymış valla anlamadım niye böyle bir şeye girişmişler. Donanımhaber kısmına ayrı güldüm ölücü tayfa Smiley

Sitenin Türkçe sürümü yayına başlamıştır.

http://gomineworld.com

Elinize sağlık, bazı yerlerde bileklik bazı yerlerde bilezik yazıyor, bilezik tam uymuyor sanki bu alete.
sr. member
Activity: 350
Presale Starts on 30th of November
hero member
Activity: 504
Merit: 500
ya buna benzer bi iş gördüm mü yoksa bana mı öyle geliyor?? çok tanıdık geldi proje.nedense buna iş yapar veya yapmaz diyemiyorum.iş yapması için bir sebep göremiyorum ama yapmaması içinde bir sebep yok.tamamen notr durumdayım şu an.daha önceki yorumlarda da bahsedildiği gibi suistimale açık proje.bakalım hayata geçince nasıl olacak
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Bu projenin benzeri bir android uygulama vardı. Tutar mı tutmaz mı bilinmez ama benim hoşuma gitti. Yürüyen sayısı arttıkça zorluk seviyesi de artabilir.Spora teşvik etmesi de capası. Türkiyede  postacı bir abiyle anlaşıp madencilik yapılabilir.
sr. member
Activity: 350
Presale Starts on 30th of November
Sitenin Türkçe sürümü yayına başlamıştır.

http://gomineworld.com
sr. member
Activity: 602
Merit: 256
Buna benzer bir iki proje daha vardı. Birini kimse hatırlamaz şu an ama ilk coinlerimi oradan kazanmıştım Cheesy Mangocoinz ama şu an çöp oldu gitti. Listelerde yada herhangi bir yerde yok. İkincisi de bitwalking idi. O da pek tutmadı şu an ne alemde bilmiyorum Smiley) Hala yaşıyor mu acaba? Bu da pek tutmayacak.
full member
Activity: 392
Merit: 101
GoMineWorld hayata entegre bir uygulama sunuyor. Evet suistimal edilebilir ancak bir şekilde tedbir alırlar. Bu proje kısa zamanda populer olabilir orta ve kısa vadede yatırım için gayet uygun.
full member
Activity: 201
Merit: 100
Proof-of-Asset Protocol
proje çok güzel ama tutacagını sanmıyorum. bu tarz alicengiz oyunlarıyla suistimal edilebilecek projeler ne kadar yatırım toplasalarda sonu hüsranla bitecekmiş gibi geliyor.umarım yanılırım.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Guzel bir android veya ios uygulamasi olabilir sadece. Faucet tarzi coin dagitir. Uygulamaya reklam alir. Bu sekilde populer olabilir ama sirf coin kazanmak icin yurur mu kimse tartisilir. Icosu para toplayamaz bence. Eglence amacli kullanima benziyor.
full member
GoMineWorld çok eğlenceli birprojeye benziyor. Uzun vadede neler olur nasl çalışırlar bekleyip göreceğiz ancak kısa vadede ben guzel bir kazanç sağlayacağı görüşündeyim.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Daha önceden muadili vardı . Türkiye de bile yürüyerek bonus kazandıran bir sistem vardı Migros ' un olması lazım yanlış hatırlamıyorsam . Sonuçda donanımhaber bir bug ' unu bulmuştu otomatiğe bağlamışlardı . İlla ki bir çözümünü bulacaklardır . Projenin uzun ömürlü olacağını sanmıyorum .
sr. member
Activity: 434
birde km / minning oranını verseydi yada ben görmedim sanırım Smiley whitepaperda olabilir de incelemedim daha  ancak proje orjinallik olarak bir adım önde Cheesy (ironik oldu)
bot logosu yerine spor ayakkabısı olsa daha güzel olurmuş . böyle cins projelerde tutma potansiyeli taşıyor bakalımbountysine gireyim bari
sr. member
Activity: 644
🤖UBEX.COM 🤖
Tam benlik günde 10 km rahat yürüyorum. Hem işte hemde işten sonra.
full member
Activity: 322
Merit: 112
bence suistimale çok açık bir proje.otomatik bir sistemle gün boyu token kazanabilirsiniz yani.bedava kazanç kapısı olacaktır millet için.buna karşı bir önlem var mı? aklıma gelen tek önlem gps le çalışıp mesafe ölçmesi buna göre coin vermesi.belki o zaman bu tür suistimaller önlenebilir.yoksa işleri zor gibi.merak ediyorum icoda ne toplayacağını bunu da takipe aldım
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Spor yaparken para kazanma fikri süper gerçekten. Umarım zor olmasına rağmen destek bulur.
sr. member
Activity: 476
Forumdan bir arkadaşımızda benzerini yapacaktı bileklik falan değilde uygulama üzerinden pokemon go gibi ama ses çıkmadı kaç aydır. Yukarıda arkadaşında bahsettiği gibi bileklik maliyeti ne olacak yürüdü günlük 3-5 saat ne kazanacak falan değecek mi bunlar sıkıntılı işler.
full member
GoMineWorld projenin içeriği gerçekten çok sempatik geliyor. Açığı olur olmaz bilmem ancak heyecan verici bir proje. Sırf sempatikliği ile yatırım toplar mı vet toplayabilir. Smiley
full member
Activity: 202
Merit: 100
Tutarsa şaşırmam.
sr. member
Activity: 546
Bu tarz projeleri görünce aklıma pokemonGo geliyor.Bir bugunu bulmayı başarıyorlar.Çok sağlam bir güvenlik önlemi lazım bu projenin hayata geçmesi için.
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
Büyük ihtimal konumunuza bakarlar.Köpeğiniz evin içinde belli alanlarda dolaşacağı için çok kazanamazsınız.Araba içinde belirli bir hızın üstünde gidilmesini anlarlar diye düşünüyorum.
Pages:
Jump to: