Pages:
Author

Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀 - page 17. (Read 12679 times)

legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
Arkdaşlar yazilanlari okudum. Ilk imza kampanyamdi ama kimligimi vermicem. Fislenmege degmez bence sizde vermeyin adi herifler basta soyleseler hic girmezdik 3 kurus gelcek diye zaten toplam 10 stake var onun icinde kimligimi falan vermem resmen katakulli yaptilar. Hayir olayin bir de diger boyutu var diger icolarda isterse kyc iyice boku cikar
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Aslında deadley elektronik tabloyu güncellese doğrulamayı geçenlerin yanına yeşil bir tik atsa çok hoş olur ve inanın bunları yapmak çok fazla zamanını almaz insanın.Bu kadar fazla para alıyorlar ama beş dakikalık iş yapmaya üşeniyorlar.Eal'in yönettiği digilira kampanyasına bakın bir de adam saniyesinde güncelliyor listeyi.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
https://ins.world/ sitesinde sag yukarıda login kısmından giriyorum ben ama ico devam ederken hesap oluşturarak kyc doğrulaması yapmıştım ico'ya katılmak için. Şimdi tekrar kayıt olmak isteyenler için aktif degil galiba, bounty için başka bir işlemmi olacak onu anlyamadım. Bounty hunterlarada hesap açtırarak tokenlerı hesaplara yüklerler diye düşünüyorum ama hesap açma yok
İki mesaj yukarıda link verdim.Tokenleri direkt cüzdana atarlar diye tahmin ediyorum ama belli olmaz.

Kardeşim biz bounty formu doldurmak için link istemiyoruz.Sadece,doldurduğumuz form onaylandı mı onaylanmadı mı bunu check edebileceğim bir link var mı  Huh Sen kalkmışsın kyc formu linki atıyorsun.

Bir an ben de panikledim mesajları okuyunca da allahtan geçti . Attığı link ICO katılımcıları için Smiley Neyse beklemekten başka çaremiz yok . Gelen herhangi bir mail halen yok bende de . Bakalım ana konusuna da baktığımda deadley de doğruladı . Eğer ki ciddi bir yatırım sağlarsa herkes kazançlı çıkacak INS ' den..
hero member
Activity: 728
Merit: 501
https://ins.world/ sitesinde sag yukarıda login kısmından giriyorum ben ama ico devam ederken hesap oluşturarak kyc doğrulaması yapmıştım ico'ya katılmak için. Şimdi tekrar kayıt olmak isteyenler için aktif degil galiba, bounty için başka bir işlemmi olacak onu anlyamadım. Bounty hunterlarada hesap açtırarak tokenlerı hesaplara yüklerler diye düşünüyorum ama hesap açma yok
İki mesaj yukarıda link verdim.Tokenleri direkt cüzdana atarlar diye tahmin ediyorum ama belli olmaz.

Kardeşim biz bounty formu doldurmak için link istemiyoruz.Sadece,doldurduğumuz form onaylandı mı onaylanmadı mı bunu check edebileceğim bir link var mı  Huh Sen kalkmışsın kyc formu linki atıyorsun.
full member
Activity: 420
Merit: 108
sr. member
Activity: 980
Merit: 276
Ben de yapmiycam desem de dayanamadim gonderdim ehliyeti ). Bu arada Telegramda az onceki konusmada deep bounty dagitimi icin subat dedi Smiley
full member
Activity: 266
Merit: 242
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
Güzel oldu bu haber ama erken sevinmemek lazım, ne yapacakları belli olmaz. Ayrıca bu ara piyasanın da etkisiyle icolar sağlam çıkışlar yapıyor. INS'de yatırımcısını güldürebilir.
full member
Activity: 420
Merit: 108

Ben daha onceden hesap oluşturmuştum ve kimlik bilgilerimide yükledim şimdi girip baktıgım zaman yukarıdaki gibi kyc dogrulamasından geçtigimi söylüyor. Ethereum adresimide kaydettim oraya artık tokenlerin verilmesinin bekleyecegim . Umarım 500k token üzerinden işlem görecektir bounty programı

Ben kampanyaya ilk katılanlardan biriyim,bounty koşullarını dikkatlice incelemiştim 500k ins token dağıtmaları gerekiyor aksi halde yaptıkları dolandırıcılıktan başka bir şey olmaz.Bu arada o kimlik doğrulama ekranına nerden ulaşabiliriz yardımcı olabilir misin. Huh
Bounty konusunda deadley 500k INS demiş, 500k INS dağıtcaklar sanırım. Buradan bounty formunu doldurabilirsiniz.
hero member
Activity: 728
Merit: 501

Ben daha onceden hesap oluşturmuştum ve kimlik bilgilerimide yükledim şimdi girip baktıgım zaman yukarıdaki gibi kyc dogrulamasından geçtigimi söylüyor. Ethereum adresimide kaydettim oraya artık tokenlerin verilmesinin bekleyecegim . Umarım 500k token üzerinden işlem görecektir bounty programı

Ben kampanyaya ilk katılanlardan biriyim,bounty koşullarını dikkatlice incelemiştim 500k ins token dağıtmaları gerekiyor aksi halde yaptıkları dolandırıcılıktan başka bir şey olmaz.Bu arada o kimlik doğrulama ekranına nerden ulaşabiliriz yardımcı olabilir misin. Huh
legendary

Bu sorgu ekranını şuradan mı gerçekleştirdiiniz ?

https://ins.world/kyc

Yoksa tekrar mı kayıt formu doldurdunuz da passed yazısını aldınız ?

full member
Activity: 266
Merit: 242

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Benim b,ldiğim 14 gün sonra onay alınmazsa bir mail geleceğiydi ama bu adamların ne yaptıklarını anlamıyorum ve güvenmiyorum. Şimdide 500k token vereceklermiş ve stake başı adet 34 token oluyormuş. Ama kyc den milleti sebepsiz yere onaylamayarak tokenleri vermeme ihtimalleride var.
full member
Activity: 588
Merit: 104
KYC formu dolduranlara geri dönüş sağlandı mı ? Onaylanan bir kişi telegram grubunda başarıyla onaylandı olarak yazmış ama onaylanmayanlara bir dönüş oldu mu ? net bir bilgiye ulaşamadım bu konuda ..

Bildiğim kadarıyla takip edebileceğimiz herhangi bir data yok onaylanıp onaylanmadığı ile alakalı. spreadsheette de belirtilmiyor. bir süre önce biri telegramda sormuştu bu soruyu. Admin eğer herhangi bir hata olursa biz size mail atacağız demişti.
legendary
KYC formu dolduranlara geri dönüş sağlandı mı ? Onaylanan bir kişi telegram grubunda başarıyla onaylandı olarak yazmış ama onaylanmayanlara bir dönüş oldu mu ? net bir bilgiye ulaşamadım bu konuda ..
hero member
Activity: 756
Merit: 500
imzalarla ilgili açıklama yapmadılar mı daha yaw. 3 4 gün daha tutun denmişti en son 1 haftadan fazla oldu yine. geçen zaman kaçırılan fırsat demek
stake aldıysanız imzayı kaldırabilirsiniz demişti deadley telegramda. özeldende sormuştum onayladı. rahatlıkla kaldırabilirsiniz hocam.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Merhaba arkadaşlar. Şimdi son durum nedir. Bunların imza kampanyasındaydım. Bitti sanırım. Ne yapmam gerekiyor tokenleri almam için. Adım adım bi arkadaş yazabilir mi acaba? Teşekkürler.

Hocam form doldurmanız gerekiyordu KYC İçin ama son gün 31'di Deadline 31 yazıyordu . Siz yinede telegram grubundan deadley'e bi sorun .
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Merhaba arkadaşlar. Şimdi son durum nedir. Bunların imza kampanyasındaydım. Bitti sanırım. Ne yapmam gerekiyor tokenleri almam için. Adım adım bi arkadaş yazabilir mi acaba? Teşekkürler.
Hocam imzayi niye kaldirdin, adamlar kaldırın demedi diye biliyorum herkes taşıyor daha avatarıda takmamışsınız. Bence farkedilmeden gerı taksanız iyi olur
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
imzalarla ilgili açıklama yapmadılar mı daha yaw. 3 4 gün daha tutun denmişti en son 1 haftadan fazla oldu yine. geçen zaman kaçırılan fırsat demek
full member
Activity: 210
Merit: 100
Pages:
Jump to: