Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO BİTTİ 40M USD] ⚡ Electroneum ⚡ Mobil Tabanlı Kripto Uygulaması - page 4. (Read 3459 times)

full member
Activity: 154
Merit: 100
hem guzel para toplamis hemde guzel kazandirmis yatirimcisina. bu piyasada bu sekilde kazandirmasi biraz supriz oldu bana. guzel bir maket degerine ulasmis suan coinmarket de 26 sirada bakalim ilerleyen zamanda neler yapacaklar.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Gözümden kaçmış ya da forumca ilgi göstermemişiz böyle bir zamanda hardcap yapmayı başarmış bir proje ileri safhalarda neler yapacak acaba. Grin Bu coini çok dikkatli bir şekilde takip edicem umarım icodan girenler pişman olmaz.
member
Activity: 560
Merit: 12
Dağıttımları yapamadılar mı hala. Şimdilik millet madencilikten kazdıklarını alıp satıyor herhalde.Bounty dağıtımları olursa dump yiyebilir
full member
Activity: 420
valla bu piyasada bu kadar para topladılarsa helal olsun adamlara.ingiliz menşeili bi proje bildiğim kadarıyla ve ingilizlerin ilk ICO su diye okumuştum bi yerde yanlış hatırlamıyorsam.tek hoşuma gitmeyen yanı coin sayısı supply aşırı yüksek olacak galiba.ilerde güzel yerlere gelebilir HODL olmakta fayda olacağını hissediyorum bu proje için
jr. member
Activity: 125
Merit: 2
Merhaba arkadaslar bu coin borsaya ne zaman cikacak hangi borsalara girecek belli mi ?

1 kasım'da borsaya giriyor olması lazım.
newbie
Activity: 30
Merit: 0
Merhaba arkadaslar bu coin borsaya ne zaman cikacak hangi borsalara girecek belli mi ?
full member
Activity: 490
Merit: 193
ICO  BİTTİ 40 MİLYON DOLAR TOPLANARAK HARDCAPE ULAŞILDI!
http://electroneum.com/

Toplanan ETH miktarı : 42058.31

Toplanan BTC miktarı : 4872.16

legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
oha diyorum resmen ne ara bu kadar topladı en son 2 hafta önce mi ne 7k ethlerde geziordu taş çatlasa 2 katını daha toplar dedim ama uçup gitmiş arkadaş.bir bu bide eido bugün şaşırttı beni.bunun tek sevmediğim yanı coin sayısı old aşırı yüksek bi miktar olacak galiba.piyasaya çıkınca nasıl bi izlenim gösterecek çok merak ediyorum
full member
ICO  Devam ediyor

Toplanan ETH miktarı : 32746

Toplanan BTC miktarı : 3480

jr. member
Activity: 125
Merit: 2
Ben bu coini biraz inceledim. Öncelikle total supply'ı çok fazla. Şu anki toplanan paralarla 0.00x usd gibi bir rakamdan piyasaya girecektir. Mobile mine dedikleri şey ilk değil.  Daha önceden yapılmış örnekleri var. Zaten bu coin'de monero blockchain'i kullanıyor. Bir de telefonla mine etmek biraz zor gibi. Zaten akıllı telefonların şarjları bir sorun. Bir de etn uygulaması ile bu coini mine etmek pek akıl işi değil gibi.
full member
Activity: 182
The future is your Genome
Newbie kabul etmesi gerçekten çok iyi oldu ilk kez bir imza kampanyasına katıldım sırf deneyim olması açısından sakız parasından fazla vermesini beklemiyorum zaten bunu beklemek hayalcilik ötesi olur  Grin İşin teknik detaylarını kavrayım yeter.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Katılsak mı ne yapsak. Indorse den sonra icolardan korkar oldum vallahi. Biraz düşünelim bakalım.
jr. member
Activity: 50
Merit: 10
çok iyi para toplamış
hero member
Activity: 504
Merit: 500
Projeden umutluydum ama beklediğimden çok daha fazla topladı ve ciddi ciddi girip girmemeyi düşünmeye başladım hazır bonus oranı yüksekken, whitepaperı biraz inceleyeceğim ondan sonra belki yatırım yapabilirim.teşekkürler çeviri için.bu arada görsel olarak iyi tasarlamışlar wp yi hoşuma gitti
full member
full member
Activity: 616
Merit: 118
bayağı önüme çıktı bu proje bir okuyacağım boş vakitte umarım başarılı olur
full member
ICO  Devam ediyor

Toplanan ETH miktarı : 8918

Toplanan BTC miktarı : 584

full member
Activity: 406
Merit: 189
sessiz ama derinden gidiyor. fena toplamamış , pek iş yapacağını zanetmiyorum ama
full member
ICO  Devam ediyor

Toplanan ETH miktarı : 7530

Toplanan BTC miktarı : 506

full member
Activity: 322
Merit: 112
görüpte önemsemediğim bir projeydi ama anlaşılan hata etmişiz güzel yatırım almışlar , aslında terste kalmasam şu anki icolar içinde cazip duruyor ama herkes gibi terste olduğum için zararla çıkıp buna girmek istemiyorum.piyasa düzelene kadar ico bitmezse bi şans verebilirim
Pages:
Jump to: