Pages:
Author

Topic: [ANN][ICO]🔒 SafeCrypt.IO | Anında,Anonim Kripto-para 🔒 - page 2. (Read 1280 times)

full member
Activity: 238
Merit: 104
Alaattin
bende borsa sistemini beğendiğimi söylebilirm . kar payı dağıtım sistemide ilgi çekiçi piyasada sağlam tutuanabilir bir borsa olursa holderlara güzel kazandırır .
biraz daha inceleyeyim . bir ico girmeyi düşünüyorum salak gibi raiden girmedim okdar gir diye ısrar etmişlerdi bide. nasip değilmiş diyelim biraz içimiz rahatlasın

pre ico dan ne kadar topladılar ve şuanda ne kadar toplandı paylaşırmısnz şu anda bakamıyorum Smiley
2061 SFC satıldı şu ana kadar.

Proje bana göre iş yapacağa benziyor. İmzasına katılmayı düşünüyordum ama o kadar karışık bir bounty sistemi yapmışlar ki vazgeçtim o nedenle Smiley
Karışık bir site değil aslında,üye olup Bounty kısmından "Submit New Bounty"ye basarak katılmak istediğiniz Bountye basıyorsunuz ve gerekli bilgileri giriyorsunuz(İmza Kampanyası için post sayısı,hesap linki,trust seviyeniz mesela).Gönderdiktrn sonra katılacağınız Bountynin gereksinimlerini yapıyorsunuz ve her hafta bildirerek stake kazanıyorsunuz.Bounty konusunun çevirisi bitince paylaşacağım oradan daha detaylı inceleyebilirsiniz.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
bende borsa sistemini beğendiğimi söylebilirm . kar payı dağıtım sistemide ilgi çekiçi piyasada sağlam tutuanabilir bir borsa olursa holderlara güzel kazandırır .
biraz daha inceleyeyim . bir ico girmeyi düşünüyorum salak gibi raiden girmedim okdar gir diye ısrar etmişlerdi bide. nasip değilmiş diyelim biraz içimiz rahatlasın

pre ico dan ne kadar topladılar ve şuanda ne kadar toplandı paylaşırmısnz şu anda bakamıyorum Smiley
member
Activity: 83
Merit: 10
Proje bana göre iş yapacağa benziyor. İmzasına katılmayı düşünüyordum ama o kadar karışık bir bounty sistemi yapmışlar ki vazgeçtim o nedenle Smiley
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Bounty başlığı açık arkadaşlar.
Bounty konusunu çevirmeyecek misiniz?
Diğerlerinden biraz farklı yaklaşmışlar olaya.
İsteğin üzerine başladık,yarın akşam gibi hazır olur muhtemelen.

Teşekkürler Smiley
Ama benim isteğim üzerine girişmeseydin öyle bir işe.
Eğer onun için de ödeme yapacaklarsa çevir bence.
Dediğim gibi biraz farklı diğerlerinden, faydalanacak kişiler olabilir...
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Güzel bir proje gibi duruyor. Bu İCO bollugundaa harcanmaz umarım. Ekibe başarılar...
full member
Alaattin
Bounty başlığı açık arkadaşlar.
İsteğin üzerine başladık,yarın akşam gibi hazır olur muhtemelen.
member
Activity: 81
Merit: 10
Bounty başlığı ne zaman açılır. Sosyal medya getiri sağlayabilir bence.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Oldukça güzel bir projeye benziyor . İlgimi çekti . Ekip üyeleri eski . 2016 da başlangıçları var belirtilenlere göre . İlk fırsatta bir miktar yatırımla katılmaya çalışacağım . Çeviriniz için teşekkürler.
full member
Alaattin
Bulundukları ülke abd veya çin mi yasak dediklerine göre.Neyse orası pek önemli değil.
Bu bilgiyi şirket başka bir bölgeye taşınmadan veremiyoruz.Sonuçta ekibin yasalardan dolayı zarar görmesini istemeyiz.Umarım anlayışla karşılarsın Smiley
member
Activity: 560
Merit: 12
Bulundukları ülke abd veya çin mi yasak dediklerine göre.Neyse orası pek önemli değil.
full member
Alaattin
Proje kötüye benzemiyor.İlk çevirin tebrikler  Cheesy
Teşekkürler. Smiley Projenin bounty sitesi bile çok düzenli görünüyor,katılmanı tavsiye ederim.
full member
Activity: 420
Merit: 108
Proje kötüye benzemiyor.İlk çevirin tebrikler  Cheesy
full member
Alaattin

SafeCrypt.io

Yeni Nesilin Kriptoparası
Kriptopazarı Domine Edecek

Websiteyi Ziyaret et                   Beyazkağıdı Oku                    Videoyu İzle

Sayfanın yüklenmesi biraz zaman alabilir..

Kontrakt Adresi:  0x330b88D40e85163cC2e27251E7dEFbde67851e6f

Websiteyi Ziyaret Et             Beyazkağıdı Oku             Videoyu İzle             Bounty

SafeCrypt.io

Pages:
Jump to: