Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası - page 15. (Read 15918 times)

hero member
Activity: 1008
Merit: 533
October 07, 2017, 03:45:52 AM
Türklerin ilgilenmedigi coinler fena artıyor bunu anladım. Waves primalbase monetha yerlerde. Adx mco coss gibi coinler uçtu gitti.

Güzel tespit olmuş hocam haklısın valla. Biz bir coini beğenince hemen büyük umutlar bağlıyoruz ve hem kendimizi hem de birbirimizi gaza getirmeye başlıyoruz. Resmen duygusal bağ kuruyoruz.
sr. member
Activity: 454
Merit: 300
October 07, 2017, 03:34:44 AM

Ben video çekerken kar payı dağıttığını farkettim bundan dolayı elimdeki tokenleri tuttum fakat iki seçenek var;

1- COSS iyi bir kar payı dağıtır ve token değerlenir
2- COSS iyi bir kar payı dağıtmaz ya da dağıtma işlemlerini tam olarak yapamaz, eksik yapar, platform daha beta bundan dolayı sorunlar çıkar ve pazar gecesinden sonra bir düşüş başlar.

Her pazar kar payı dağıtıldığını düşünürsek ve ödemeler COSS ile yapılırsa pazar günleri oluşacak bir enflasyon sözkonusu buda cumartesi akşamı satıp, pazartesi günü alım fırsatı doğuruyor. Pazar gecesi ne olacağı belli değil bundan dolayı cumartesiye kadar bekledim, uzun vade de değerlenir belki diye 1000 adet sakladım. Bugün cumartesi ve ben 5.42 ETH ile kaçar arkadaşlar Allah bereket versin 5x yaptık Cool

Hayırlı olsun hocam, COSS'un iyi bir kar payı dağıtımı yapacğaını sanmıyorum kaç milyon token var o yüzden bence kar dağıtımından olan beklenti biraz fos çıkacak gibi duruyor ancak uzun vade de Coss'un her daim yatırımcısını memnun edeceğini düşünüyorum
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
October 07, 2017, 03:15:29 AM

Ben video çekerken kar payı dağıttığını farkettim bundan dolayı elimdeki tokenleri tuttum fakat iki seçenek var;

1- COSS iyi bir kar payı dağıtır ve token değerlenir
2- COSS iyi bir kar payı dağıtmaz ya da dağıtma işlemlerini tam olarak yapamaz, eksik yapar, platform daha beta bundan dolayı sorunlar çıkar ve pazar gecesinden sonra bir düşüş başlar.

Her pazar kar payı dağıtıldığını düşünürsek ve ödemeler COSS ile yapılırsa pazar günleri oluşacak bir enflasyon sözkonusu buda cumartesi akşamı satıp, pazartesi günü alım fırsatı doğuruyor. Pazar gecesi ne olacağı belli değil bundan dolayı cumartesiye kadar bekledim, uzun vade de değerlenir belki diye 1000 adet sakladım. Bugün cumartesi ve ben 5.42 ETH ile kaçar arkadaşlar Allah bereket versin 5x yaptık Cool
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
October 07, 2017, 02:40:32 AM
iyi imza oldu valla, 2k dolar oldu inanılır gibi değil...
bunların  10 katı para toplayan Rvt 153 adet gönderdi 126 dolar ediyor...

9,873.674761000002 COSS  $ 2,009.29

Dün neredeyse bu tutar 500 dollardı. Değişik bir artış oldu bounty hunterların yüzünü güldüren. Platform ico öncesi var mıydı yoksa açıldığı gibi bu kadar yüksek bir hacime mi ulaştı? Açıldığı ilk gün 1,5 milyon dolarlık hacim mi yakaladı. Zaten olan bir platformsa neden ico yaptılar acaba.

