Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO] HomeToken - Asya'nın Yükselen Piyasalarında Gayrimenkul Fonu - page 2. (Read 970 times)

sr. member
Activity: 406
Merit: 259
proje dikkat çekici ama bence waves kullanması iyi olmamış eth tabanlı olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.waves kullanan çok büyük proje var mı hatırlamıyorum daha emekleme aşamasında , daha sonra kickcity gibi ethereum a dönebilirler bence

Projeden ve ekipten umutluyum benim de hoşuma gitti bu yüzden çevirisini yaptım. Sorun olarak gördüğüm tek nokta dediğiniz gibi waves tokenların durumu projenin önünde daha 1 ay var, belki ethereuma geçiş yaparlar belki de o zamana kadar yeni dex ve ethereum gateway gelmiş olur ve işin rengi değişir
full member
Activity: 350
Merit: 106
proje dikkat çekici ama bence waves kullanması iyi olmamış eth tabanlı olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.waves kullanan çok büyük proje var mı hatırlamıyorum daha emekleme aşamasında , daha sonra kickcity gibi ethereum a dönebilirler bence
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Ben anlayamadım. Tam olarak kısaca ne vaadediyor bu home emlak sektöründe?

Tokenleri satın alınca hisse senedi gibi şirket ortagı oluyorsun. Firma ev yapıp satıyor ve kâr oratağı olmuş oluyorsun.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Ben anlayamadım. Tam olarak kısaca ne vaadediyor bu home emlak sektöründe?
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
Emlak projeleri çoğalsa da hepsi de bir şekilde yatırım topluyor. Propy gayet iyi topladı, Atlant pre-sale'de fena toplamadı. HomeToken'de güzel yatırım alacaktır.
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Bu proje diğer emlak sektöründen daha başarılı olacakmış gibi geliyor . Ne kadar inşaat emlak projelerini sevmesemde .
sr. member
Herkese iyi bayramlar Smiley
 Gelecekteki güncellemeler için ayrılmıştır
sr. member

Bounty Kampanyasına Buradan Ulaşabilirsiniz.

Yeni Güncellemeler Çok Yakında!
Pages:
Jump to: