Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] AKTUALIZACJA Monkey Capital - Zdecentralizowany fundusz hedgingowy - page 3. (Read 3360 times)

sr. member
Activity: 519
Merit: 250
vetherasset.app
projekt ciekawy,
ale bardzo ważnym pytaniem jest, ile sztuk COEVAL wyemitowano? Znany jest przelicznik COEVAL->MNY i wiadomo ile jest MNY ale będzie jeszcze ico.

Z rachunków wyszło mi, że musi ich być dużo mniej niż 100k  Wink ale ile dokładnie?

Zostało wyemitowane 100 000 COEVAL jednak spalono 35 000 więc pozostało 65 000.


Stosunek wymiany wynosi 1 COEVAL = 10 000 MNY.

Będzie 1 000 000 000 MNY.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
Ciekawie to wygląda, trochę ryzykowne
full member
Activity: 168
Merit: 104
projekt ciekawy,
ale bardzo ważnym pytaniem jest, ile sztuk COEVAL wyemitowano? Znany jest przelicznik COEVAL->MNY i wiadomo ile jest MNY ale będzie jeszcze ico.

Z rachunków wyszło mi, że musi ich być dużo mniej niż 100k  Wink ale ile dokładnie?
newbie
Activity: 3
Merit: 0
Panowie podoba mi się ten projekt. Rozerwuje go Tongue
newbie
Activity: 21
Merit: 0
Przymierzam sie do zakupu jak na razie za symboliczne 0.1 BTC. Mam nadzieje ,ze project da zarobic wszystkim zainteresowanym. Troche duzy gap jest pomiedzy orderami ..
sr. member
Activity: 519
Merit: 250
vetherasset.app
Bardzo interesujący projekt - można w skrócie napisać co będzie zadaniem tych tokenów? Do czego mają służyć?

To jest to na co czekałeś Smiley Token jako udział we firmie i wypłata zysków czyli dywidend.

Quote
In accordance with Luxembourg law, the GP and LP have a private General Partnership Agreement
(GPA), whereby the Agreement stipulates that the General Partner of the LP will be paid out in percentage terms 1/20
thof AUM annually of whatever percentile-equivalent of the dividends received by the B-shareholders is waved by the B-shareholders in lieu of the Token Holders.
member
Activity: 86
Merit: 10
Bardzo interesujący projekt - dokładam go do TOP ICO w które zamierzam wejść !
sr. member
Activity: 519
Merit: 250
vetherasset.app
Wygląda ciekawie. Wiadomo jako będzie cena podczas ICO?

Obecnie na Waves jest już dostępny token COEVAL (COEVAL/BTC) który będzie wymieniany na tokeny MNY w ilości 1 COEVAL = 10 000 BTC.

a nie czasem 10 000 MNY?  Grin

Oczywiście Wink Poprawione.
full member
Activity: 270
Merit: 101
Wygląda ciekawie. Wiadomo jako będzie cena podczas ICO?

Obecnie na Waves jest już dostępny token COEVAL (COEVAL/BTC) który będzie wymieniany na tokeny MNY w ilości 1 COEVAL = 10 000 BTC.

a nie czasem 10 000 MNY?  Grin
sr. member
Activity: 519
Merit: 250
vetherasset.app
Wygląda ciekawie. Wiadomo jako będzie cena podczas ICO?

Obecnie na Waves jest już dostępny token COEVAL (COEVAL/BTC) który będzie wymieniany na tokeny MNY w ilości 1 COEVAL = 10 000 Monkey (MNY). Obok tego będzie też normalne ICO ale kupując COEVAL już teraz możesz spekulować ceną ICO.

Wyglada calkiem interesujaco, zroznicowany dobor fachowcow moze byc ciekawie. Jeszcze troche czasu do ICO zostalo moze jakis presale by sie przydal ? Ja jestem tym powaznie zainteresowany !


Tak jak wyżej pisałem, token COEVAL to już tak jakby presale.
newbie
Activity: 21
Merit: 0
Wyglada calkiem interesujaco, zroznicowany dobor fachowcow moze byc ciekawie. Jeszcze troche czasu do ICO zostalo moze jakis presale by sie przydal ? Ja jestem tym powaznie zainteresowany !
full member
Activity: 270
Merit: 101
Wygląda ciekawie. Wiadomo jako będzie cena podczas ICO?
sr. member
Activity: 519
Merit: 250
vetherasset.app



| WHITEPAPER | STRONA | SLACK | TWITTER | REDDIT | ANN PO ANGIELSKU|

FIRMA ROZWIJAJĄCA BLOCKCHAIN, GRUPA VENTURE CAPITAL ORAZ RODZINNY FUNDUSZ PRIVATE EQUITY ŁĄCZĄ SIŁY ABY STWORZYĆ ZDECENTRALIZOWANY FUNDUSZ INWESTYCYJNY INWESTUJĄCY W KONTRAKTY NA SPACEX, KRYPTOWALUTY ORAZ WROGIE PRZEJĘCIA, GENERUJĄC ZYSKI POPRZEZ ANGAŻOWANIE SIĘ W KREATYWNĄ DESTRUKCJĘ.

** AKTUALIZACJA DATY STARTU ICO - KLIKNIJ ABY PRZECZYTAĆ **


Dzięki emisji Monkey Tokens (MNY), Monkey Capital będzie mógł agresywnie inwestować w najbardziej innowacyjne biznesy takie jak podróże kosmiczne, jednocześnie korzystając z ostatnich dni Rewolucji Przemysłowej poprzez wykupowanie tanich i podupadłych firm produkcyjnych.


SZCZEGÓŁY ICO

Początek:8th Aug 2017 12:00 UTC
Koniec:9th Sep 2017 12:00 UTC
Akceptowane waluty:BTC, WAVES, XRP, LTC, ETH



MNY TOKEN

Symbol:MNY
Ilość:1,000,000,000
Platforma:Waves
ID:2aN5sxTbjtoZziX9iCAyanrtDhCfNcPyRqdpnEHNppdN

COEVAL Adres tokenu na platformie Waves: 7iuKMcC6TKnwipSMZFRTQNh5kwpEU2F8h8wB569qhekf (uważajcie na fałszywe!)


TWÓRCY

Monkey Capital zgromadził więcej profesjonalistów i sukcesów niż jakiekolwiek ICO do tej pory, łącząc topowych menedżerów z wielu branż. Transparentny format audytu Monkey Capital oznacza że każdy członek jest poddany kompletnie niezależnemu procesowi weryfikacji. Team składa się z jednego zarządu, niezależnego menedżera audytu, grupy konsultantów oraz trzech paneli.


ZARZĄD



DANIEL M. HARRISON
Prezes & CEO of DMH&CO,
międzynarodowej
firmy inwestycyjnej z siedzibą
 w Singapurze i Hongkongu.



MARCELO GARCIA-CASIL
Założyciel i CEO DX Markets, firmy
zajmującej się blockchainem i kryptowalutami.



DARSHAN VYAS
Współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający w LOUD
Caital, firmie inwestycyjnej z Columbus, OH.


STARSI DORADCY



SETH SHAPIRO
Podwójny zdobywca nagród Emmy®
jest przodującym doradcą i mówcą w dziedzinie innowacji,
mediach i technologii. Jego klienci
to między innymi The Walt Disney Company, Comcast,
DIRECTV, Intel, IPG, NBC, Showtime, RTL, SBS,
Universal, Slamdance Studios, i Goldman
Sachs. Jest przewodniczącym Television
Academy, i zasiada w komitecie wykonawczym.



SRIRAM DURVASULA
CEO w Hansya oraz partner w Loud Capital. Durvasula
jest znaczącym inwestorem w podmioty we wczesnej
fazie rozwoju.
Pages:
Jump to:
© 2020, Bitcointalksearch.org