herşey ilk başta kısmet tabi Smiley icodan alanlardan tutunda bountysinden alanlarin cogu  coss için cokta yol katedemeyecek tarzda şeyler düşündükleri için cok erken zamanlarda ellerindekilerini sattilar zarar etmediler belki ama iyi kar da edemediler. bi ico işine giriyorsaniz eğer kafanizda tahminlediginz bi 2x 3x fiyati olmali yada zaman olarak en az  6 ay ben duracagim diyebilmelisiniz yoksa diğer türlü gerçekten canınız sıkılabilir. platform ico esnasında vardi devam ediyordu calişmaya fakat bu haftalik  fonlama vs o olaylardan haberim yoktu muhtemelen ico esnasında da yoktu bunlar çünkü daha ortada token yoktu. şimdi ico bitti dağitimlar tamamlandi böyle bir  haftalık pay vermek gerçekten  adamların en kritik  kararı olmuş ucurdular bildiginiz  tokeni.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
October 07, 2017, 02:00:24 AM
coss çok iyi sıçrama yaptı gerçekten, ve dahada gidecek gibi, total supply nin az olması ama sirkülasyondaki tokenlerinde az olması dahada değerlenip marketapin yükseleceği hakkında fikir verebilir.bounty hunterlar güzel kazandı.ilk günlerden satanlar pişman olmuştur tabisatmayanlarında yüzleri gülüyordur
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
October 07, 2017, 01:52:58 AM
COSS fiyatı 22 cent e dayanmış... Çok güzel paralar kazandırmış icoya girenlere... Total supply e bakıyorum ve değerine bu coin uçar gider  benden söylemesi. Yakın gelecekte 50 cent e gelirse şaşırmam.

Çok haklı bir tespitte bulundunuz. Bu token uçar gider evet. Nedenine gelince;

Kar payı dağıtımı amaçlayan her token için geçerli olan kaçınılmaz sondur uçuş. Iconomi ve Taas Fund' un yükselişini analiz eden herkes bunu kolaylıkla anlayacaktır. Bu adamlar sadece fon yönetiyorlar. Coss ise bir çok kazanç kapısına yatırımcısını ortak ediyor. Dün 750K USD olan Coss 24 saatlik hacmi bugün 1.7M küsür USD' ye çıkmış. Çok da uzak olmayan bir gelecekte bu rakam 2 haneli milyonlara yükseldiğinde sadece borsa komisyonu getirisinden nemalanacak yatırımcının yüzü gülecek.

Şu ana kadar bu forumda yazdığım her şeyi unutup şu cümlemi hatırlayın;

Bundan 2-3 sene sonra elinde 10K Coss' u olan bir adamın yanına bile yakaşılmayacak. Alacağı komisyon kar payı saçmalatacak cinste astronomik düzeyde olacaktır.
full member
Activity: 210
Merit: 100
October 07, 2017, 01:49:03 AM
size de imzadan 3-5 geldi bugun yuksek fiyattan sattim fena degil Smiley en tavana yakin sattim baya Cheesy
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
October 06, 2017, 11:39:18 PM
COSS fiyatı 22 cent e dayanmış... Çok güzel paralar kazandırmış icoya girenlere... Total supply e bakıyorum ve değerine bu coin uçar gider  benden söylemesi. Yakın gelecekte 50 cent e gelirse şaşırmam.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
October 06, 2017, 08:59:08 PM
Hala artiyor durduramiyoruz Smiley Bende elimden cikarmayi dusunuyordum dunki pumpda iyiki yapmamisim. ellemiyorumda artik.
hero member
Activity: 1302
October 06, 2017, 08:21:32 PM

Dün neredeyse bu tutar 500 dollardı. Değişik bir artış oldu bounty hunterların yüzünü güldüren. Platform ico öncesi var mıydı yoksa açıldığı gibi bu kadar yüksek bir hacime mi ulaştı? Açıldığı ilk gün 1,5 milyon dolarlık hacim mi yakaladı. Zaten olan bir platformsa neden ico yaptılar acaba.

platform halihazırda ico öncesi vardı bir kaç aylıktı sanırım.
12 ethereum u abuk sabuk projelre yatırdık ona yanıyorum.
Hayırlısı bakalım.
full member
Activity: 350
Merit: 100
October 06, 2017, 08:14:12 PM

hero member
October 06, 2017, 07:43:22 PM

sr. member
Activity: 329
Merit: 250
October 06, 2017, 05:16:44 PM
Bounty ödememi alamadım. Gönderilen bazı wallet adresleri invalid diyorlar ama. Sürekli işlem yaptığım hesabımı gönderdim neden gelmedi bilemedim. Aynı sorunla karşılaşanlar var mı? Merak ettim.

Hocam bounty'in arkasını kovalayın, ufak tefekte olsa gelecekte 1 dolar olsa bile iyi para bırakmış oluyor. Bountyler gelecekte değerlenildiğinde satılır zaten, slack'ten mesaj atarsanız size yardımcı olacaklarını düşünüyorum ben.

Proje forum yöneticisi colorlessK ile irtibata geçtim. Mail atmamı söylediler. Mail attım ama birkaç gündür dönüş olmadı. Kar payı dağıtımı gibi konularla meşguller sanırım şuan. Bakalım cevap gelecek mi. Bekliyorum
full member
Merit: 171
October 06, 2017, 02:52:29 PM
Market cap şuan için çok düşük seviyelerde. Yanlış görmediysem dün projenin market capi 3 milyon dolar civarı günlük hacmi 1,5 milyon dolar civarıydı. daha yükselişe çok müsait bir proje.
hero member
October 06, 2017, 02:48:17 PM
Arkadaşlar bu COSS tokenleri mew de tutmak için 0.01 ETH lik bir işem ücreti isteniyor.0.01 ETH gönderebilecek biri var mı acaba ? Teşekkürler.

ETH transfer işlemleri için en az 0.1 ETH gönderim yapmak gerekli diye biliyorum hocam ama tam emin de değilim, bir hayırsever çıkar umarım  Cheesy
Yok hocam bu REVENUE SHARE işlemi için 0.01 ETH.

https://coss.io/coss-token-revenue-share-tutorial

Kar payı hakkı kazanmak için websitelerine üye olmak mı gerekiyor. Bounty kampanyasından elimde 2000 civari coss token var. Bende kar dağıtımından yaralanabiliyor muyum? Yararlansam da getirisi olur mu yoksa uğraşmaya değmez mi ne diyorsunuz Cheesy

kar payı alabilmek içim mew'den sözleşmeyi onaylaman lazım ya da tokenleri coss cüzdanında tutacaksın sitede yönlendirme yapıyordu kar payı alabilmek için 2 seçenek vermişti bende ilk dağıtımlardan sonra rakamları gördükten sonra katılmaya karar vereceğim.

Haklısın. Elimdeki tutar zaten çok düşük getirisinin ne olduğunu görüp öyle karar vermek en iyisi. Bu Pazar bu proje için dönüm noktası olacak zaten. Ya artış yerini düşüşe bırakacak yada temettü gelirlerinin durumuna göre artış sürecek. Bekleyip göreceğiz.
Bu işin bize zarar verme ihtimali var mı ? Elimizdeki coinler falan gitmez değil mi ?  Grin

Coinler erimez, en fazla değer kaybeder ama uzun vadede hacme bağlı zaten değer kazanacak diye düşünüyorum.
full member
Activity: 420
Merit: 108
October 06, 2017, 02:46:09 PM
Arkadaşlar bu COSS tokenleri mew de tutmak için 0.01 ETH lik bir işem ücreti isteniyor.0.01 ETH gönderebilecek biri var mı acaba ? Teşekkürler.

ETH transfer işlemleri için en az 0.1 ETH gönderim yapmak gerekli diye biliyorum hocam ama tam emin de değilim, bir hayırsever çıkar umarım  Cheesy

Kar payı hakkı kazanmak için websitelerine üye olmak mı gerekiyor. Bounty kampanyasından elimde 2000 civari coss token var. Bende kar dağıtımından yaralanabiliyor muyum? Yararlansam da getirisi olur mu yoksa uğraşmaya değmez mi ne diyorsunuz Cheesy

kar payı alabilmek içim mew'den sözleşmeyi onaylaman lazım ya da tokenleri coss cüzdanında tutacaksın sitede yönlendirme yapıyordu kar payı alabilmek için 2 seçenek vermişti bende ilk dağıtımlardan sonra rakamları gördükten sonra katılmaya karar vereceğim.

Haklısın. Elimdeki tutar zaten çok düşük getirisinin ne olduğunu görüp öyle karar vermek en iyisi. Bu Pazar bu proje için dönüm noktası olacak zaten. Ya artış yerini düşüşe bırakacak yada temettü gelirlerinin durumuna göre artış sürecek. Bekleyip göreceğiz.
Bu işin bize zarar verme ihtimali var mı ? Elimizdeki coinler falan gitmez değil mi ?  Grin
full member
October 06, 2017, 02:37:55 PM

hero member
Activity: 698
Merit: 506
October 06, 2017, 02:32:15 PM

full member
October 06, 2017, 02:28:09 PM

full member
Activity: 420
Merit: 108
October 06, 2017, 01:47:47 PM

Pages:
Jump to: